Autor Wątek: Kultura Gniewu  (Przeczytany 504297 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Toranga

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #660 dnia: Nd, 17 Styczeń 2021, 20:45:44 »
Obejrzałem to wczoraj z synem do połowy, bo okazało się, że nie było zbyt zrozumiałe dla sześciolatka.
Ale komiks był zdecydowanie lepszy.

Online Leyek

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #661 dnia: Wt, 19 Styczeń 2021, 18:29:48 »
Cytuj
Przyjechały styczniowe nowości! Na razie tylko szybkie zdjęcie kompletu tytułów, ale potem im porządną sesję zrobimy!


Offline Konrad

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #662 dnia: Śr, 20 Styczeń 2021, 10:30:19 »
Długo wyczekiwane wznowienie (na miękko):
Cytuj
W ostatnich tygodniach dostaliśmy mnóstwo pytań o ten tytuł i w końcu możemy odpowiedzieć. Będzie wznowienie! Więcej szczegółów wkrótce.

« Ostatnia zmiana: Śr, 20 Styczeń 2021, 10:41:24 wysłana przez Konrad »

Offline parsom

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #663 dnia: Śr, 20 Styczeń 2021, 10:34:33 »
No i ponownie w tym roku - no i gitara! To będzie rok wznowień. Pinokia jeszcze dawać!

Offline tuco

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #664 dnia: Śr, 20 Styczeń 2021, 11:38:06 »
Długo wyczekiwane wznowienie (na miękko):


a kiedy w końcu (prawie) obiecana trylogia "Last look" Burnsa?  (w końcu, dzięki uprzejmości grupy Kolegów udało mi się ją całą wciągnąć, pyszne danie!)

Online Leyek

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #665 dnia: Śr, 20 Styczeń 2021, 18:18:07 »
Cytuj
"Terra Incognita" Łukasza Ryłko na kilku zdjęciach. Pięknie wyszedł nowy komiks autora "Śmiercionośnych"!









Planowałem w styczniu nie robić już żadnych zamówień, ale teraz to nie wiem czy wytrzymam :)

Online Leyek

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #666 dnia: Cz, 21 Styczeń 2021, 14:41:25 »
Cytuj
"Jestem Życie" / "Jestem Śmierć" Elisabeth Helland Larsen i Marine Schneider na kilku fotografiach. A najlepiej prezentują się na żywo, w rękach czytelników :-)









Offline Konrad

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #667 dnia: Wt, 26 Styczeń 2021, 11:44:22 »
Factory Summers od Guya Delisle u nas z premierą w okolicach czerwca.
Jako polski tytuł obstawiam "Kroniki młodości"
Cytuj
Bohaterowie najnowszego komiksu Guya Delisle - "Chroniques de Jeunesse" - który jutro ma premierę we Francji, a my przymierzamy się do niego w okolicach czerwca







Więcej plansz: https://drawnandquarterly.com/sites/default/files/docs/samples/9781770464599_sample_0.pdf

@holcman
Shenzhen będzie wcześniej czy później?
Przy okazji widzę, że chyba wygrzebaliście gdzieś na magazynie 1 tom Anastazji. Nie znalazłaby się też Piękna ciemność?
« Ostatnia zmiana: Wt, 26 Styczeń 2021, 12:16:54 wysłana przez Konrad »

Offline holcman

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #668 dnia: Wt, 26 Styczeń 2021, 14:53:36 »
@holcman
Shenzhen będzie wcześniej czy później?
Przy okazji widzę, że chyba wygrzebaliście gdzieś na magazynie 1 tom Anastazji. Nie znalazłaby się też Piękna ciemność?

Shenzen - trwają właśnie prace nad redakcją, może razem je wypuścimy?
Piękna ciemność - w tej chwili nie. Czasami dostajemy coś ze zwrotów, pojedyncze sztuki, i wtedy wrzucamy do sklepu. Może się zdarzyć, ale nie musi.

Offline Gorzki

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #669 dnia: Cz, 28 Styczeń 2021, 07:45:11 »
A 'Louis na plaży' ?
Od niepamiętnych czasów w moim "top 5 poszukiwanych"

Offline moai

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #670 dnia: Cz, 28 Styczeń 2021, 11:00:13 »
A 'Louis na plaży' ?
+ Louis na nartach - u nas (chyba) nie wydany.

Bender

  • Gość
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #671 dnia: Nd, 31 Styczeń 2021, 19:32:23 »
"Z wielką radością informujemy, że będziemy polskim wydawcą najnowszego komiksu Adriana Tomine - "Loneliness of a long distance cartoonist" - uznawanego za jedną z najlepszych amerykańskich powieści graficznych mijającego roku!

Absolutne rozczarowanie. Żle napisane, powtarzalne, wręcz identyczne historyjki bez większego polotu bazujace na identycznym schemacie. Do tego równie powtarzalny rysunek. W połowie czytania byłem już mocno zirytowany.

Offline holcman

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #672 dnia: Nd, 31 Styczeń 2021, 19:34:52 »
Absolutne rozczarowanie. Żle napisane, powtarzalne, wręcz identyczne historyjki bez większego polotu bazujace na identycznym schemacie. Do tego równie powtarzalny rysunek. W połowie czytania byłem już mocno zirytowany.

Znakomity komiks :-)

Online Leyek

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #673 dnia: Nd, 31 Styczeń 2021, 19:57:36 »
The Death-Ray już w marcu :) i nowa Bajka... i nie wiem co :)

Cytuj
Styczniowe nowości już rozjechały się po księgarniach i trafiły do rąk wielu czytelników, pora więc - nim styczeń zamieni się w luty - zapowiedzieć nasze kolejne premiery. 3 tytuły trafią do sprzedaży na początku marca. Zgadniecie co to za komiksy?


Offline srogin

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #674 dnia: Nd, 31 Styczeń 2021, 20:13:55 »
Oł je!!!