Autor Wątek: Relax magazyn opowieści rysunkowych  (Przeczytany 269177 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline starcek

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #2055 dnia: Śr, 20 Grudzień 2023, 18:58:32 »
Zrobi kolejną ściepę z paroma szkicami i styknie na kolejne miesiące.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Online Leyek

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #2056 dnia: Śr, 20 Grudzień 2023, 19:00:36 »
No właśnie, cały czas można kupić 80 sztuk tej figurki za jedyne 10k/sztuka. Nie ma się co dziwić, że tempo wydawnicze mocno im spadło.
Zrobi kolejną ściepę z paroma szkicami i styknie na kolejne miesiące.

Mogli posłuchać mojej rady co tu kiedyś pisałem. Dorzucać do każdej figurki po 1 czy 2 "bazgroły" (na inną nazwę to nie zasługuje) Rosińskiego i by zeszło na pniu. A roboty dla Mistrza by było na 2 godzinki.

Online wujekmaciej

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #2057 dnia: Śr, 27 Grudzień 2023, 10:49:22 »
Wiecie może czy nowy Labrumowy Relax można obecnie gdzieś kupić stacjonarnie ? W Empikach chyba jeszcze nie ma.

Offline tuco

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #2058 dnia: So, 17 Luty 2024, 09:47:02 »
Po dosyć dramatycznym wstępie Lechny do grudniowego numeru, obiecałem sobie, że skrobnę tu kilka zdań podsumowujących dotychczasowe neo-relaxy. Ale jak to już z obietnicami bywa, nie dotrzymałem (z częściowo obiektywnych powodów).
.....a tymczasem na horyzoncie już kolejny(-e) numer(-y):





Swoją drogą ciekawe, czy oba ukażą się pod dotychczasowym tytułem ;)
« Ostatnia zmiana: So, 17 Luty 2024, 09:49:28 wysłana przez tuco »

Online Leyek

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #2059 dnia: Wt, 12 Marzec 2024, 16:51:57 »
Swoją drogą ciekawe, czy oba ukażą się pod dotychczasowym tytułem ;)

Prawilny Labrumowy wychodzi, że tak:



Cytuj
Z lekkim poślizgiem, ale udało nam się zakończyć prace nad projektowaniem najnowszego numeru i wysłaliśmy gotowe pliki do drukarni!
Mamy też informację, że pierwsze egzemplarze i prenumeraty powinny polecieć do Was na początku przyszłego tygodnia. 🙂
Przepraszamy za to małe opóźnienie i obiecujemy, że jest na co czekać!

Online Leyek

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #2060 dnia: Pt, 22 Marzec 2024, 18:59:49 »
Przyszedł do mnie dziś Labrumowy Relax, a tam znów splunięcie w twarz czytelnikom. 20 stron zmarnowane, sobie zrobili z magazynu miejsce do wrzucania demówek.


Online Szekak

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #2061 dnia: Pt, 22 Marzec 2024, 19:27:21 »
Egmont robil podonie, ale na masowa skale. ;)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Online Leyek

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #2062 dnia: Pt, 22 Marzec 2024, 19:50:02 »
Egmont robil podonie, ale na masowa skale. ;)

To jednak były inne czasy. No i tamten magazyn kosztował grosze w stosunku do albumów, a tutaj masz magazyn w cenie frankofońskich wydań zbiorczych.

Offline Vins3nt

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #2063 dnia: So, 23 Marzec 2024, 14:32:50 »
Z drugiej strony, sam bym nabywał albumy wydawnictw z samplami za rozsądną cenę np. Raz w roku

Offline Takesh

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #2064 dnia: So, 23 Marzec 2024, 14:34:15 »
E robi tak z seriami dla dzieci. Znaczy zrobił chyba dwa razy.

Offline Deepdelver

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #2065 dnia: So, 23 Marzec 2024, 21:13:15 »
Przyszedł do mnie dziś Labrumowy Relax, a tam znów splunięcie w twarz czytelnikom. 20 stron zmarnowane, sobie zrobili z magazynu miejsce do wrzucania demówek.
Też mnie to zniesmaczyło, na tyle, że jeszcze się nie chwyciłem za ten tytuł.

Reszta też łba nie urywa. Andreas ("Aztekowie" - część druga i ostatnia) u mnie zawsze na propsie, choć ten album nie będzie moim ulubionym. "Pan Wiedźma", "Ratman" i Wrightson na stałym poziomie, "Wynalazek" słaby, "Cyberrebeliant", "Miłosierdzie" i "Urobek" przeczytałem z pewną przyjemnością, ale pewnie do wtorku zapomnę, przy "Sestenie" dopiero kontynuacja powie mi na ile to jest dobre (ale narysowane mocno nie dla mnie). "Psychowersum" ocenię jak przeczytam w jednym kawałku, ale narysowane elegancko
Spoiler: PokażUkryj
i jest golizna
więc plusuję. A zatem numer bez fanfar, jak się ten poziom utrzyma i powtórzą krzywe akcje jak ze "StarHenge", to zastanowię się czy warto dalej wydawać na to kasę.
« Ostatnia zmiana: So, 23 Marzec 2024, 21:16:11 wysłana przez Deepdelver »

Online Leyek

Odp: Relax magazyn opowieści rysunkowych
« Odpowiedź #2066 dnia: So, 23 Marzec 2024, 21:27:12 »
@up

Ja większość przekartkowałem tylko na razie, krótsze rzeczy poczytałem i te 4 jednostronnicówki Topora też są świetne. I jak na niego to rysunki premium w nich ;) Za to Ratman słabiutko tym razem. Wynalazek mi podszedł, nic wielkiego i mocno skrótowe, ale jako szorcik do magazynu to może być.