Autor Wątek: Kurc  (Przeczytany 391229 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline turucorp

Odp: Kurc
« Odpowiedź #1185 dnia: Pt, 02 Wrzesień 2022, 00:03:28 »
To skąd się wziął u nas ten rynek oparty na rabatach, którego (chyba) w innych krajach w aż takim stopniu nie ma?

Rynek oparty na rabatach istnieje u nas od upadku komuny, sprzedaż internetowa rozpowszechniła ten proces.
A w innych krajach? Oczywiście, że jest, ba, w niektórych krajach jest nawet jednolita cena książki, która wpisuje się w ten system.
Jak to mówili starożytni, uważaj o co prosisz, bo jeśli wejdzie u nas jednolita cena, a nakłady będą malały, to wielu komiksów po prostu nie kupisz z żadnym rabatem.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Kurc
« Odpowiedź #1186 dnia: Pt, 02 Wrzesień 2022, 09:38:10 »


Cytuj
Kolejna premiera na MFKiG.
Pierwszy tom kolekcji fantastycznych komiksów "Widok na nieznane"

Offline burberry

Odp: Kurc
« Odpowiedź #1187 dnia: Pt, 02 Wrzesień 2022, 12:56:39 »
A może z cenami okładkowymi będącymi pochodną realnych kosztów, a nie wojen rabatowych?

jak najbardziej :) czekam na wasz ruch. Cokolwiek zdecydujecie, może być lepsze niż po prostu oddanie inicjatywy

Offline holcman

Odp: Kurc
« Odpowiedź #1188 dnia: Pt, 02 Wrzesień 2022, 13:03:11 »
jak najbardziej :) czekam na wasz ruch. Cokolwiek zdecydujecie, może być lepsze niż po prostu oddanie inicjatywy

Właśnie się do niego przygotowujemy. Będzie dość podobny i też będzie dotyczył tylko części oferty na początek.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Kurc
« Odpowiedź #1189 dnia: Pn, 05 Wrzesień 2022, 23:10:48 »
Cytuj
Na Festiwal Komiksu szykujemy jeszcze coś.


ukaszm84

  • Gość
Odp: Kurc
« Odpowiedź #1190 dnia: Wt, 06 Wrzesień 2022, 12:03:04 »
Cytuj
Kolekcja komiksów fantastycznych "Widok na nieznane"
Nowa kolekcja prezentująca komiksy fantastyczne: science fiction, fantasy oraz szeroko pojmowanego horroru. Fantastyka literacka cieszy się w Polsce sporą popularnością oraz dorobiła się dużego grona wybitnych tytułów i autorów. Kolekcję adresujemy również do czytelników literatury.
W kolekcji "Widok na nieznane" chcemy nawiązać do wybitnej i kultowej antologii Lecha Jęczmyka "Kroki w nieznane". Będziemy się starali wybierać ambitne i nowatorskie utwory komiksowe. Raczej będą to zamknięte opowieści lub wydania zbiorcze krótkich cykli.  Komiksy adresujemy do dojrzałego czytelnika zarówno opowieści graficznych, jak i miłośników prozy. Będą różne gatunki, style i różni autorzy. Na pewno będzie ciekawie. Planujemy kilka tomów kolekcji na rok.
W pierwszym tomie ("Ion Mud") pokazujemy debiutancki komiks francuskiego artysty, Amaury'ego Bündgena.  Bohater komiksu wykorzystuje jedynie inteligencję i wytrwałość, aby rozwikłać tajemnicę swojego istnienia. Całość osadzona w cyberpunkowych klimatach powiązanych ze space operą. Premiera we wrześniu.
Kolejnym tytułem będzie opowieść fantasy "Nektar Kamienia" Herve'a Leblana. Zapraszamy polskich autorów do udziału. Czekamy na oferty.
Patroni kolekcji:
portal Esensja.pl
portal Portal fantastyczny Paradoks
magazyn PIXEL.
magazyn Sfinks Księgarnia Esef


Offline eyesore

Odp: Kurc
« Odpowiedź #1191 dnia: Wt, 06 Wrzesień 2022, 12:04:24 »

Offline Comzilla!

Odp: Kurc
« Odpowiedź #1192 dnia: Wt, 06 Wrzesień 2022, 13:29:05 »
Sam tytuł Ion mud wygląda ciekawie
Link do strony wydawcy o tym komiksie:

http://www.kurc.com.pl/pl,20,artykul-tytuly-0-117,26-0.html?fbclid=IwAR2iVvGntRtzLUWq-S_W6tcVO_1PNNv0HI1K2WV00daS3S6Rsz3gREnP1lo

Ale to 280 stron czarno białych, a ma kosztować 150 zł. Wydaje mi się bardzo dużo.  :'(
Mój kanał na YT Comzilla!

Online Konrad

Odp: Kurc
« Odpowiedź #1193 dnia: Wt, 06 Wrzesień 2022, 14:27:57 »
Nektar Kamienia, czyli ten kolejny tytuł tej kolekcji Kurca to jest to:
https://www.bedetheque.com/serie-68093-BD-Sucre-de-la-Pierre.html
http://www.zedrimkomtru.com/AAA_Sucre.htm
One-shot, 84 strony









Tu więcej plansz:
http://www.zedrimkomtru.com/Sucre_01.htm

Offline Nephilim

Odp: Kurc
« Odpowiedź #1194 dnia: Pt, 23 Wrzesień 2022, 09:33:09 »
Melduję, Szanownemu Państwu, że odebrałem "7 Żywotów Krogulca". W godzinach popołudniowych wrzucę kilka fotek co i jak ;) Strasznie się cieszę bo była to moja premiera no.1 tej jesieni.

Offline burberry

Odp: Kurc
« Odpowiedź #1195 dnia: Pt, 23 Wrzesień 2022, 09:37:05 »
Jaka cena tego cudeńka? Pewnie się gdzieś już przewijało.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Kurc
« Odpowiedź #1196 dnia: Pt, 23 Wrzesień 2022, 09:40:15 »
Jaka cena tego cudeńka? Pewnie się gdzieś już przewijało.

220 okładkowo, w Gildii rabat 10% w przedsprzedaży. Nie jest łatwiej i szybciej sprawdzić niż pytać na forum?

Offline Nephilim

Odp: Kurc
« Odpowiedź #1197 dnia: Pt, 23 Wrzesień 2022, 09:42:59 »
Jaka cena tego cudeńka? Pewnie się gdzieś już przewijało.
Zamawiałem w Gildii i tam też odebrałem, tzn u Prószyńskiego. Cena 199 zł :)

Offline Nephilim

Odp: Kurc
« Odpowiedź #1198 dnia: Pt, 23 Wrzesień 2022, 14:46:14 »
Wróciłem do domu i rozpakowałem album. Pięknie to wygląda. Są okładki albumów poprzedzające każdy z rozdziałów a całość spuentowana posłowiem Wojciecha Birka zawierającym galerię szkiców. Cudo! Drogie ale śliczne ;)

A oto i zdjęcia tegoż wydania:




















Offline KubciO

Odp: Kurc
« Odpowiedź #1199 dnia: Pt, 23 Wrzesień 2022, 20:08:10 »
Jutro zapowiedź. Z fb:
W sobotę o godzinie 16.00 na naszym stoisku podczas Festiwal Komiksu W Łodzi ogłosimy jaki komiks niespodziankę wydamy. Ktoś coś?