Autor Wątek: Kultura Gniewu  (Przeczytany 509497 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline HugoDumont

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #720 dnia: Pt, 05 Luty 2021, 01:04:51 »
Ja w takim razie mam pytanie o T. Otta. Czy zamierzacie wydać to ? : https://www.bedetheque.com/BD-Foret-Ott-La-foret-408446.html

Offline holcman

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #721 dnia: Pt, 05 Luty 2021, 06:19:28 »
Ja w takim razie mam pytanie o T. Otta. Czy zamierzacie wydać to ? : https://www.bedetheque.com/BD-Foret-Ott-La-foret-408446.html

Przymierzamy się.

ramirez82

  • Gość
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #722 dnia: Pt, 05 Luty 2021, 07:13:36 »
Tylko 25 plansz?  Coś za dużo Ott w ostatniej dekadzie komiksów nie zrobił, szkoda. Od jego Exit zaczęła się moja przygoda z komiksami KG, a każdy jego nowy tytuł to dla mnie wydarzenie, także czekam na ten Las.

Offline holcman

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #723 dnia: Pt, 05 Luty 2021, 07:33:34 »
Tylko 25 plansz?  Coś za dużo Ott w ostatniej dekadzie komiksów nie zrobił, szkoda. Od jego Exit zaczęła się moja przygoda z komiksami KG, a każdy jego nowy tytuł to dla mnie wydarzenie, także czekam na ten Las.

Tylko 25 plansz, ale to mocny materiał!

Offline Death

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #724 dnia: Pt, 05 Luty 2021, 07:46:02 »
Czyli jak Ott zrobił 25 plansz to mocny materiał i się przymierzany, a jak Sztybor z Rebelką zrobili 25 plansz to za mało? :)

Offline holcman

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #725 dnia: Pt, 05 Luty 2021, 09:38:43 »
Czyli jak Ott zrobił 25 plansz to mocny materiał i się przymierzany, a jak Sztybor z Rebelką zrobili 25 plansz to za mało? :)

Touché :-) Celne spostrzeżenie. Różnica polega na formie edytorskiej - komiks Jakuba i Bartka to samodzielna co prawda, ale jednak część większej całości. Ukazała się oryginalnie jako zeszytówka, których nie wydajemy (tak tak, są wyjątki). "Las" Otta to natomiast album, troche kolekcjonerski przedmiot.

Online celtic

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #726 dnia: Pt, 05 Luty 2021, 10:02:22 »
A kiedy można się spodziewać "L'or du Rhin" Daniela Grześkiewicza???
Trzy Cienie - 10/10
Opowieści z czasów Kobry -8/10
Twierdzi Pereira -10/10
Bezprawie - 7/10
Locke & Key #1-6 - 9/10
Niezwyciężony - 7/10

Offline holcman

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #727 dnia: Pt, 05 Luty 2021, 10:08:13 »
A kiedy można się spodziewać "L'or du Rhin" Daniela Grześkiewicza???

To nie do nas pytanie :-)

Offline Death

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #728 dnia: Pt, 05 Luty 2021, 10:21:01 »
Jak dla mnie powinno się wydać Syreny w formacie Przybysza w twardej oprawie i jakimiś grafikami Rebelki. Przecież te malunki są tak fantastyczne, że to wydać trzeba. Najlepsze rysunki Rebelki jakie widziałem i chyba najlepszy scenariusz Sztybora jaki znam. I jeszcze ta jego okładka...
I jeszcze dzieje się w Gdańsku. Każdy kupi. Może być kolekcjonerskie. Z medalem z syrenką. :D
To tak jak z Medium na Xboxa. Niby (tak jak Syreny) mam po angielsku, ale twórcy z Polski, dzieje się w Krakowie i gra Dorociński. A język angielski. Trochę to smutne.

Offline srogin

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #729 dnia: Pt, 05 Luty 2021, 10:26:19 »
Jak dla mnie powinno się wydać Syreny w formacie Przybysza w twardej oprawie i jakimiś grafikami Rebelki. Przecież te malunki są tak fantastyczne, że to wydać trzeba. Najlepsze rysunki Rebelki jakie widziałem i chyba najlepszy scenariusz Sztybora jaki znam. I jeszcze ta jego okładka...
I jeszcze dzieje się w Gdańsku. Każdy kupi. Może być kolekcjonerskie. Z medalem z syrenką. :D
To tak jak z Medium na Xboxa. Niby (tak jak Syreny) mam po angielsku, ale twórcy z Polski, dzieje się w Krakowie i gra Dorociński. A język angielski. Trochę to smutne.

Może właśnie taki składak-antologia byłaby fajna. Syreny, jakieś concept arty, okładki, obrazy i inne cuda Rebelki porozrzucane tu i ówdzie ;)
Pewnie nierealne, ale szkoda tego materiału...

Offline Death

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #730 dnia: Pt, 05 Luty 2021, 10:29:05 »
Może Relax kupi, ale obawiam się, że to za dobry komiks na ten magazyn.

Offline holcman

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #731 dnia: Pt, 05 Luty 2021, 15:57:08 »
A ja jednak trochę pomalkontentuję.... kiedy Jeż Jerzy?!?

Pisałem że czekamy na okładkę od Tomka a tu mail przyszedł z okładką dzisiaj :-)


Offline Takesh

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #732 dnia: Pt, 05 Luty 2021, 16:43:36 »
Syreny Rebelki i Sztybora czytałem i rzeczywiście świetną pozycja. Popieram wnioski o jakiś specjalny album. A może coś a'la album artysty? Rosiński, Trust, Gawronkiewicz mają takowe. Jeszcze Janicki też ma. Kogoś zapomniałem? Po części też mamy nowego Anubisa.

@holcman - pora na album Rebelki!!!!

Offline holcman

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #733 dnia: Pt, 05 Luty 2021, 17:42:12 »
@holcman - pora na album Rebelki!!!!

Zrobiliśmy kilka lat temu - "Element Chaosu" się nazywał :-)

Offline Death

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #734 dnia: Pt, 05 Luty 2021, 17:45:47 »
Zrobiliśmy kilka lat temu - "Element Chaosu" się nazywał :-)
Przyszedł do mnie kilka dni temu. Razem z Bez komentarza i kilkoma innymi. Nadrabiam sobie czasem starocie. :)
Fajne są te prace Rebelki, ale od kilku lat jest o wiele, wiele lepszy niż to co tam wydrukowaliście.