Autor Wątek: Centrala  (Przeczytany 30072 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline srogin

Odp: Centrala
« Odpowiedź #150 dnia: So, 24 Luty 2024, 22:41:04 »
Michał Słomka wielu rzeczy nie ogarnia, co widać po promocji jego komiksów.
Jestem pewien, że dostaniesz swoje zamówienie, ale pewnie będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość ;)

Offline Sędzia

Odp: Centrala
« Odpowiedź #151 dnia: So, 24 Luty 2024, 22:44:56 »
15 minut roboty przeciw wydawnictwu zlokalizowanemu w UK? Aha :)

Przeciwko Fundacji Tranzyt z Poznania.


Michał Słomka wielu rzeczy nie ogarnia, co widać po promocji jego komiksów.
Jestem pewien, że dostaniesz swoje zamówienie, ale pewnie będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość ;)

Jak ktoś jest w kontakcie i odpowiada na maile, to nie mam problemu z cierpliwością. Ze dwa razy odbierałem zakupy z allegro po 3 latach, bo wziąłem odbiór osobisty, ale nie miałem czasu podjechać. Dlatego pytam o jakiś kontakt.

Offline starcek

Odp: Centrala
« Odpowiedź #152 dnia: So, 24 Luty 2024, 22:48:54 »
Fiu, fiu, strona niczym chińskich naciągaczy na nieistniejący towar. Żadnego regulaminu, adres bez miasta. Cudowności.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline Sędzia

Odp: Centrala
« Odpowiedź #153 dnia: So, 24 Luty 2024, 22:51:36 »
Fiu, fiu, strona niczym chińskich naciągaczy na nieistniejący towar. Żadnego regulaminu, adres bez miasta. Cudowności.

chałupniczo prowadzony sklep internetowy

Offline Grrrgory

Odp: Centrala
« Odpowiedź #154 dnia: Pn, 26 Luty 2024, 11:14:59 »
A co tam było na facebooku w tych komentarzach?
Trochę to dziwne, ale wygląda na to, że usunęli się z facebooka i twittera.
Na ich stronie nie widzę żadnego kontaktu do nich. Ten ich sklep wygląda mi na jakieś oszustwo, a nie oficjalny sklep poważnego wydawnictwa.

Offline Sędzia

Odp: Centrala
« Odpowiedź #155 dnia: Pn, 26 Luty 2024, 11:31:35 »
A co tam było na facebooku w tych komentarzach?
Trochę to dziwne, ale wygląda na to, że usunęli się z facebooka i twittera.
Na ich stronie nie widzę żadnego kontaktu do nich. Ten ich sklep wygląda mi na jakieś oszustwo, a nie oficjalny sklep poważnego wydawnictwa.

nikt nie powiedział, że to poważne wydawnictwo :)

Facebook cały czas jest.
https://www.facebook.com/CentralaPolska/?locale=pl_PL

Offline Death

Odp: Centrala
« Odpowiedź #156 dnia: Pn, 26 Luty 2024, 11:51:30 »
Poważni, czy niepoważni, ale jako jedyni poważnie się zabrali za Chrisa Ware'a. :) Dużo poważnych bardzo chciało, niektórzy nawet zapowiadali, a na razie Centrala jako jedyna porwała się (i to z sukcesem) z motyką na słońce jakim jest wydanie jednego z tych trudnych do przygotowania komiksów Ware'a.

Offline Grrrgory

Odp: Centrala
« Odpowiedź #157 dnia: Pn, 26 Luty 2024, 12:15:26 »
nikt nie powiedział, że to poważne wydawnictwo :)

Facebook cały czas jest.
https://www.facebook.com/CentralaPolska/?locale=pl_PL

Dziwne, ale nie mogę tam wejść przez ten link. Przekierowuje mnie na stronę główną facebooka, a w wyszukiwarce facebookowej nie pokazuje ich profilu. Może jakiś błąd po mojej stronie lub mnie zbanowali, ale nie wiem za co mogliby to zrobić, bo nigdy tak nic nie napisałem.

Offline Sędzia

Odp: Centrala
« Odpowiedź #158 dnia: Pn, 26 Luty 2024, 12:21:28 »
Dziwne, ale nie mogę tam wejść przez ten link. Przekierowuje mnie na stronę główną facebooka, a w wyszukiwarce facebookowej nie pokazuje ich profilu. Może jakiś błąd po mojej stronie lub mnie zbanowali, ale nie wiem za co mogliby to zrobić, bo nigdy tak nic nie napisałem.

Spróbuj wejść przez tryb incognito

Offline parsom

Odp: Centrala
« Odpowiedź #159 dnia: So, 23 Marzec 2024, 21:10:26 »
Mam pytanie do tych, co czytali Rusty'ego w oryginale - czy niektóre z dymków w ostatniej części (o Joanne) mają być puste? Domyślam się że tak, ale różnie to już bywało.

Offline kickic

Odp: Centrala
« Odpowiedź #160 dnia: So, 23 Marzec 2024, 22:07:57 »
Tak, w oryginale są puste dymki.