Autor Wątek: Kultura Gniewu  (Przeczytany 504612 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Gorzki

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #60 dnia: Wt, 16 Lipiec 2019, 12:51:21 »
tu zapytam

ktoś wie kto to wyda i gdzie będzie można kupić ?
https://pl.ign.com/binio-bill/23970/preview/nowe-historie-z-binio-billem-w-zbiorczym-albumie

Offline Lou

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #61 dnia: Wt, 16 Lipiec 2019, 12:55:51 »
@Gorzki, kupisz bezpośrednio od autora.
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

ramirez82

  • Gość
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #62 dnia: Wt, 16 Lipiec 2019, 13:11:06 »
@Gorzki, kupisz bezpośrednio od autora.

W sensie? Na MFKiG? A inaczej jak?

Offline Lou

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #63 dnia: Wt, 16 Lipiec 2019, 13:19:31 »
@ramirez82, taką, mało szczegółową, informację mam od CD Jacka. Pewnie na MFKiG też. Natomiast jestem przekonana, że będzie do kupienia w Gildii. Zawsze staraliśmy się mieć w ofercie wszystko co ukazuje się na polskim rynku.
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Online vision2001

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #64 dnia: Pn, 29 Lipiec 2019, 20:02:50 »
A dziś na FB takie coś:

Uwaga! Niespodzianka!
Nakład "Na co dybie w wielorybie czubek nosa Eskimosa" Tadeusz Baranowskiego, wydanego przez nas pod koniec ubiegłego roku, rozszedł się tak szybko, że postanowiliśmy go niezwłocznie wznowić. Ale tym razem komiksowi nie towarzyszy kolorowanka i plakat tylko niedostępny na rynku od 15 lat komiks "3 przygody Szerloka Bombla"!

Premiera już 10 sierpnia!




Z jednej strony się cieszyć, z drugiej... Ech... Kupiłem wcześniejsze wydanie...

Offline GoNzO

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #65 dnia: Pn, 29 Lipiec 2019, 21:36:24 »
Na gildii już w zapowiedziach, ale w opisie wciąż kolorowanka.

Itachi

  • Gość
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #66 dnia: Śr, 31 Lipiec 2019, 10:03:56 »
Uwaga! Ważna informacja!

Do pierwszych 210 egzemplarzy wznowienia "Na co dybie wielorybie czubek nosa Eskimosa" zakupionych na naszej stronie dodajemy losowo nalepki z trzeba różnymi wersjami okładki (każdej po 70 sztuk) narysowanymi przez Tadeusza Baranowskiego. Zostaną one oczywiście podpisane i ponumerowane przez autora.
Dotyczy to również już złożonych zamówień na ten tytuł.

https://kultura.com.pl/komiks/321/na-co-dybie-w-wielorybie-czubek-nosa-eskimosa-ii-wydanie.html


brvk

  • Gość
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #67 dnia: Śr, 31 Lipiec 2019, 14:24:08 »
Czy zapowiadana w zeszłym roku nowa książka Shauna Tana nadal jest w planie wydawniczym KG? Ponoć była jakaś wystawa jego prac, potem miał być album. Ktoś coś wie?

Offline Lyricstof

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #68 dnia: Śr, 31 Lipiec 2019, 21:40:09 »
O! Dzisiaj po zmianie awatara czuję się zobowiązany odpowiedzieć.  :) Otóż wystawa prac Tana była prezentowana w różnych miejscach w Polsce, chyba na KW 18, ale też w MBP w moim mieście. Jej tytuł to "Po drugiej stronie globu". Katalog w formie papierowej mam, ale też jest dostępny tutaj https://issuu.com/kulturagniewu/docs/katalog_kg_tan_issuu
Co do zapowiedzianej książki "Opowieści z głębi miasta" to miała być w październiku 2018, ale jej nie było i nie ma.  :(
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline LordDisneyland

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #69 dnia: Śr, 31 Lipiec 2019, 23:15:11 »
Chciałem tylko pochwalić wydawcę za "Vademecum złego ojca" :)
Czekam niecierpliwie na kolejny tomik.
,, - Eeeeech.''

Bender

  • Gość
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #70 dnia: Nd, 04 Sierpień 2019, 11:41:03 »
Vademecum zabawne. Ale trochę rozwleczone na tych stronach. U mnie duży minus za copy/paste sporej ilości ilustracji, które - umówmy się - i tak skomplikowane nie są. 3/5

Offline Konrad

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #71 dnia: Śr, 14 Sierpień 2019, 21:58:42 »
Na stronie KG pojawiły się 3 nowe zapowiedzi wrześniowe kultura.com.pl/zapowiedzi/




ramirez82

  • Gość
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #72 dnia: Śr, 14 Sierpień 2019, 22:07:27 »
Kurde, brakuje mi tu czegoś naprawdę mocnego... Dwie pozostałe, wiszące od dawna na stronie zapowiedzi, byłyby w sam raz.

Bender

  • Gość
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #73 dnia: Śr, 14 Sierpień 2019, 22:12:57 »
Prawda. Tomina zapowiadają od dekady. Araba już dawno przeczytałem, bo tu bym się nie doczekał :(  wiec dla mnie nic.

Offline Lou

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #74 dnia: Śr, 21 Sierpień 2019, 12:04:37 »
Info z fb KG: Walden jednak w przyszłym roku. Szkoda, że jeszcze tyle czekania. I teraz nie wiem co robić, czekać na polskie czy kupić po angielsku, jak tylko trafi się dobre promo w BD. Eh, dylematy...
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily