Autor Wątek: Kultura Gniewu  (Przeczytany 509712 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Kapral

  • Gość
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #615 dnia: Pt, 25 Grudzień 2020, 12:37:50 »
Nie, Ty to sugerujesz. Nie wiem zresztą dlaczego. Pół scenariusza to jeszcze nie scenariusz.

Offline turucorp

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #616 dnia: Pt, 25 Grudzień 2020, 12:44:07 »
Nie, Ty to sugerujesz. Nie wiem zresztą dlaczego. Pół scenariusza to jeszcze nie scenariusz.

Ja? Nie wiem gdzie to wyczytałeś, ale jedynie staram się wyklarować sytuację. Szczególnie, że nie spotykałem się jeszcze z taką metodą, żeby podejmować realizację albumu z dwoma kolejnymi rysownikami mając rozpisaną jedynie połowę scenariusza. Przyznasz, że to trochę nieprofesjonalne?

ramirez82

  • Gość
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #617 dnia: Pt, 25 Grudzień 2020, 12:53:23 »
To naprawdę ciekawe jest, bo Pierwsza Brygada była bardzo dobrze przyjęta, był potencjał na super serię. Skoro mamy jednego z autorów na forum, to fajnie byłoby po latach, dowiedzieć się co tam nie zagrało, że zostaliśmy tylko z tym jednym tomem.

Kapral

  • Gość
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #618 dnia: Pt, 25 Grudzień 2020, 13:12:34 »
Bez komentarza. Z mojej strony jest to koniec tematu. Gdyby komuś umknęło, to przypominam tylko, że był to komiks internetowy :)

JanT

  • Gość
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #619 dnia: Pt, 25 Grudzień 2020, 13:34:17 »
Przerwę wam :)

"Z wielką radością informujemy, że będziemy polskim wydawcą najnowszego komiksu Adriana Tomine - "Loneliness of a long distance cartoonist" - uznawanego za jedną z najlepszych amerykańskich powieści graficznych mijającego roku!

Nasze wydanie będzie podobnie wypasione, jak to oryginalne! Tłumaczenie, które powinniśmy dostać do końca lutego przyszłego roku, będzie autorstwa Wojtka Góralczyka."


ramirez82

  • Gość
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #620 dnia: Pt, 25 Grudzień 2020, 13:54:53 »
Bez komentarza. Z mojej strony jest to koniec tematu. Gdyby komuś umknęło, to przypominam tylko, że był to komiks internetowy :)

No patrz, na każdy temat masz coś do powiedzenia (negatywnego zazwyczaj), a na temat Pierwszej Brygady nie masz ochoty :(

Fakt, zapomniałem, że był to komiks internetowy, ale gdyby komuś umknęło... Wyszedł w druku jako tom 1 8)

Offline holcman

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #621 dnia: Pt, 25 Grudzień 2020, 14:02:48 »
Powinni zmienić nazwę wydawnictwa na Kultura Snobu :)

Hahahahahahahaha!

Zdrowych i wesołych przy okazji!

Offline Leyek

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #622 dnia: Pt, 25 Grudzień 2020, 14:03:04 »
Cytuj
W magazynie "The New Yorker" krótki komiks Jillian Tamaki, współautorki "Pewnego lata", na podstawie wspomnień jej ojca. Całość pod linkiem.

https://www.newyorker.com/magazine/2020/12/28/junban

I coś dla Bendera:)
Cytuj
I jeszcze jeden komiks z "The New Yorkera" dzisiaj! Tym razem zapowiedź nowego albumu Nicka Drnaso, autora "Sabriny". "Acting Class" powinno mieć swoją premierę na początku 2022 roku!

https://www.newyorker.com/magazine/2020/12/28/acting-class

Kapral

  • Gość
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #623 dnia: Pt, 25 Grudzień 2020, 14:05:45 »
Fakt, zapomniałem, że był to komiks internetowy, ale gdyby komuś umknęło... Wyszedł w druku jako tom 1 8)

Gdyby komuś umknęło, tom 2 też szedł w internecie. Dwa razy :)

Offline holcman

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #624 dnia: Pt, 25 Grudzień 2020, 14:10:01 »
Gdyby komuś umknęło, tom 2 też szedł w internecie. Dwa razy :)

I będzie też na papierze w Kulturze Snobu, co nie?
:-)

Kapral

  • Gość
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #625 dnia: Pt, 25 Grudzień 2020, 14:19:03 »
Tak samo jak "Nowe przygody Stasia i Nel", za które zabieraliście się z takim zapałem :) Bez honorarium dla autorów, oczywiście.

Offline holcman

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #626 dnia: Pt, 25 Grudzień 2020, 14:33:21 »
Tak samo jak "Nowe przygody Stasia i Nel", za które zabieraliście się z takim zapałem :) Bez honorarium dla autorów, oczywiście.
Nie znam ustaleń Twoich z Jarkiem, ale rozumiem że przemocą Cię zmusił. Napisałem do niego.

Bender

  • Gość
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #627 dnia: Pt, 25 Grudzień 2020, 14:35:27 »
Nowy Drnaso! Ale dopiero w 2022 :(

Kapral

  • Gość
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #628 dnia: Pt, 25 Grudzień 2020, 14:37:48 »
Nie znam ustaleń Twoich z Jarkiem, ale rozumiem że przemocą Cię zmusił. Napisałem do niego.

No nie wierzę! Jak o ustaleniach, to nagle Ciebie nie ma i wycierasz sobie gębę Jarkiem? Pozwolę sobie zacytować Mistrza:

Hahahahahahahaha!

Offline holcman

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #629 dnia: Pt, 25 Grudzień 2020, 14:40:52 »
No nie wierzę! Jak o ustaleniach, to nagle Ciebie nie ma i wycierasz sobie gębę Jarkiem? Pozwolę sobie zacytować Mistrza:

Mówię totalnie serio :-) Każdy z nas ma swoje tematy, które prowadzi. Możesz Jarka zapytać :-)