Autor Wątek: Kultura Gniewu  (Przeczytany 504464 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #45 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 12:42:45 »
Offtop, ale Pirat Izaak w oryginale nie może doczekać sie finału, lata lecą, a Blain jak nie robił tego 6 tomu, tak nie robi. Wyszło 5 tomów z planowanych 6 (?), Egmont wydał integral zbierający 1-3, z myślą o wydaniu drugiego zbierającego tomy 4-6, ale to było 11 lat temu.

Szkoda, że nikt nie bierze sie u nas za inna serie Blaina - western Gus. Seego czasu jak Timof i WK wydali komiksy Blaina, myślałem że może siegną i po to, niestety też do dziś nie doczekaliśmy.

Offline moai

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #46 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 13:00:18 »
Zamku śniącego jak nie było tak nie ma... Pytałem ich o ten tytuł dwa razy - w 2017 i 2018: za każdym razem odpowiadali mi, że już blisko, że za chwilę wydadzą, że tym razem się uda. Ech.
Wiem z dobrego źródła, że prace nad tym tytułem trwają. Uzbroiłem się w cierpliwość.

Offline LordDisneyland

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #47 dnia: Pt, 03 Maj 2019, 22:40:57 »
Powiedzcie, czy to jest SF pełną gębą, czy fantastyczny anturaż jest tylko pretekstem i chodzi o ukazanie losów burzliwego związku homoseksualnego? Rysunki niespecjalnie zachęcają, trafiam wciąż na gadające głowy...
« Ostatnia zmiana: Pt, 03 Maj 2019, 22:42:31 wysłana przez LordDisneyland »
,, - Eeeeech.''

krzychw75

  • Gość
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #48 dnia: Cz, 13 Czerwiec 2019, 19:48:32 »
Hej, czy ktoś z Forumowiczów orientuje się kiedy będzie drugi tom zbiorczy Jeża Jerzego?

Offline Koora

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #49 dnia: Cz, 13 Czerwiec 2019, 20:24:10 »
Prawdopodobnie na jesień, przynajmniej taką informację dostałem na Komiksowej Warszawie.

krzychw75

  • Gość
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #50 dnia: Cz, 13 Czerwiec 2019, 20:52:42 »
Dzięki Koora, myślałem już, że kolejna seria pójdzie w zapomnienie... :o

ramirez82

  • Gość
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #51 dnia: Cz, 13 Czerwiec 2019, 21:19:49 »
Jakiś czas temu zaprezentowali nawet grafikę na okładkę drugiego tomu:


Midar

  • Gość
Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #52 dnia: Cz, 13 Czerwiec 2019, 23:42:05 »
Prawdopodobnie na jesień, przynajmniej taką informację dostałem na Komiksowej Warszawie.
Tak, i powiedzieli, że planują trochę przyspieszyć.

Offline Hans

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #53 dnia: So, 15 Czerwiec 2019, 10:15:30 »
Na Jeża Jerzego czekam z niecierpliwością :)
Natomiast On a Sunbeam miałem w oryginale i jak dla mnie jest to komiks mocno przereklamowany.
Nie chcę spojlerować, dlatego napiszę tylko, że narracja jest prowadzona średnio a sama szata graficzna nie powala.
Od tak promowanego tytułu naprawdę spodziewałem się dużo więcej. Nie polecam.

Online Konrad

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #54 dnia: Wt, 25 Czerwiec 2019, 17:32:36 »
Na stronie KG nareszcie pojawiła się data premiery II tomu Klezmerów - 19.08.19. Tego dnia zadebiutuje też nowe wydanie I tomu, który premierę miał w 2009, więc na kontynuacje czekaliśmy tylko dekadę.

https://www.kultura.com.pl/zapowiedzi/

Offline Lou

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #55 dnia: Śr, 26 Czerwiec 2019, 08:01:42 »
Na Jeża Jerzego czekam z niecierpliwością :)
Natomiast On a Sunbeam miałem w oryginale i jak dla mnie jest to komiks mocno przereklamowany.
Nie chcę spojlerować, dlatego napiszę tylko, że narracja jest prowadzona średnio a sama szata graficzna nie powala.
Od tak promowanego tytułu naprawdę spodziewałem się dużo więcej. Nie polecam.

Dam jej jeszcze szansę i przy okazji wesprę Kulturę Gniewu, od której rzadko coś biorę. Na dwa komiksy Walden, które czytałam, jeden mi się podobał (Spinning), a jeden nie (I love this part). Mocno nierówna w swojej twórczości. Może po prostu zbyt często tworzy kolejne albumy.
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Online adamarluk

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #56 dnia: Śr, 26 Czerwiec 2019, 10:27:31 »
Na stronie KG nareszcie pojawiła się data premiery II tomu Klezmerów - 19.08.19. Tego dnia zadebiutuje też nowe wydanie I tomu, który premierę miał w 2009, więc na kontynuacje czekaliśmy tylko dekadę.

https://www.kultura.com.pl/zapowiedzi/
Wreszcie, pierwszy tom był genialny.

Offline gashu

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #57 dnia: Śr, 26 Czerwiec 2019, 11:51:59 »
Na zachodzie wyszło już pięć tomów. Nie wiem, czy dożyję zakończenia serii wydawanej w Polsce w tym tempie...

Offline Kalander

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #58 dnia: Śr, 26 Czerwiec 2019, 12:19:49 »
@Lou, ja czytałem wszystko co wyszło jej autorstwa i "On a Sunbeam" uważam za zdecydowanie najlepszy, wręcz wybitny. Pamiętaj, że ta dziewczyna to jest rocznik 96, ona wciąż się intensywnie rozwija. Na pewno warto śledzić jej twórczość.

Online Leyek

Odp: Kultura Gniewu
« Odpowiedź #59 dnia: Śr, 26 Czerwiec 2019, 22:53:50 »
Nie wiem czy już się to info przewinęło, choć nie kojarzę, że w 2020 KG ma wydać "Judas" rysowane przez Jakuba Rebelkę dla BOOM! Studios (info z artykułu Marcina Zwierzchowskiego o naszych komiksiarzach na amerykańskim rynku z najnowszej Polityki).

https://kamienzserca.pl/jakub-rebelka-rysuje-judasza-dla-boom-studios/
https://www.amazon.com/Judas-Jeff-Loveness/dp/1684152216