Autor Wątek: Kurc  (Przeczytany 391141 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline rekinn

Odp: Kurc
« Odpowiedź #360 dnia: Cz, 25 Czerwiec 2020, 11:05:29 »
Polecam Ci na allegro kupić po angielsku. W porównaniu z polskim wydaniem z drugiej ręki, które jest potwornie drogie to będziesz miał całość w jednym tomie za śmieszne pieniądze.

Offline Jaxx

Odp: Kurc
« Odpowiedź #361 dnia: Cz, 25 Czerwiec 2020, 11:21:12 »
Nie wiem, jaką angielszczyzną pisze Jodo i czy dałbym radę ogarnąć w stopniu umożliwiającym czerpanie przyjemności. A czytania mam sporo, więc mogę poczekać. Tym bardziej, że ktoś chyba rzucił coś o wydaniu integrala.

Offline Gazza

Odp: Kurc
« Odpowiedź #362 dnia: Cz, 25 Czerwiec 2020, 11:25:20 »
Taurus? Borgia w integralu? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć... Prędzej Scream by tak to wydał. Wziąłbym. :P

Offline Jaxx

Odp: Kurc
« Odpowiedź #363 dnia: Cz, 25 Czerwiec 2020, 11:37:44 »
Taurus? Borgia w integralu? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć... Prędzej Scream by tak to wydał. Wziąłbym. :P

Nie wiem, czy Taurus. Gdzieś mi się obiło o uszy, że "ktoś" to wyda. Ale ten "ktoś" był nieujawniony.

ramirez82

  • Gość
Odp: Kurc
« Odpowiedź #364 dnia: Cz, 25 Czerwiec 2020, 11:46:13 »
Też obstawiałbym Scream Comics, jeśli już.

Online donT

Odp: Kurc
« Odpowiedź #365 dnia: Cz, 25 Czerwiec 2020, 11:55:51 »
Nie wiem, jaką angielszczyzną pisze Jodo i czy dałbym radę ogarnąć w stopniu umożliwiającym czerpanie przyjemności.

Srednio zaawansowana.
Czytalem w oryginale Metabarons, Son of the Gun i White Lama - weszlo jak czysta prosto z zamrazarki czyt. bez posilowania sie slownikiem.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline tuco

Odp: Kurc
« Odpowiedź #366 dnia: Cz, 25 Czerwiec 2020, 15:18:37 »
Ja przeczytałem Guliwerianę... to znaczy tak do 2/3. Potem odpuściłem, nie dałem rady dalej. Doszedłem do wniosku, że jeżeli takie są autorskie erotyki Manary, to nie rozumiem, o co tyle szumu.

A na półce stoi komplet Giuseppe Bergman i czeka na przeczytanie. Aż się boję za to brać...
akurat G.Bergman to świetny tytuł,
jeśli idzie o Druunę, to w stosunku do staroci z poczatku nowego wieku, oprócz najnowszego albumu z 2019, znanego jako "Celle qui vient du vent", mamy jeszcze "Animę" z 2016. ale fakt, równia spadku druuny już dawno przebiła poziom morza i zmierza... hmmm gdzie?

Offline maxim1987

Odp: Kurc
« Odpowiedź #367 dnia: Cz, 25 Czerwiec 2020, 18:13:44 »
G.Bergman jest eksperymentem artystycznym. Wyłącznie dla koneserów.

Offline tuco

Odp: Kurc
« Odpowiedź #368 dnia: Cz, 25 Czerwiec 2020, 22:29:31 »
G.Bergman jest eksperymentem artystycznym. Wyłącznie dla koneserów.
hmmm, dziękuję za komplement, ale naprawdę nie czuję w sobie ani cienia zapachu konesera. no, chyba że to miała być obraza, hjech;) ..w dzisiejszych czasach niczego nie można być pewnym.

ramirez82

  • Gość
Odp: Kurc
« Odpowiedź #369 dnia: Cz, 25 Czerwiec 2020, 22:37:16 »
Jakby kogoś interesowało, następnym komiksem od Kurca będzie kolejny Vasco.

Offline maxim1987

Odp: Kurc
« Odpowiedź #370 dnia: Cz, 25 Czerwiec 2020, 22:59:27 »
Cytuj
hmmm, dziękuję za komplement, ale naprawdę nie czuję w sobie ani cienia zapachu konesera. no, chyba że to miała być obraza, hjech;)
Ani komplement, ani obraza. Myślę po prostu, że dobrze uprzedzić potencjalnego czytelnika, z czym będzie miał do czynienia. Ja np. jestem mocno rozczarowany tą serią. Zupełnie nie trafiła w mój gust. Doceniam ją jednak jako formę eksperymentu-zabawy formą

Offline freshmaker

Odp: Kurc
« Odpowiedź #371 dnia: Cz, 25 Czerwiec 2020, 23:20:57 »
no cóż wg mnie to jest opus magnum manary. styl jak w garażu hermetycznym, tyle ze jest to komiks przygodowy okraszony erotyką. nic lepszego manary się u nas nie ukazało.

Offline tomsawyer

  • Wiadomości: 249
  • Polubień: 227
  • Żywych zwołuję, zmarłych opłakuję, gromy kruszę.
    • Zobacz profil
    • Rush Hemispheres
Odp: Kurc
« Odpowiedź #372 dnia: Cz, 25 Czerwiec 2020, 23:24:36 »
Jakby kogoś interesowało, następnym komiksem od Kurca będzie kolejny Vasco.
Znakomita wiadomość.
"Nie od razu Rzym zbudowano, oczywiście, z tamtą robotą nie miałem nic wspólnego."

Offline tuco

Odp: Kurc
« Odpowiedź #373 dnia: Pt, 26 Czerwiec 2020, 00:48:26 »
Ani komplement, ani obraza. Myślę po prostu, że dobrze uprzedzić potencjalnego czytelnika, z czym będzie miał do czynienia. Ja np. jestem mocno rozczarowany tą serią. Zupełnie nie trafiła w mój gust. Doceniam ją jednak jako formę eksperymentu-zabawy formą
wybacz, ale w dalszym ciągu nie rozumiem.
dla mnie to własnie świetny komiks z nieszablonowo zrealizowanym scenariuszem, ale zupełnie standardowy w sensie graficznym, za to bez nieustannego epatowania gołymi dupami i wywalonymi na wierzch cycami - tylko i wyłącznie dla samego epatowania (a taki chyba pojawił się wcześniej zarzut przedmówców w nawiązaniu komiksów Manary do Druuny, wydawanej przez Kurca).
PS
ale chyba znacznie odeszliśmy w dyskusji od tematu "Kurc" :(

JanT

  • Gość
Odp: Kurc
« Odpowiedź #374 dnia: Pt, 26 Czerwiec 2020, 14:24:01 »
Lipiec:



Już zapomniałem o tej serii :)