Autor Wątek: Kupki wstydu  (Przeczytany 47204 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline NuoLab

Odp: Kupki wstydu
« Odpowiedź #375 dnia: Wt, 02 Maj 2023, 19:44:38 »
To nie jest wstyd tylko gdy człowiek jest już w mocno średnim wieku to dopada go świadomość, że się nie zdąży przeczytać...

ukaszm84

  • Gość
Odp: Kupki wstydu
« Odpowiedź #376 dnia: Wt, 02 Maj 2023, 20:25:23 »
Zawsze warto trzymać się myśli, że będzie się w tej części społeczeństwa, która w dobrym zdrowiu dożyje stówy i więcej. Są ludzie, którzy w tym wieku biegają czy pływają, więc czemu nie czytać komiksów? ;)

Offline NuoLab

Odp: Kupki wstydu
« Odpowiedź #377 dnia: Wt, 02 Maj 2023, 20:52:25 »
Zawsze warto trzymać się myśli, że będzie się w tej części społeczeństwa, która w dobrym zdrowiu dożyje stówy i więcej. Są ludzie, którzy w tym wieku biegają czy pływają, więc czemu nie czytać komiksów? ;)

Tak to sobie wyobrażam.


Offline death_bird

Odp: Kupki wstydu
« Odpowiedź #378 dnia: Wt, 02 Maj 2023, 21:21:53 »
Sorry za OT, ale widok tej ilustracji od razu skojarzył mi się z poniższym:


A poza tym to ja się tylko chciałem podzielić dobrą wiadomością a tu na emerytury i zgony zeszło.  ::)
W każdym razie wychodzi mi, że z zaległościami książkowymi (jeżeli nie będę już nic kupował) powinienem uporać się w 5 lat. Zaległe komiksy (również już nie kupując  ;D) przerobiłbym pewnie w pół roku/trzy kwartały, w zw. z czym na razie jeszcze nie zastanawiam się czy zdążę przed kostuchą.  8)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Deg

Odp: Kupki wstydu
« Odpowiedź #379 dnia: Wt, 02 Maj 2023, 21:30:14 »
To nie jest wstyd tylko gdy człowiek jest już w mocno średnim wieku to dopada go świadomość, że się nie zdąży przeczytać...
Mam to już od dawna...
This is my truth, tell me yours.

Offline 79ers

Odp: Kupki wstydu
« Odpowiedź #380 dnia: Wt, 02 Maj 2023, 22:29:53 »
Życie człowieka w średnim wieku jest jednakże trochę lepsze niż w średniowieczu  ;D