Autor Wątek: Kultura Gniewu  (Przeczytany 510244 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline holcman

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #2145 dnia: Pn, 28 Listopad 2022, 12:14:43 »
A ja pamiętam jak Szymon martwił się ceną Binia, że będzie za wysoka, a tu proszę, wcale nie przeszkodziła, żeby się jednak dobrze sprzedało.

Naprawdę to wydanie nie ustępuje jakościowo Złotej Kolekcji KiKów. Jak najwięcej tak wydanych klasyków w zbiorczych wydaniach.

No i cały czas mnie ta cena martwi. Choć oczywiście cieszę się, że ten album się podoba na tyle, że świetnie się sprzedaje.

Offline holcman

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #2146 dnia: Pn, 28 Listopad 2022, 12:15:39 »
Hej :-) czy KG planuje wydać KISS THE SKY duetu Mezzo i Dupont?

Nie wiemy jeszcze, sprzedaż „Love in Vain” tego duetu o Robercie Johnsonie niestety nie zachęca do podjęcia decyzji na tak.

Online bfg

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #2147 dnia: Pn, 28 Listopad 2022, 15:50:38 »
Nie wiemy jeszcze, sprzedaż „Love in Vain” tego duetu o Robercie Johnsonie niestety nie zachęca do podjęcia decyzji na tak.

Szkoda, ale rozumiem całkowicie. Z drugiej strony Hendrix jest postacią bardziej medialną niż Robert Johnson i może sprzedaż okazałaby się lepsza, a może nawet pociągnęłaby za sobą chęć późniejszego kupna "Love in Vain", ale to tylko takie gdybanie :-)

ukaszm84

  • Gość
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #2148 dnia: Pn, 28 Listopad 2022, 15:59:39 »
Zresztą Love in vain zostało wydane na początku 2017 r. Nie wiem tego, ale mam takie wrażenia, że od tego czasu sytuacja trochę się zmieniła i KG ma więcej lojalnych czytelników, którzy są fanami wydawnictwa jako takiego i kupują prawie wszystko jak leci. Sam do nich należę, żeby nie było.

Offline volker

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #2149 dnia: Pn, 28 Listopad 2022, 19:55:02 »
Ciekawe ilu by wykupiło abonament KG o ile taki  by kiedykolwiek powstał. Gdyby gwarantowana była stała zniżka albo gwarancja kupna z potencjalnym autografem chętnie  bym taki rodzaj inicjatywy rozważył .

ukaszm84

  • Gość
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #2150 dnia: Pn, 28 Listopad 2022, 20:00:59 »
Samej KG to pewnie niekoniecznie miałoby sens. Ale... gdyby pojawił się jakiś podmiot, który podpisałby umowę ze wszystkimi wydawnictwami i w ramach tego byłoby kilka progów cenowych, gdzie byłby predefiniowany dobór tytułów, za to w bardzo korzystnej cenie, to ja bym brał. Na zasadzie cena niższa niż gdziekolwiek indziej, ale bierzesz, co dają, mogłyby tylko być osobne pakiety z tytułami dla dzieci, osobne superhero czy coś, żeby takie totalnie z innej bajki rzeczy się nie pojawiały. I w ramach każdego pakietu kilka progów cenowych, nie wiem 300/600/900, a każdy proporcjonalnie bardziej opłacalny.

Offline holcman

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #2151 dnia: Wt, 29 Listopad 2022, 12:03:51 »
Chciałem tylko przypomnieć, że tylko do końca listopada w sklepie na naszej stronie trwa promocja na większość katalogu:
https://kultura.com.pl/2-kultura-gniewu

Offline szybkilester

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #2152 dnia: Wt, 29 Listopad 2022, 13:29:32 »
A ja chętnie zobaczyłbym nowe tytuły (np. te od dawna wyprzedane) w aplikacji Empik Go, bo od roku posucha w tym temacie :P

Offline Koalar

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #2153 dnia: Śr, 30 Listopad 2022, 15:11:15 »
W sklepie KG (Katalog) dodałbym jakiś pole do zaznaczenia, żeby nie pokazywało komiksów, których nie ma na stanie. Cały katalog do przeglądania bywa przydatny, ale jak ktoś chce coś kupić, to przeglądanie pozycji, których i tak się nie da kupić, to jednak strata czasu. Poza tym te komiksy, których i tak nie ma, da się dodać do koszyka, a potem trzeba je usuwać, żeby dokończyć zamówienie. Chyba najlepiej by było, żeby nie dało się ich dodać do koszyka.
Duży plus za bardzo szybką wysyłkę zamówienia :)
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline holcman

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #2154 dnia: Śr, 30 Listopad 2022, 17:03:02 »
W sklepie KG (Katalog) dodałbym jakiś pole do zaznaczenia, żeby nie pokazywało komiksów, których nie ma na stanie. Cały katalog do przeglądania bywa przydatny, ale jak ktoś chce coś kupić, to przeglądanie pozycji, których i tak się nie da kupić, to jednak strata czasu. Poza tym te komiksy, których i tak nie ma, da się dodać do koszyka, a potem trzeba je usuwać, żeby dokończyć zamówienie. Chyba najlepiej by było, żeby nie dało się ich dodać do koszyka.
Duży plus za bardzo szybką wysyłkę zamówienia :)

Czy mogę zapytać na jakim sprzęcie udało się wyprzedany komiks dodać do koszyka? Bo właśnie sprawdzam i nie jest to u mnie możliwe.

Offline Koalar

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #2155 dnia: Śr, 30 Listopad 2022, 17:54:21 »
Udało się na telefonie z Androidem.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline LukCook

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #2156 dnia: Śr, 30 Listopad 2022, 17:59:22 »
Na iphonie i safari to samo, mogę dodać niedostępną pozycję do koszyka. Dodaję z widoku katalogu, przez kliknięcie na ikonę koszyka na komiksie.




Offline holcman

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #2157 dnia: Cz, 01 Grudzień 2022, 13:38:58 »
Na iphonie i safari to samo, mogę dodać niedostępną pozycję do koszyka. Dodaję z widoku katalogu, przez kliknięcie na ikonę koszyka na komiksie.





Bardzo dziękuję za sygnały! Zgłosiliśmy problem informatykom.

Offline Arne

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #2158 dnia: Wt, 06 Grudzień 2022, 17:24:21 »
Ale się dziś rozczarowałem...
W sklepie KG była promocja i do każdego zamowienia dokładano dokladano do wyboru 1 z dwóch komiksów "Doktora Bryana" lub "Ostatnia brygadę". Do tego ( też do wyboru) jeden z dwóch katalogów : Kultury Gniewu lub Krótkie Gatki. Wystarczyło przy składaniu zamówienia zaznaczyć odpowiednio katalog i komiks. Jestem fanem "Ostatniej brygady" (do dziś żałuję, że ten komiks nie doczekał się kontynuacji)  i natychmiast się skusiłem na zamowienie. Akurat nie miałem nic z katalogu co by mnie interesowało, bo wszystko kupuje na bieżąco, ale kupiłem trzy komiksy dziecięce ( będą na prezenty) za ponad 100 zł
Dzisiaj przesyłka doszła i co? Zamiast wyczekanej "Ostatniej brygady" dostałem dwa katalogi...
Normalnie żałość..
Już się szykowałem, że dziś wieczorem sobie przeczytam, a tu takie rozczarowanie e...

ukaszm84

  • Gość
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #2159 dnia: Wt, 06 Grudzień 2022, 17:30:15 »
A pisałeś do nich?