Autor Wątek: Kupki wstydu  (Przeczytany 12366 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline OokamiG

Odp: Kupki wstydu
« Odpowiedź #30 dnia: Pt, 05 Kwiecień 2019, 21:07:17 »
Gorzej jak są różne formaty i komiks wystaje, bo jest po prostu szerszy. Wtedy możesz się pogubić. :)

Online Voitas

Odp: Kupki wstydu
« Odpowiedź #31 dnia: Pt, 05 Kwiecień 2019, 21:08:46 »
Zdaża się,  ale bardzo rzadko :-)
« Ostatnia zmiana: Pt, 05 Kwiecień 2019, 21:44:26 wysłana przez Voitas »

Offline PJP

Odp: Kupki wstydu
« Odpowiedź #32 dnia: Pt, 05 Kwiecień 2019, 21:23:47 »
Moja komiksowa kupka wstydu zwykle nie przekracza kilku pozycji. Ostatnio przybiera na wadze książkowa kupka, gdy za jednym zamachem odbieram po kilkanaście książek. Na szczęście są weekendy i urlopy i... komiksy idą w pierwszej kolejności ;)

Offline death_bird

Odp: Kupki wstydu
« Odpowiedź #33 dnia: Pt, 05 Kwiecień 2019, 21:26:15 »
U mnie będzie z 400 komiksów i 300 książek, ale się nie zrażam :D W tym miesiącu w końcu wylądują na zasłużonym miejscu (regały) po 3 latach czekania na podłodze.

Okolo 4 tysiace zeszytowek glownie Marvel i Dc, nie jest zle bo kiedys bylo 6 tysiecy i jest postep. O zbiorczych  lepiej nie wspomne.

Choć przez chwilę czuję się normalny.  8) Dzięki chłopaki! Od razu lepiej.  ;D
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline donT

Odp: Kupki wstydu
« Odpowiedź #34 dnia: Pt, 05 Kwiecień 2019, 21:57:42 »
Nie chce tu mentorowac, ale czytajac niektore wypowiedzi mam wrazenie, ze ich autorom zaciera (badz juz zatarla) sie granica miedzy kupowaniem hobbystycznym a uzaleznieniem od kupowania. 
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Online xanar

Odp: Kupki wstydu
« Odpowiedź #35 dnia: Pt, 05 Kwiecień 2019, 22:01:05 »
No, dokładnie, jak znajdziecie jakiegoś dobrego lekarza dajcie znać. :)
« Ostatnia zmiana: Pt, 05 Kwiecień 2019, 22:03:56 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline LordDisneyland

Odp: Kupki wstydu
« Odpowiedź #36 dnia: Pt, 05 Kwiecień 2019, 22:03:16 »
To zakupy kompulsywne, ale co począć :D
,, - Eeeeech.''

Offline death_bird

Odp: Kupki wstydu
« Odpowiedź #37 dnia: Pt, 05 Kwiecień 2019, 22:37:19 »
Umówmy się, że aktywność forumowa nie pomaga. Człowiek zagląda sobie a tu tyle polecanych rzeczy, że idzie zgłupieć.  :o Niby jeden baner reklamowy na głównej a nigdzie nie czuję się tak bombardowany "reklamami" jak tutaj.  ;D
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline OokamiG

Odp: Kupki wstydu
« Odpowiedź #38 dnia: Pt, 05 Kwiecień 2019, 22:40:17 »
Ja na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że często kupowanie bywa bardziej wciągające niż czytanie czasami. Dlatego też kupki wstydu wyżej mnie nie dziwią, jednak już ilość rzeczy w tych kupkach wzbudza mój podziw.

Offline Carnage

Odp: Kupki wstydu
« Odpowiedź #39 dnia: Pt, 05 Kwiecień 2019, 23:12:05 »
Gorzej jak są różne formaty i komiks wystaje, bo jest po prostu szerszy. Wtedy możesz się pogubić. :)

Zawsze można przyciąć :-P
"W życiu nie ważne jest ile oddechów zaczerpniesz, lecz ile jest chwil, które odbiorą ci oddech"

Offline Pawelek

Odp: Kupki wstydu
« Odpowiedź #40 dnia: So, 06 Kwiecień 2019, 00:08:10 »
Moja właśnie pomniejszyła się o 2 sztuki  :) pozostało jeszcze trochę. Ku pokrzepieniu serc:
« Ostatnia zmiana: So, 06 Kwiecień 2019, 00:18:26 wysłana przez Pawelek »

Offline nori

Odp: Kupki wstydu
« Odpowiedź #41 dnia: So, 06 Kwiecień 2019, 09:12:18 »
Na oko licząc, moja kupka wstydu liczy ponad 1000 pozycji. I to najróżniejszych, choćby np.: Fistaszki, które kupuję, ale przeczytałem tylko pierwszy tom, czy serie Gigant (wraz z mamutem i mega) które nie chce odpuścić, bo lubię, ale sięgam po to niezwykłe rzadko. Oczywiście dochodzą europejskie i amerykańce. Teraz kończę czytać Marvel NOW, znaczy jestem przy Avengers (Axis), więc jeszcze trochę zejdzie, ale nadal zbieram MN2.0. Podobnie z drugim obozem, czyli DC, z którego w sumie czytałem zielonego łucznika i supka, a reszta "ląduje na półce". Oczywiście nie jest tak, że każda nowość idzie na koniec kolejki, takie tytuły jak Smerfy, Spider-Man, Usagi, Lucky Luke teraz Fear Agent łykam od razu.

Czasami zastanawiam się, czy to ma sens, tym bardziej, że podobna kupka rośnie w świecie growym. ;) Ale cieszę się, że nie tylko ja tak mam, nie jestem osamotniony w moim nałogu zbieracza. ;)
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline Koora

Odp: Kupki wstydu
« Odpowiedź #42 dnia: So, 06 Kwiecień 2019, 11:37:28 »
Moja to około 100 pozycji. Mam podobną metodę jak kilku przedmówców. Jeśli mam do czynienia z zakończoną serią, to czekam aż ukażą się wszystkie części i dopiero zabieram się za czytanie. Po dłuższym czasie musiałbym sobie odświeżać wcześniejsze, co przy takiej liczbie zaległości nie jest zbyt racjonalne :D
Odnośnie kupek wstydu. Mój, niespełna sześcioletni syn, mówi dzisiaj do mamy:
- Mamo, czemu tu ciągle przybywa komiksów?
- No właśnie...
Odpowiedziała z wymownym spojrzeniem. A niedługo później poszedłem odebrać kolejną paczkę ;D ;D

Offline Teli

Odp: Kupki wstydu
« Odpowiedź #43 dnia: So, 06 Kwiecień 2019, 11:54:12 »
@Korra:
Kup młodemu lizaka i zasugeruj żeby stanął przed szafą i głośno zaczął wyrażać "swoją" opinię na temat rosnącej ilości butów i sukienek których żona "już nigdy w życiu nie założy". To powinno na jakiś czas zredukować natężenie powłóczystych spojrzeń :)

Problem solved  8)

Offline Koora

Odp: Kupki wstydu
« Odpowiedź #44 dnia: So, 06 Kwiecień 2019, 12:01:12 »
@Teli
Bardzo dobry plan, ale boję się, że lizak może nie wystarczyć ;D