Autor Wątek: Krakowski Festiwal Komiksu 2019  (Przeczytany 4544 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Itachi

  • Gość
Odp: Krakowski Festiwal Komiksu 2019
« Odpowiedź #15 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 20:13:51 »
Okładka B najlepsza, ja na swoją nadal czekam. W niedzielę zawsze panuje mniejsze zainteresowanie także super, że wszyscy dostali. Wrzucisz wrys Fernandeza chociaż?  ;) Lubię podziwiać kolekcje innych!

Offline keram2

Odp: Krakowski Festiwal Komiksu 2019
« Odpowiedź #16 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 20:30:53 »
miguel diaz mówił że we francji ma w kolejce po rysunki głównie dzieci a w polsce 30to latków z brodami:)

W Łodzi autor "Sisters" też był zdziwiony wiekiem "fanów".

Midar

  • Gość
Odp: Krakowski Festiwal Komiksu 2019
« Odpowiedź #17 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 20:50:20 »
miguel diaz mówił że we francji ma w kolejce po rysunki głównie dzieci a w polsce 30to latków z brodami:)
To pewnie było o mnie 😀, tylko musi dodać jeszcze 20 lat. To mnie też bawiło: potężny, starszy chłop z siwą brodą, a za nim malutka dziewczynka z notesikiem. Potem zaczepiła mnie grupa dziewczynek (stojąca w kolejce) i zaczęła wypytywać o komiksy ze smerfami. Musiałem bardzo wysilać pamięć, żeby nie wypaść z roli znawcy i się nie zbłaźnić 😀.

Midar

  • Gość
Odp: Krakowski Festiwal Komiksu 2019
« Odpowiedź #18 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 20:54:03 »
W Łodzi autor "Sisters" też był zdziwiony wiekiem "fanów".

Też podchodziłem do niego ze 3 razy. Na końcu się śmiał, że jestem największym fanem wśród najstarszych 😀.

Itachi

  • Gość
Odp: Krakowski Festiwal Komiksu 2019
« Odpowiedź #19 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 21:01:31 »
Też podchodziłem do niego ze 3 razy. Na końcu się śmiał, że jestem największym fanem wśród najstarszych 😀.

To nic był jeden Pan przy kości, co zabrał swoją rodzinką całą, pożyczył dzieci jeszcze od znajomych i nazbierał ich chyba ze dwadzieścia albo i więcej.