Autor Wątek: Kubusse  (Przeczytany 6636 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nocny

Kubusse
« dnia: Nd, 03 Luty 2019, 23:08:42 »
Mulutkie wydawnictwo wydające jeden tytuł, serię "Lady S." Jeana Van Hamme'a.

strona www
Facebook

Offline vision2001

Odp: Kubusse
« Odpowiedź #1 dnia: Śr, 06 Luty 2019, 11:54:27 »
Mulutkie wydawnictwo wydające
...obecnie jedną...
serię "Lady S." Jeana Van Hamme'a.
Warto dodać, że wcześniej wydali komiks stworzony przez duet Jean'a Van Hamme oraz Paula Cuveleira pt. EPOXY: http://www.kubusse.pl/p/epoxy.html.

Offline Klint

Odp: Kubusse
« Odpowiedź #2 dnia: Śr, 06 Luty 2019, 21:32:47 »
Zastanawiam się czy Lady S. będzie kontynuowana dla tomów których scenarzystą nie był Van Hamme  ???

ramirez82

  • Gość
Odp: Kubusse
« Odpowiedź #3 dnia: Śr, 12 Czerwiec 2019, 15:57:14 »

Offline nocny

Odp: Kubusse
« Odpowiedź #4 dnia: Pn, 14 Październik 2019, 10:05:57 »
Z FB:

Drodzy Czytelnicy! Podjęliśmy decyzję o zakończeniu publikacji serii "Lady S" na 9 tomie. Udało nam się wydać wszystkie odcinki, które napisał Jean Van Hamme. Zostawiamy Szanię/Suzan w tym miejscu, gdzie on.

Offline Klint

Odp: Kubusse
« Odpowiedź #5 dnia: Pn, 14 Październik 2019, 12:15:17 »
Szkoda lecz racjonalna decyzja. Szacunek za poinformowanie czytelników.

Offline Hans

Odp: Kubusse
« Odpowiedź #6 dnia: Pn, 14 Październik 2019, 15:37:28 »
Bardzo fajne podejście wydawcy.

Offline Lyricstof

Odp: Kubusse
« Odpowiedź #7 dnia: Pn, 14 Październik 2019, 16:11:16 »
Decyzja racjonalna. Chociaż do końca, do zamknięcia serii zostało cztery albumy, dość wysoko oceniane. Trochę jednak szkoda, ale rozumiem wydawcę.  :'(
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline death_bird

Odp: Kubusse
« Odpowiedź #8 dnia: Pn, 21 Październik 2019, 01:00:52 »
A tak w ogóle i na marginesie to dobra rzecz jest? Bo jak właśnie skończyłem "Lady Killer" tak od razu pomyślałem o "Lady S"...  ::)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Online Torpedo

Odp: Kubusse
« Odpowiedź #9 dnia: Pn, 21 Październik 2019, 09:15:32 »
Rysunki poprawne, ale scenariusz przeciętny, szczególnie że stał za nim van Hamme. Jakoś trudno się wciągnąć w przygody bohaterki. Miała być chyba damska wersja przygód XIII, ale blado to wypadło.

Offline death_bird

Odp: Kubusse
« Odpowiedź #10 dnia: Pn, 21 Październik 2019, 13:36:18 »
Dzięki. Będzie na inne fanaberie.  8)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Online Leyek

Odp: Kubusse
« Odpowiedź #11 dnia: Pn, 21 Październik 2019, 23:35:01 »
@up
Ja bym tak łatwo nie odpuszczał. Largo Winch czy XIII to nie jest, ale czyta się dobrze i rysunki niezłe. Scenariusz oczywiście jak to w akcyjniakach Van Hamme'a momentami naciągany (choć chyba mniej niż w Largo). Często mimo teoretycznie mocniejszych tytułów w paczce to od Lady S zaczynałem lekturę i nigdy się jakoś nie zawiodłem. I żałuję, że 9 tom będzie ostatnim wydanym w PL.

Offline HaVoK

Odp: Kubusse
« Odpowiedź #12 dnia: Pn, 21 Październik 2019, 23:49:19 »
Na pewno znajdziesz lepsze komiksy na rynku. 3 tomy trzymają poziom pod względem wciagajacego scenariusza. Reszta to ciąg zmarnowanych pomysłów. Za to graficznie bardzo ładnie.

ramirez82

  • Gość
Odp: Kubusse
« Odpowiedź #13 dnia: Wt, 22 Październik 2019, 07:13:00 »
Jak można dowiedzieć się z ostatniego Kadr ci w oko, Kubusse nie tylko na 9 tomie zakończył Lady S., ale również samo wydawnictwo zostało zawieszone.

Offline kenji

Odp: Kubusse
« Odpowiedź #14 dnia: Nd, 29 Marzec 2020, 23:21:36 »
Przeczytałem właśnie całość.
Jakiś czas temu przeczytałem pierwsze 2 tomy. Teraz posiadając wszystkie części, przeczytałem wszystko " na raz". W międzyczasie "zmęczyłem " przedostani tom Largo Winch i jakoś Lady S bardziej przypadło mi do gustu.
Może dlatego że zagadki i wymyślone historie są prostsze i łatwiejsze w odbiorze.
Rysunki w jednej jak i w drugiej serii są ... poprawne. Przez co nudne jak cholera.

Trochę szkoda, że wydawnictwo kończy działalność , ale rozumiem.

tak czy inaczej  - Lady S to poprawny komiks sensacyjny , jak ktoś lubi ten gatunek , to powinien się zapoznać