Autor Wątek: Kurc  (Przeczytany 398285 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Kurc
« Odpowiedź #870 dnia: Pt, 28 Styczeń 2022, 14:43:38 »
Mnie też na razie ta pozycja nie przekonuje, mimo, że uwielbiam antropomorfizację w komiksach. Też czekam na opinie.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline ryba

Odp: Kurc
« Odpowiedź #871 dnia: Pt, 28 Styczeń 2022, 17:53:19 »
Mnie też na razie ta pozycja nie przekonuje, mimo, że uwielbiam antropomorfizację w komiksach.
Ja z kolei totalnie tego nie rozumiem, albo ludzie albo zwierzęta. Zupełnie to do mnie trafia, nie kupię takic komiksów.

Offline PabloWu

Odp: Kurc
« Odpowiedź #872 dnia: Pt, 28 Styczeń 2022, 18:32:54 »
Ja z kolei totalnie tego nie rozumiem, albo ludzie albo zwierzęta. Zupełnie to do mnie trafia, nie kupię takic komiksów.

Napisał człowiek o pseudonimie Ryba 😉
Ja sprawdzę bo "misie"okładka podoba to raz ,a dwa lubię to wydawnictwo i żadko kiedy wydają lipę.

Offline kenji

Odp: Kurc
« Odpowiedź #873 dnia: Pt, 28 Styczeń 2022, 20:47:53 »
Ja z kolei totalnie tego nie rozumiem, albo ludzie albo zwierzęta. Zupełnie to do mnie trafia, nie kupię takic komiksów.

A ja totalnie nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Tu jak na załączonym obrazku masz zwierzęta :)

brvk

  • Gość
Odp: Kurc
« Odpowiedź #874 dnia: Pt, 28 Styczeń 2022, 21:12:54 »
Na przykładowych stronach jest postać ludzka. Szczerze mówiąc to takie mieszanie nie do końca mi leży. W Płaszczach i szponach też wymieszano światy i np. scena ognistego tańca lisa z kobietą nie pasowała mi za bardzo.

Offline ryba

Odp: Kurc
« Odpowiedź #875 dnia: Pt, 28 Styczeń 2022, 22:24:44 »
A ja totalnie nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Tu jak na załączonym obrazku masz zwierzęta :)

Faktycznie wyraziłem się nieprecyzyjnie. Chodziło mi o to, że nie jeśli zwierzęta mają ubierać się jak ludzie i zachowywać jak ludzie to nie widzę sensu, żeby to były zwierzęta a nie ludzie. Jeśli ma być komiks o niedźwiedziach to niech chodzą na czterech łapach i zachowują się jak niedźwiedzie.

Offline moai

Odp: Kurc
« Odpowiedź #876 dnia: Nd, 30 Styczeń 2022, 13:51:38 »
Przeczytajcie lepiej ten komiks... Bardzo możliwe, że zmienicie zdanie i wszystko co Was kłuje w oczy okaże się uzasadnione.

Offline Konrad

Odp: Kurc
« Odpowiedź #877 dnia: Pn, 31 Styczeń 2022, 08:55:34 »
O, 1 tom Króla Niedźwiedzia będzie zawierał 2 albumy, do tego wydany w miękkiej oprawie

Cytuj
Król Niedźwiedź tom 1
scenariusz: Olivier Vatine, Dobbs
rysunki: Didier Cassegrain
oprawa: miękka
format: 215 x 290 mm
liczba stron: 112
ISBN 978-83-963279-5-6
cena okładkowa: 85 zł
rok wydania: 2022
wydawnictwo: KURC
data premiery: 25 luty 2021
W królestwie niedźwiedzi sprawiedliwe rządy sprawuje król Artus. Harmonia nigdy nie trwa wiecznie. Równowaga została zakłócona w dniu, w którym młody Ifrit został znaleziony na plaży, twierdząc, że przybył z zaświatów. Jakim sposobem udało mu się wrócić do żywych? Dlaczego uciekł z południowych ziem? Czy może być zwiastunem starożytnej przepowiedni, która przepowiada upadek królestwa zwierząt? I podczas gdy z czeluści wynurza się nieopisany strach, zebrana naprędce załoga wyrusza w podróż do sąsiedniego królestwa zamieszkałego przez ptaki...
"Król Niedźwiedź" - pomiędzy "Blacksadem" a "Grą o tron" - zanurza nas w dopracowanym i bardziej złożonym uniwersum fantasy, niż się na początku wydaje. Za zwierzęcymi maskami wyłania się portret podupadającej ludzkości.








Offline kenji

Odp: Kurc
« Odpowiedź #878 dnia: Pn, 31 Styczeń 2022, 10:37:58 »
Okladka odrzucała. Środek zachęca.

Offline eyesore

Odp: Kurc
« Odpowiedź #879 dnia: Pn, 31 Styczeń 2022, 10:52:44 »
Okladka odrzucała. Środek zachęca.
Dokładnie, dziwne są te postacie na okładce, przykładowe strony z kolei bardzo dobrze wyglądają.
Ciężki orzech do zgryzienia, kolejna seria i kolejny numer 1 na okładce (a 2022 miał być dla mnie kończeniem różnych serii bez wchodzenia w kolejne  ;)  )

Offline Simon

Odp: Kurc
« Odpowiedź #880 dnia: Pn, 31 Styczeń 2022, 12:04:18 »
Didier Cassegrain jest też rysownikiem "Czarnych nenufarów", a tam rysunki bardzo mi się podobały, więc chyba sprawdzę tego niedźwiedzia.
« Ostatnia zmiana: Pn, 31 Styczeń 2022, 12:08:41 wysłana przez Simon »
"I've... seen things you people wouldn't believe...
Attack ships on fire off the shoulder of Orion.
I watched C-Beams glitter in the dark
Near the Tannhäuser Gates.
All those... moments... will be lost in time,
Like tears... in... rain.
Time... to die..."

Offline Darth_Simon

Odp: Kurc
« Odpowiedź #881 dnia: Pn, 31 Styczeń 2022, 15:17:15 »
  Recenzuje najnowszy tom niezwykłej podróży. Warto zwrócić uwagę na warstwę graficzną
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline s-ebola

Odp: Kurc
« Odpowiedź #882 dnia: Pn, 31 Styczeń 2022, 17:36:12 »
Kurcze,też się zastanawiam nad tymi  Niedźwiedziami,szkoda że  w miękkiej okładce😔

Offline kv

Odp: Kurc
« Odpowiedź #883 dnia: Pn, 31 Styczeń 2022, 20:37:19 »
Dokładnie, dziwne są te postacie na okładce, przykładowe strony z kolei bardzo dobrze wyglądają.
Ciężki orzech do zgryzienia, kolejna seria i kolejny numer 1 na okładce (a 2022 miał być dla mnie kończeniem różnych serii bez wchodzenia w kolejne  ;)  )
Kurza twarz, i znów postanowienia noworoczne diabli wzięli.... :o
Witaj w klubie  ;)
« Ostatnia zmiana: Pn, 31 Styczeń 2022, 20:39:07 wysłana przez kv »

Offline Szekak

Odp: Kurc
« Odpowiedź #884 dnia: Pn, 31 Styczeń 2022, 20:57:45 »
Tez mi sie spodobaly plansze.  >:(
Piękno jest w oczach patrzącego.