Autor Wątek: Kurc  (Przeczytany 391256 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arczi_ancymon

Odp: Kurc
« Odpowiedź #450 dnia: Cz, 19 Listopad 2020, 09:44:54 »
Tyle lat człowiek czekał i się doczekał ;)

Online gashu

Odp: Kurc
« Odpowiedź #451 dnia: Cz, 19 Listopad 2020, 11:27:06 »
Pytanie za 100 punktów.
Czy "Raffington Event" przypadnie do gustu komuś, kto "Rorka" swego czasu uwielbiał (poza zakończeniem, które uważa za przekombinowane i niepotrzebnie sklejające na siłę wątki z poprzednich albumów), ale np. "Koziorożca" już nie zmęczył i zatrzymał się gdzieś w okolicach 6-7 tomu? Oraz komuś, kto generalnie jest już trochę znużony twórczością Andreasa (vide najnowsza "Argentyna") ? :)

ramirez82

  • Gość
Odp: Kurc
« Odpowiedź #452 dnia: Cz, 19 Listopad 2020, 11:29:41 »
Tak.

Lub nie.

Bo skąd ktoś mógłby wiedzieć? ;)

Offline donT

Odp: Kurc
« Odpowiedź #453 dnia: Cz, 19 Listopad 2020, 12:27:00 »
WOW! Niezla bomba na koniec roku!
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline eferce

Odp: Kurc
« Odpowiedź #454 dnia: Cz, 19 Listopad 2020, 20:42:59 »
Pytanie za 100 punktów.
Czy "Raffington Event" przypadnie do gustu komuś, kto "Rorka" swego czasu uwielbiał (poza zakończeniem, które uważa za przekombinowane i niepotrzebnie sklejające na siłę wątki z poprzednich albumów), ale np. "Koziorożca" już nie zmęczył i zatrzymał się gdzieś w okolicach 6-7 tomu? Oraz komuś, kto generalnie jest już trochę znużony twórczością Andreasa (vide najnowsza "Argentyna") ? :)

Ja mam podobny dylemat i chyba spasuje. Kozia skończyłem w tym samym miejscu, Coutoo nie porwał, Cromwell jest na plus głownie dzięki epickości wybranych plansz.
Na pewno będę śledził Wasze opinie czy to będzie coś świeżego czy 0-wy tom Koziorożca.

Za to Rorka obowiązkowo. Nie załapałem się na tom 1 integrala i tom 2 stoi w towarzystwie trzech zeszytów Motopolu...

Online misiokles

Odp: Kurc
« Odpowiedź #455 dnia: Cz, 19 Listopad 2020, 20:50:21 »
Raffington Event na stronach francuskich porywających ocen nie ma... Ale wiadomo, że kupię.

Offline bosssu

Odp: Kurc
« Odpowiedź #456 dnia: Pt, 20 Listopad 2020, 00:05:16 »
Pytanie za 100 punktów.
Czy "Raffington Event" przypadnie do gustu komuś, kto "Rorka" swego czasu uwielbiał (poza zakończeniem, które uważa za przekombinowane i niepotrzebnie sklejające na siłę wątki z poprzednich albumów), ale np. "Koziorożca" już nie zmęczył i zatrzymał się gdzieś w okolicach 6-7 tomu? Oraz komuś, kto generalnie jest już trochę znużony twórczością Andreasa (vide najnowsza "Argentyna") ? :)
Mam to samo. Zostawiłem sobie jednak tomy 11-13 które są świetnymi one-shotami, które czyta się bez znajomości innych i są wg. mnie genialne!!!. Ja odpuściłem również ARQ, po dwóch dobrych pierwszych tomach, trzeci "zarżnął" mi serię. Podobała mi się jeszcze "Jaskinia wspomnień",  A Cromwell?

Online gashu

Odp: Kurc
« Odpowiedź #457 dnia: Pt, 20 Listopad 2020, 07:27:06 »
"Cromwell stone" to dla mnie już klasyk (mam pierwsze wydanie, bodajże z 2007 roku) i takie opus magnum Andreasa, zarówno jeśli chodzi o rysunki jak i scenariusz.

Zrobiłem szybki research w internecie i... chyba sobię "Raffington Event" odpuszczę.  Raz - na opowieści rysunkowe i tak wydawałem w ostatnich miesiącach dużo więcej niż pierwotnie zakładałem. Dwa - jak już wspominałem - jakimś ogromnym fanem twórczości omawianego autora nie jestem. Uważam wręcz, że w przypadku wielu komiksów sygnowanych jego nazwiskiem nie zaszkodziłoby mu podjęcie współpracy z jakimś sprawnym scenarzystą.

Offline freshmaker

Odp: Kurc
« Odpowiedź #458 dnia: Pt, 20 Listopad 2020, 07:50:15 »
trzeba będzie kupić kolejne wydanie. jak żyć?

Offline tuco

Odp: Kurc
« Odpowiedź #459 dnia: Pt, 20 Listopad 2020, 09:50:05 »
trzeba będzie kupić kolejne wydanie. jak żyć?
cholera, zgubiłem się.... wydanie czego?

ramirez82

  • Gość
Odp: Kurc
« Odpowiedź #460 dnia: Pt, 20 Listopad 2020, 10:10:30 »
Zapewne chodzi o Rorka :)

Offline freshmaker

Odp: Kurc
« Odpowiedź #461 dnia: Pt, 20 Listopad 2020, 11:14:50 »
rorka. fantastyka, twoj komiks, manzoku a teraz kurc.

ramirez82

  • Gość
Odp: Kurc
« Odpowiedź #462 dnia: Pt, 20 Listopad 2020, 11:15:45 »
A Sideca???

Offline tuco

Odp: Kurc
« Odpowiedź #463 dnia: Pt, 20 Listopad 2020, 11:36:14 »
A Sideca???
sideca została chyba potraktowana jako mutacja manzoku. skróty myślowe, panie...... ;)

ramirez82

  • Gość
Odp: Kurc
« Odpowiedź #464 dnia: Pt, 20 Listopad 2020, 11:37:27 »
Nigdy im tego nie udowodniono 8)

Może to obie firmy założone były na ten sam, zgubiony przez kogoś dowód osobisty? ;)