Autor Wątek: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.  (Przeczytany 278437 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Lyricstof

Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Odpowiedź #525 dnia: Nd, 28 Czerwiec 2020, 21:53:31 »
Zgodnie z regulaminem, każdy ma 12 godz. na potwierdzenie. Dopiero po tym czasie moderator może zdecydować o potwierdzeniu.
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline muaddib

Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Odpowiedź #526 dnia: Nd, 28 Czerwiec 2020, 22:04:14 »
13. Poprawna odpowiedź musi być potwierdzona w ciągu 12h, jeżeli autor zagadki nie pojawia się na forum, to nową zagadkę zadaje moderator/admin. Nikt nie dostaje punktu. Odpowiedź może być też potwierdzona przez moderatorów.
Dlatego wolałem dopytać, bo powyższy punkt nie mówi dokładnie kiedy moderator może potwierdzić zagadkę :)

Offline l_z_l

Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Odpowiedź #527 dnia: Wt, 30 Czerwiec 2020, 14:46:25 »
Zagadka - na pewno szybko pójdzie:



Na pewno to czytaliście !   ;D

Strasznie irytujące kiedy znasz odpowiedź i nie możesz się nią podzielić.   :( ;)

Offline muaddib

Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Odpowiedź #528 dnia: Wt, 30 Czerwiec 2020, 14:55:15 »
Na pewno to czytaliście !   ;D
Strasznie irytujące kiedy znasz odpowiedź i nie możesz się nią podzielić.   :( ;)
priv ;)

Offline srogin

Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Odpowiedź #529 dnia: Wt, 30 Czerwiec 2020, 20:40:50 »
Pytam tak z ciekawości:
Czemu mój post z 27 czerwca o treści
To była dla mnie najtrudniejsza edycja. Sporo zagadek z zupełnie nieznanych mi rejonów "świata komiksu".
Końcówka była bardzo ciężka, ale w końcu się udało. Dziękuję wszystkim za wspaniałą zabawę!

został usunięty? Gdyby nie cytat muaddiba, ślad po nim by zaginął.

ramirez82

  • Gość
Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Odpowiedź #530 dnia: Wt, 30 Czerwiec 2020, 20:45:15 »
Końcówka była bardzo ciężka...

Bo musiałeś tak jak inni, podawać pełne nazwy! ;)

Offline muaddib

Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Odpowiedź #531 dnia: Wt, 30 Czerwiec 2020, 20:45:34 »
Pewnie jakiś filtr antybotowy - odgadłeś tyle zagadek, że algorytm uznał, że nie jesteś człowiekiem ;)

Offline srogin

Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Odpowiedź #532 dnia: Wt, 30 Czerwiec 2020, 20:53:30 »
Pewnie jakiś filtr antybotowy - odgadłeś tyle zagadek, że algorytm uznał, że nie jesteś człowiekiem ;)

Pewnie algorytm spojrzał jeszcze na mój awatar i w ogóle pozbył się wątpliwości związanych z moim człowieczeństwem ;)

Offline LordDisneyland

Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Odpowiedź #533 dnia: Pt, 03 Lipiec 2020, 04:23:22 »
@srogin- zawsze mi się ten twój awatar z The Residents kojarzył...a co przedstawia tak naprawdę?

PS- no i gratuluję zwycięstwa...łatwo miałeś, bom musiał wyjechać  ;D

PS2 - jakby był alternatywny konkurs, to ja chętnie- z tym, że jednak mój udział w takich zmaganiach jest ciut bez sensu, nie mam ciągłego dostępu do sieci.

PS3 - z ciekawością przeczytałęm spis komiksów. Okazuje się że mam lub czytałem raptem 25 tytułów.

Na sto.

Jedną czwartą [!!! ::) ]- toż to rozpacz, w ogóle nie powinienem siedzieć na forum, tylko płakać pod kołdrą.
« Ostatnia zmiana: Pt, 03 Lipiec 2020, 04:30:22 wysłana przez LordDisneyland »
,, - Eeeeech.''

ramirez82

  • Gość
Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Odpowiedź #534 dnia: Pt, 03 Lipiec 2020, 06:47:45 »
PS3 - z ciekawością przeczytałęm spis komiksów. Okazuje się że mam lub czytałem raptem 25 tytułów.

Na sto.

Jedną czwartą [!!! ::) ]- toż to rozpacz, w ogóle nie powinienem siedzieć na forum, tylko płakać pod kołdrą.


Spójrz na to z innej strony, miałeś podstawy by zgadnąć 25 zagadek! Zamiast płakać pod kołdrą, mógłbyś już mieć komplet 20 punktów!

Offline srogin

Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Odpowiedź #535 dnia: Pt, 03 Lipiec 2020, 10:46:02 »
@srogin- zawsze mi się ten twój awatar z The Residents kojarzył...a co przedstawia tak naprawdę?

PS- no i gratuluję zwycięstwa...łatwo miałeś, bom musiał wyjechać  ;D

Awatar mam z takiego elitarnego zbiorku: https://www.gildia.pl/komiksy/331573-potwory-i-ludzie
Dobrze, że wróciłeś. Brakowało nam (mi?) Twoich szelmowskich zagadek  ;D

brvk

  • Gość
Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Odpowiedź #536 dnia: Pt, 03 Lipiec 2020, 11:34:49 »
Ej, pytanie było nie o to, skąd jest avatar, tylko co przedstawia. 

 

Offline l_z_l

Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Odpowiedź #537 dnia: Pt, 03 Lipiec 2020, 12:17:15 »
Przekartkowałeś? :D
Teraz nie musiałem, kartkowałem jak szukałem kadru w poprzedniej edycji i zapamiętałem banany. :o To znaczy zastanowiło mnie czy w tamtym czasie i miejscu mogłyby się tam znaleźć. :)
... no i Leyek też trochę pomógł.  :D

Offline Arne

Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Odpowiedź #538 dnia: Pt, 03 Lipiec 2020, 19:41:06 »
Dla mnie jeden komiks to zawsze bylo coś co jest zawarte między dwiema okładkami, i tak to zawsze traktowałem. Teraz gdy przyjrzałem się komiksowi dokładniej stwierdzam, ze na stronie tytułowej jest podany tytuł i numer tomu. Jednakże w stopce redakcyjnej oba tomy figurują pod jednym numerem Klubu Świata Komiksu - 665. Niech więc moderatorzy konkursu rozstrzygną czyją odpowiedź należy uznać. Nie mam z tym żadnego problemu.

Offline Lyricstof

Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Odpowiedź #539 dnia: Pt, 03 Lipiec 2020, 20:33:45 »
Dla mnie jeden komiks to zawsze bylo coś co jest zawarte między dwiema okładkami, i tak to zawsze traktowałem. Teraz gdy przyjrzałem się komiksowi dokładniej stwierdzam, ze na stronie tytułowej jest podany tytuł i numer tomu. Jednakże w stopce redakcyjnej oba tomy figurują pod jednym numerem Klubu Świata Komiksu - 665. Niech więc moderatorzy konkursu rozstrzygną czyją odpowiedź należy uznać. Nie mam z tym żadnego problemu.

No i była zagwostka. Ale dobrze rozstrzygnęliście, realnie są to dwa komiksy. Z Edeną podobnie. Coś mi się przypomina, że Skorpion 5-6 też był sprzedawany w pakiecie - dwa komiksy, ale z info na Gildia sklep, wychodzi, że to był album 92 str. ???
« Ostatnia zmiana: Pt, 03 Lipiec 2020, 20:41:44 wysłana przez Lyricstof »
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.