Autor Wątek: Libertago  (Przeczytany 318926 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Midar

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1875 dnia: Śr, 20 Październik 2021, 11:43:59 »
Polishcomicart napisał na Facebooku:

Pozostało nam ostatnie kilkanaście kalendarzy na 2021 rok. Bardzo dziękujemy za wsparcie projektu. Produkt dostępny na:
www.comicstuff.eu

Może tak oszuści przekazaliby je do gildii, za problemy z Borgią. Obiecali, nie dotrzymali, a gildia świeci za nich oczami.

Offline Takesh

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1876 dnia: Śr, 20 Październik 2021, 12:40:57 »
Spokojnie. Jak zostanie im trochę w styczniu, to wyślą. Po prostu czekają na właściwy moment.

Coście tacy niecierpliwi? 🤷‍♂️

Offline Mruk

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1877 dnia: Cz, 21 Październik 2021, 21:24:49 »
Na stronie Labrum z rabatem 129, co do normalnych sklepów to zagadka, osobiście o stawiam, że rabat będzie znikomy, o ile bedzie jakikolwiek.

Patrząc jak fachowo działają ci specjaliści, przewiduję, że ze sklepami komiksowymi umówią się tak jak z Relaksem - sprzedajecie, ale bez rabatu. A jednocześnie pchną to do wszystkich hurtowni, przez co w każdym Tantisie będzie z rabatem 35%. Ale Gildii nie będzie wolno.

Offline tuco

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1878 dnia: Pt, 22 Październik 2021, 12:34:09 »
Patrząc jak fachowo działają ci specjaliści, przewiduję, że ze sklepami komiksowymi umówią się tak jak z Relaksem - sprzedajecie, ale bez rabatu. A jednocześnie pchną to do wszystkich hurtowni, przez co w każdym Tantisie będzie z rabatem 35%. Ale Gildii nie będzie wolno.
powiadasz, że tak jak z Relaxem? - w każdym Tantisie, taaa..... cóż, jak by to ująć yhm......

Offline Dracos

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1879 dnia: Pt, 22 Październik 2021, 14:44:42 »
A jednocześnie pchną to do wszystkich hurtowni, przez co w każdym Tantisie będzie z rabatem 35%. Ale Gildii nie będzie wolno.

Ale w takim wypadku Gildia nie może też wziąć z hurtowni jeśli by tam były dostępne ? Nie wiem może będzie inaczej, ale obstawiałbym że tej pozycji nie będzie w hurtwoniach, a więc także w Tantisie itp.

Offline Mruk

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1880 dnia: So, 23 Październik 2021, 10:48:07 »
powiadasz, że tak jak z Relaxem? - w każdym Tantisie, taaa..... cóż, jak by to ująć yhm......

Tuco, postaraj się czytać ze zrozumieniem.

Napisałem, że według mnie Libertago z Gildią umówią się tak, jak w przypadku Relaksu - sprzedaż bez rabatu. A nie, że Relax jest w Tantisie.

Ale w takim wypadku Gildia nie może też wziąć z hurtowni jeśli by tam były dostępne ? Nie wiem może będzie inaczej, ale obstawiałbym że tej pozycji nie będzie w hurtwoniach, a więc także w Tantisie itp.

Teoretycznie może, jak każda księgarnia, ale jeśli wcześniej Gildia umówiła się z Libertago, że bierze od nich na ich warunkach, to potem głupio zaopatrywać się w hurtowni...

Skoro Conan ma być "normalnym" wydaniem, to sądzę, że będzie w hurtowniach. Ale fakt, Relax też jest "normalny", jest szeroko dostępny w empikach, a w hurtowniach go nie ma.

Cóż, zobaczymy.

Offline kv

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1881 dnia: So, 23 Październik 2021, 11:17:20 »
Czyli jak zwykle ekskluzywnie  ;)

Offline Death

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1882 dnia: So, 23 Październik 2021, 12:43:20 »
Wątpię. Gildia 0 rabatu, inne księgarnie 35? Ty masz chyba gildię za totalnych frajerów. A to rekiny biznesu na naszym rynku.

Offline Midar

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1883 dnia: So, 23 Październik 2021, 14:48:24 »
Drogo i 0% rabatu. To jest charakterystyczny trend dla imperium Garuły i niestety rozprzestrzenia się, dając zły przykład innym wydawcom.

Offline michał81

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1884 dnia: So, 23 Październik 2021, 15:15:14 »
Finalnie tylko nie zagłosowanie portfelem na ten tytuł może zmienić podejście wydawcy. Jak się będzie sprzedawać to po mają zmieniać cokolwiek w swojej polityce wydawniczej?

Offline Midar

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1885 dnia: Pn, 25 Październik 2021, 11:28:07 »
Polishcomicart na Facebooku:

A kto zgadnie nad czym pracujemy?
Do realizacji jeszcze troszkę czasu, ale z przyjemnością prezentujemy Wam malutki przedsmak  😍
Zapraszamy❗

Offline freshmaker

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1886 dnia: Pn, 25 Październik 2021, 11:36:16 »
to ten zbiorek niewydanych rzeczy rosińskiego?

Offline Rodrigues

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1887 dnia: Pn, 25 Październik 2021, 12:07:02 »
Mam nieodparte wrażenie, że już widziałem gdzieś ten chełmofon...

Offline Rafa

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1888 dnia: Pn, 25 Październik 2021, 12:14:23 »
To przecież Strażniczka Kluczy i młody pilot śmigłowca...

Offline JanJ

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1889 dnia: Pn, 25 Październik 2021, 12:17:28 »
Ekspedycja Polcha?