Autor Wątek: Kurc  (Przeczytany 398337 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Takesh

Odp: Kurc
« Odpowiedź #2025 dnia: So, 23 Marzec 2024, 14:37:01 »
Na KFK pytałem Kurca co z dalszym ciągiem Storma i tym brakującym albumem. Oni chcą, problem jest po drugiej stronie. Seria sprzedaje im się dobrze i chcą ją kontynuować. Oby im się udało dogadać.

Online rapr

Odp: Kurc
« Odpowiedź #2026 dnia: So, 23 Marzec 2024, 14:55:14 »
Ja zaś pytałem o kontynuację "Niezwykłej podróży". Ma być w tym roku, bliżej czerwca.

Swoją drogą na wystawie był też nowy numer Largo Winch. Wygląda świetnie!

Offline Castiglione

Odp: Kurc
« Odpowiedź #2027 dnia: So, 23 Marzec 2024, 16:33:51 »
Jeśli komuś nie podoba się okładka nowego wydania Alchenita to może kupić sobie blanka. Kurc wrzucił przed chwilą na swojego fb taką informację z KFK, na których jest obecny.  :)
Czyli zawsze można poprosić autora o narysowanie okładki z pierwszego wydania ;)

Offline 79ers

Odp: Kurc
« Odpowiedź #2028 dnia: So, 23 Marzec 2024, 17:51:07 »
Jest wzmianka o Stormie, a ja klasycznie zapytam co z Vasco?

Offline badday

Odp: Kurc
« Odpowiedź #2029 dnia: So, 23 Marzec 2024, 18:06:10 »
Ostatni Buddy Longway w 2025.

Online Midar

Odp: Kurc
« Odpowiedź #2030 dnia: So, 23 Marzec 2024, 21:30:56 »
Jest wzmianka o Stormie, a ja klasycznie zapytam co z Vasco?
Vasco ma być jeden rocznie, więc trochę czasu jest. Nad wydaniem Bernarda Prince bez jednego (stworzonego po latach) albumu nadal myślą.

Offline Itachi

Odp: Kurc
« Odpowiedź #2031 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2024, 11:41:07 »
« Ostatnia zmiana: Wt, 02 Kwiecień 2024, 11:44:11 wysłana przez Itachi »

Offline keram2

Odp: Kurc
« Odpowiedź #2032 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2024, 16:48:54 »

To komiksowa adaptacja filmu Juliusza Machulskiego?
Wolałbym Vabank.

sorry, ale nie mogłem się powstrzymać

Offline Itachi

Odp: Kurc
« Odpowiedź #2033 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2024, 17:02:32 »
W maju:


Offline Pabloff

Odp: Kurc
« Odpowiedź #2034 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2024, 15:36:05 »
Świetna wiadomość z tym "Low Moon..."!

Przy okazji mam pytanie: czy wiadomo cokolwiek na temat ewentualnych dalszych planów wydawniczych Kurca związanych z Jasonem? Na jakie pozycje możemy potencjalnie liczyć? Czy jest szansa na wznowienie tytułów wydanych w przeszłości przez Taurusa? Strzelam, że na tę chwilę nic nie wiadomo (żadnych informacji nie znalazłem, mój research był jednak pobieżny), ale zapytać nie zaszkodzi, a nuż ktoś ma jakieś przecieki. ;)

Do tej pory dane mi było przeczytać dwa komiksy norweskiego autora – "Pssst!" i "Gang Hemingwaya" – i oba zdecydowanie przypadły mi do gustu. Kupiłem też pierwszy integral od Kurca (na razie nie czytałem, leży na kupce wstydu, ale wiążę z nim duże nadzieje). Generalnie jestem mocno zainteresowany dalszym zgłębianiem twórczości Jasona...

Offline Lyricstof

Odp: Kurc
« Odpowiedź #2035 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2024, 16:47:10 »
Przy okazji mam pytanie: czy wiadomo cokolwiek na temat ewentualnych dalszych planów wydawniczych Kurca związanych z Jasonem? Na jakie pozycje możemy potencjalnie liczyć?
Wszystkie? Tak mi się wydaje.  ;)

Czy jest szansa na wznowienie tytułów wydanych w przeszłości przez Taurusa? Strzelam, że na tę chwilę nic nie wiadomo (żadnych informacji nie znalazłem, mój research był jednak pobieżny), ale zapytać nie zaszkodzi, a nuż ktoś ma jakieś przecieki. ;)
Nie wiem czy informacje oficjalne były w tym temacie, ale po wydaniu pierwszego integrala przez Kurca zapytałem wydawcę o wznowienia komiksów wydanych przez Taurusa. Odpowiedź była taka: w kolejnych wydaniach zbiorczych, raczej jeden plus nowe historie na tom. Czyli mają być wznowienia. Ale jeszcze nie w tomie "Low Moon", gdyż on będzie zawierał:

Cytuj
Pięć nowelek: Emily przesyła pozdrowienia. Low Moon, &, Pierwszy film noir i Jesteś tutaj.

Generalnie jestem mocno zainteresowany dalszym zgłębianiem twórczości Jasona...

I bardzo dobrze.  8)
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline NuoLab

Odp: Kurc
« Odpowiedź #2036 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2024, 21:04:57 »
Wszystkie? Tak mi się wydaje.  ;)
Nie wiem czy informacje oficjalne były w tym temacie, ale po wydaniu pierwszego integrala przez Kurca zapytałem wydawcę o wznowienia komiksów wydanych przez Taurusa. Odpowiedź była taka: w kolejnych wydaniach zbiorczych, raczej jeden plus nowe historie na tom. Czyli mają być wznowienia. Ale jeszcze nie w tomie "Low Moon", gdyż on będzie zawierał:

I bardzo dobrze.  8)

Nie liczyłbym na to biorąc pod uwagę niespełnione obietnice Kurca odnośnie wznowienia pierwszych tomów Largo Wincha.

Offline Sędzia

Odp: Kurc
« Odpowiedź #2037 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2024, 21:18:17 »
Nie liczyłbym na to biorąc pod uwagę niespełnione obietnice Kurca odnośnie wznowienia pierwszych tomów Largo Wincha.

Nie pamiętam żadnych obietnic Kurca odnośnie pierwszych tomów Largo Wincha. Wręcz pamiętam, że od zawsze się przed tym bronili.

Offline NuoLab

Odp: Kurc
« Odpowiedź #2038 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2024, 22:32:27 »
Nie pamiętam żadnych obietnic Kurca odnośnie pierwszych tomów Largo Wincha. Wręcz pamiętam, że od zawsze się przed tym bronili.

Nie mogę tego znaleźć ale kołata mi się gdzieś że obiecywał wznowić pod warunkiem dobrej sprzedaży kolejnych tomów. A te jak widać się sprzedają skoro ciągle są wydawane.

Offline Pabloff

Odp: Kurc
« Odpowiedź #2039 dnia: Wt, 09 Kwiecień 2024, 00:22:05 »
Wszystkie? Tak mi się wydaje.  ;)
Nie wiem czy informacje oficjalne były w tym temacie, ale po wydaniu pierwszego integrala przez Kurca zapytałem wydawcę o wznowienia komiksów wydanych przez Taurusa. Odpowiedź była taka: w kolejnych wydaniach zbiorczych, raczej jeden plus nowe historie na tom. Czyli mają być wznowienia. Ale jeszcze nie w tomie "Low Moon" (...)

Lyricstof, dziękuję za odpowiedź. Na to właśnie po cichu liczyłem, zadając te pytania – że może ktoś podpytywał wydawcę ;) (i cóż, wierzę też, że wydawca okaże się słowny).

Czyli plan jest taki: za kilka tygodni kupuję "Low Moon...", a potem czekam na kolejne integrale Jasona :D (w międzyczasie, rzecz jasna, czytam i – mam nadzieję – delektuję się tym, co już posiadam).