Autor Wątek: Libertago  (Przeczytany 319465 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #1695 dnia: Pn, 05 Lipiec 2021, 10:05:31 »
Jeszcze niedawno narzekaliście na Planetę Komiksów i jakość ich dystrybucji. Teraz narzekacie, że jednak nie będzie przez Planetę. Ech wy forumowicze....

dziwne. może będą zamówienia z odbiorem w galerii. miałem dobry odbiór w gamiko na ursynowie, gamiko się zamknęło wiec odbiory w ck na mokotowie jeszcze da rade. robią wszystko żeby przestać to zbierać.

Pewnie będzie można odebrać na Mackiewicza w galerii. Szukasz dziury w całym.

Offline GoNzO

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1696 dnia: Pn, 05 Lipiec 2021, 10:09:29 »
Dostałem odpowiedź od gildii, że można zamówienia składać również u nich nawet jeśli wcześniej brało się z innego źródła. Tak też uczynię :).

Offline Arne

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1697 dnia: Pn, 05 Lipiec 2021, 10:44:30 »
Gonzo, ale Gildia gwarantuje Ci ten sam numer, czy po prostu można złożyć zamowienie?

Offline freshmaker

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1698 dnia: Pn, 05 Lipiec 2021, 11:25:54 »
to jedz z ursynowa na mackiewicza. 2h wyjęte z życia. korzystając z doświadczeń innych forumowiczów komiksy libertago odbieram osobiście i sprawdzam czy nie maja uszkodzeń.

Offline GoNzO

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1699 dnia: Pn, 05 Lipiec 2021, 12:23:09 »
Gonzo, ale Gildia gwarantuje Ci ten sam numer, czy po prostu można złożyć zamowienie?

Tak, zapytałem czy mogę zamówić u nich tom 4 z moim numerem. Napisali mi dokładnie coś takiego:

Cytuj
może Pan zamówić u nas. To Pana decyzja gdzie chce Pan zamawiać.

Offline Arne

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1700 dnia: Pn, 05 Lipiec 2021, 12:40:26 »
Ok. Dzięki. To też u nich spróbuję.
PCA odpisało mi na FB zupelnie coś innego.
A jak znam życie, w odróżnieniu od Gildii, PCA doliczy sobie koszty wysyłki ( podobnie jak robiła Planeta)

Offline Death

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1701 dnia: Pn, 05 Lipiec 2021, 13:26:29 »
Też napisałem do Gildii. Mam nadzieję na dobrą jakość obsługi i darmową wysyłkę przy tej wysokiej cenie. :)
A nie wiadomo jak zapakuje galeria i ile będzie za wysyłkę.

Offline Midar

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1702 dnia: Pn, 05 Lipiec 2021, 13:34:13 »
PolishComicArt:
W związku z ogromną liczbą zapytań, jaką otrzymujemy od Państwa w temacie premiery IV tomu ekskluzywnej edycji komiksu Thorgal podajemy kilka informacji.
- premiera albumu zaplanowana jest na 25.08.2021 roku
- cena albumu 499 zł
- album będzie zawierał cztery tomy: Między ziemią a światłem, Aaricia, Władca gór, Wilczyca
Ponieważ Planeta Komiksów zrezygnowała z bycia naszym dystrybutorem, sprzedażą albumów tego dystrybutora zajmie się nasz Galeria.
Należy wysłać na adres mailowy:
gallery@polishcomicart.pl
zdjęcie okładki oraz wnętrza i litografii z widocznym numerem tomu III, Państwa danych do wysyłki. W odpowiedzi otrzymacie Państwo wszystkie informacje dotyczące terminów, numer konta oraz potwierdzenie rezerwacji.
Na potwierdzenie rezerwacji czekamy do końca lipca.
Albumy, które nie zostaną zarezerwowane trafią do puli ogólnej.
Ponieważ zamówień na album jest niemal 10% więcej niż samych albumów, tylko rezerwacja we wskazanym terminie daje Państwu gwarancję kontunuowania serii z posiadanym numerem.
Klienci korzystający z usług dotychczasowych sprzedawców nadal mogą  kontynuować  serię na tych samych warunkach, które oferowali pośrednicy. Za zmiany zasad u dystrybutorów Galeria nie ponosi odpowiedzialności.
Nie gwarantujemy również utrzymania kontynuacji numeru przy zmianie dystrybutora.
Serdecznie Zapraszamy ❗️❗️❗️

Przedostatnie zdanie mówi wyraźnie, że jak ktoś brał z dystrybucji Planety i teraz zamówi np. w gildia.pl, to może stracić swój numer.
« Ostatnia zmiana: Pn, 05 Lipiec 2021, 13:38:25 wysłana przez Midar »

Offline marcing

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1703 dnia: Pn, 05 Lipiec 2021, 13:53:54 »
Ja z Gildii dostałem taką odpowiedź: "Niestety z tego co widziałem pod tym postem wydawcy to oni przejmują wysyłkę tamtych numerów. My otrzymamy prawdopodobnie tylko te numery które otrzymaliśmy przy tomie 3".

Offline Teli

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1704 dnia: Pn, 05 Lipiec 2021, 13:56:03 »
Z tym próbowaniem na Gildii to może być różnie. Sam z chęcią bym się do nich przerzucił i też napisałem maila. Odpowiedź skłania mnie jednak do rozważenia napisania maila do PCA:

"Niestety na razie nie mamy możliwości zagwarantowania zakupu tego tytułu - otrzymamy prawdopodobnie taką ilość egzemplarzy jak przy poprzednim tomie. Jeśli któryś z klientów zrezygnuje z zakupu to wtedy taki egzemplarz się zwolni ale do tej pory rzadko ktoś rezygnował."

Także może się okazać że w chwili odpalenia przedsprzedaży możemy spotkać się z sytuacją wojny na szybkie klikanie o kilka wolnych egzemplarzy.

EDIT: BOK Gildii ma dziś z nami niezły ubaw.
« Ostatnia zmiana: Pn, 05 Lipiec 2021, 13:57:40 wysłana przez Teli »

Offline Arne

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1705 dnia: Pn, 05 Lipiec 2021, 13:56:12 »
Ciekawe ile sobie policzą że wysyłkę :)

Offline GoNzO

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1706 dnia: Pn, 05 Lipiec 2021, 13:56:51 »
Cytuj
zdjęcie okładki oraz wnętrza i litografii z widocznym numerem tomu III...

Ale wymagania kurdebele, a ja nie mam tego tomu pod ręką, nie będę jechał 100km+ tylko po to aby zrobić zdjęcie :[.

No i dalej:

Cytuj
Nie gwarantujemy również utrzymania kontynuacji numeru przy zmianie dystrybutora.

Offline Death

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1707 dnia: Pn, 05 Lipiec 2021, 16:10:26 »
Przecież już jest zmiana dystrybutora. Bo nie ma Planety. Chciałbym mieć wybór gdzie chcę kupić.

Offline GoNzO

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1708 dnia: Pn, 05 Lipiec 2021, 17:15:45 »
Już się ugadałem z PCA, 20zł legendarny paczkomat, 25zł ekskluzywny kurier. Ale za to oni dobrze pakują.

Offline Arne

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1709 dnia: Pn, 05 Lipiec 2021, 21:18:24 »
Jeśli PCA chce zdjęć okładki, litografii z numerem i zdjęcia wnętrza komiksu  z numerem, to ciekaw jestem jak poradzą sobie z tą kwestią osoby , które jeszcze nie rozfoliowaly komiksu, gdyż kupiły go np. Z przeznaczeniem na sprzedaż z zyskiem🤔