Autor Wątek: Kultura Gniewu  (Przeczytany 504326 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline hansior

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #1935 dnia: Pt, 12 Sierpień 2022, 10:15:15 »
Dobrze, że Kultura nie porzuca serii w środku. Po prostu dla mnie w tych tomikach nie ma nic interesującego. Nie interesuje Jerzy dla dzieci, więc nie ważny jest niepublikowany materiał.

Offline holcman

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #1936 dnia: Pt, 12 Sierpień 2022, 10:17:16 »
Dobrze, że Kultura nie porzuca serii w środku. Po prostu dla mnie w tych tomikach nie ma nic interesującego. Nie interesuje Jerzy dla dzieci, więc nie ważny jest niepublikowany materiał.

No i spoko. Ja od początku na ten ostatni tom czekam najbardziej :-)

Offline Leyek

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #1937 dnia: Pt, 12 Sierpień 2022, 18:17:41 »
Z Twittera KG:

Cytuj
U nas "Acting Class" Nicka Drnaso w przyszłym roku, ale od czerwca dostępny jest debiut autora - "Beverly"!

Offline freshmaker

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #1938 dnia: Pt, 12 Sierpień 2022, 21:23:28 »
rękawica - zapomniałem już jaki dobry jest ten komiks! clowes odpłynął w sobie tylko znanym kierunku i przyjemnie się płynie razem z nim. jak zwykle mamy klimat lekko z lyncha ale tym razem parodiuje post-złotą erę usa. muszę wygrzebać pierwsze wydanie to może wrzucę porównanie.

droga kg więcej clowesa i burnsa!

Offline holcman

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #1939 dnia: Pt, 12 Sierpień 2022, 21:25:03 »
droga kg więcej clowesa i burnsa!

Będzie :-)

Bender

  • Gość
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #1940 dnia: Pt, 12 Sierpień 2022, 21:51:04 »
etam, too easy.

więcej NOWYCH fajnych autorów

Offline tuco

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #1941 dnia: Pt, 12 Sierpień 2022, 22:05:36 »
Będzie :-)
to kiedy w końcu trylogia z Dougiem?

Offline Simon

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #1942 dnia: Pt, 12 Sierpień 2022, 22:50:39 »
A kiedy w końcu coś Chrisa Ware'a?

A może coś od Jima Woodringa? Oliviera Schrauwena? Gary'ego Pantera? Nazwiska twórców można długo wymieniać...

Nie narzekam, wydajecie świetne tytuły. To tylko takie moje drobne sugestie. :)
"I've... seen things you people wouldn't believe...
Attack ships on fire off the shoulder of Orion.
I watched C-Beams glitter in the dark
Near the Tannhäuser Gates.
All those... moments... will be lost in time,
Like tears... in... rain.
Time... to die..."

Offline Leyek

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #1943 dnia: Pt, 12 Sierpień 2022, 23:16:16 »
No taki Woodring nie dość, że byłby lepszy od np. Drnaso to i dużo bardziej "gniewowy". Bo wydawanie rzeczy o problemach pierwszego świata (vide Beverly) mocno mi się gryzie z nazwą i profilem wydawnictwa.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #1944 dnia: Pt, 12 Sierpień 2022, 23:19:21 »
No taki Woodring nie dość, że byłby lepszy od np. Drnaso to i dużo bardziej "gniewowy". Bo wydawanie rzeczy o problemach pierwszego świata (vide Beverly) mocno mi się gryzie z nazwą i profilem wydawnictwa.

W tym profilu już od dość dawna jest dużo więcej kultury niż gniewu ;) Nie żeby było w tym coś złego oczywiście.

Offline holcman

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #1945 dnia: So, 13 Sierpień 2022, 10:32:38 »
No taki Woodring nie dość, że byłby lepszy od np. Drnaso to i dużo bardziej "gniewowy". Bo wydawanie rzeczy o problemach pierwszego świata (vide Beverly) mocno mi się gryzie z nazwą i profilem wydawnictwa.

Dla mnie komiksy Drnaso pulsują podskórnym gniewem.

Offline holcman

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #1946 dnia: So, 13 Sierpień 2022, 10:33:56 »
A kiedy w końcu coś Chrisa Ware'a?

A może coś od Jima Woodringa? Oliviera Schrauwena? Gary'ego Pantera? Nazwiska twórców można długo wymieniać...

Nie narzekam, wydajecie świetne tytuły. To tylko takie moje drobne sugestie. :)

Woodringa wydaliśmy "Podróże Franka", spotkały się z dość umiarkowanym przyjęciem czytelników. Schrauwena wydawał Timof (choć mam jeden jego tytuł, który baaaaardzo chętnie bym wydał), a Panter jakoś nigdy nie przypadł mi do gustu. Doceniam, ale nie budzi we mnie żadnych emocji.

Offline holcman

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #1947 dnia: So, 13 Sierpień 2022, 10:39:23 »
etam, too easy.

więcej NOWYCH fajnych autorów

"Pestka" Lee Lai już w październiku. Drnaso jeszcze przed chwilą był nowy, w styczniu wydaliśmy nieobecną wcześniej w Polsce Tillie Walden, a przed chwilą Rosemary Valero-O'Connoll. O włoskich debiutantach w postaci Risuleo i Pronostico nie wspominając. Plan na przyszły rok dopiero powoli układamy, więc nic na razie nie powiem.

Offline Simon

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #1948 dnia: So, 13 Sierpień 2022, 11:01:00 »
Dla mnie komiksy Drnaso pulsują podskórnym gniewem.
Dokładnie, Sabrina i Beverly wymiatają. Czekam na Acting Class.

Woodringa wydaliśmy "Podróże Franka", spotkały się z dość umiarkowanym przyjęciem czytelników. Schrauwena wydawał Timof (choć mam jeden jego tytuł, który baaaaardzo chętnie bym wydał), a Panter jakoś nigdy nie przypadł mi do gustu. Doceniam, ale nie budzi we mnie żadnych emocji.
OK, dzięki za szybką odpowiedź.  :)

A może byście wznowili "Achtung Zelig!"? Komiks jest krótki, więc można by wydać wersję czarno-białą i kolorową w jednym albumie. Byłoby super.
"I've... seen things you people wouldn't believe...
Attack ships on fire off the shoulder of Orion.
I watched C-Beams glitter in the dark
Near the Tannhäuser Gates.
All those... moments... will be lost in time,
Like tears... in... rain.
Time... to die..."

Bender

  • Gość
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #1949 dnia: So, 13 Sierpień 2022, 13:14:58 »
"Pestka" Lee Lai już w październiku. Drnaso jeszcze przed chwilą był nowy, w styczniu wydaliśmy nieobecną wcześniej w Polsce Tillie Walden, a przed chwilą Rosemary Valero-O'Connoll. O włoskich debiutantach w postaci Risuleo i Pronostico nie wspominając. Plan na przyszły rok dopiero powoli układamy, więc nic na razie nie powiem.

dlatego mówię "więcej" ;)

"(choć mam jeden jego tytuł, który baaaaardzo chętnie bym wydał)"

.. Arsene??   ( ͡º ͜ʖ͡º)
« Ostatnia zmiana: So, 13 Sierpień 2022, 13:16:39 wysłana przez Bender »