Autor Wątek: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.  (Przeczytany 278592 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline laf

Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Odpowiedź #210 dnia: Cz, 21 Maj 2020, 11:14:30 »

Chyba będzie potrzebna pomoc @Srogina  ;)

Offline muaddib

Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Odpowiedź #211 dnia: Cz, 21 Maj 2020, 11:43:34 »
Co ta osoba przy kasie ma na głowie (albo raczej powyżej szyi)? To jest kaptur? peleryna? akwarium?
« Ostatnia zmiana: Cz, 21 Maj 2020, 11:45:05 wysłana przez muaddib »

ramirez82

  • Gość
Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Odpowiedź #212 dnia: Cz, 21 Maj 2020, 14:45:24 »
Psychopoland

Czekałem tylko, by ktoś "przebił" moją odpowiedź, bo już bez podpowiedzi wiedziałem, że o ten tytuł chodzi...
Gratuluję!

A mi przeszło wczoraj przez myśl, że to Psychopoland, i to dosyć wcześnie: strzelałem Noir, chwilę później Leyek strzelił Ludzie, którzy nie brudzą sobie rąk?, w tym czasie już sprawdzałem w googlach plansze z Psychopoland,
 ale stwierdziłem, że to nie to i że pewnie Leyek trafił. Jak wróciłem za jakiś czas i okazało się, że to jednak Psychopoland, to nie byłem zbyt szczęśliwy  :'( Zwłaszcza, że coś dawno nic nie odgadłem.

Offline Leyek

Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Odpowiedź #213 dnia: Cz, 21 Maj 2020, 14:53:38 »
i to dosyć wcześnie: strzelałem Noir, chwilę później Leyek strzelił Ludzie, którzy nie brudzą sobie rąk?

Ja Stefańca rozważałem, jednak do końca mi nie pasował, ale potem po Twoim Noir stwierdziłem że spróbuję w tym kierunku, bo na tamtym etapie nie miałem innych pomysłów.

Offline vision2001

Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Odpowiedź #214 dnia: Cz, 21 Maj 2020, 14:54:14 »
A mi przeszło wczoraj przez myśl, że to Psychopoland, i to dosyć wcześnie: strzelałem Noir, chwilę później Leyek strzelił Ludzie, którzy nie brudzą sobie rąk
U mnie te komiksy leżą na tej samej półce, jeden obok drugiego... Ale w robocie siedzę i jak zapodałem Nędzole i wpadłem na Psychopoland to już nie chciałem kasować postu i wstawiać nowego z już poprawnym tytułem (choć po moim poście nikt nic nie napisał, więc teoretycznie mogłem). Ale to tylko zabawa! :)

ramirez82

  • Gość
Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Odpowiedź #215 dnia: Cz, 21 Maj 2020, 15:03:35 »
Ale to tylko zabawa! :)

Jasne!

Spoiler: PokażUkryj
Jak byłem trzeci w pierwszej edycji, też tak uważałem - teraz jak przede mną peleton z 50-ciu osób, a mi nic nie wchodzi, traktuję to jak sprawę życia i śmierci ;)

Offline kas1

Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Odpowiedź #216 dnia: Cz, 21 Maj 2020, 15:07:29 »
Kurczę znam ten kadr ale nie mogę sobie przypomnieć skąd...

Offline Leyek

Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Odpowiedź #217 dnia: Cz, 21 Maj 2020, 15:08:02 »


Miały być kadry z polskich wydań ;)

To musi być jakiś totalny underground, więc nawet nie próbuję myśleć co to jest :)

Offline muaddib

Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Odpowiedź #218 dnia: Cz, 21 Maj 2020, 15:09:00 »
...już nie chciałem kasować postu i wstawiać nowego z już poprawnym tytułem (choć po moim poście nikt nic nie napisał, więc teoretycznie mogłem)
Właśnie kiedyś zauważyłem, że coś takiego zrobiłeś (albo ktoś inny) i wydaje mi się, że jest to jednak złamanie punktu 6 regulaminu, mówiącego o „poprawianiu” odpowiedzi. Nic się nie odzywałem, bo to tylko zabawa, ale dla pewności mógłby ktoś potwierdzić, że tak można? :) Czasem najpierw strzelam a potem znajduję kadr w innym komiksie :)

Offline Leyek

Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Odpowiedź #219 dnia: Cz, 21 Maj 2020, 15:15:28 »
Że opcja kasowania postów na forum jest ostatnio nawet się zorientowałem, ale że tutaj mogłaby się przydać to już nie załapałem. Trzeba się było nie chwalić metodą ;)

Offline Lyricstof

Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Odpowiedź #220 dnia: Cz, 21 Maj 2020, 15:20:19 »
Właśnie kiedyś zauważyłem, że coś takiego zrobiłeś (albo ktoś inny) i wydaje mi się, że jest to jednak złamanie punktu 6 regulaminu, mówiącego o „poprawianiu” odpowiedzi. Nic się nie odzywałem, bo to tylko zabawa, ale dla pewności mógłby ktoś potwierdzić, że tak można? :) Czasem najpierw strzelam a potem znajduję kadr w innym komiksie :)
:(
Nie, nie można.
A tak to jest zabawa. Dlatego powinna być uczciwa.
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline vision2001

Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Odpowiedź #221 dnia: Cz, 21 Maj 2020, 15:21:30 »
coś takiego zrobiłeś (albo ktoś inny)
Możliwe, że kiedyś coś takiego mogłem zrobić... Ale teraz twardo 3mam się regulaminu. :)

Offline muaddib

Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Odpowiedź #222 dnia: Cz, 21 Maj 2020, 20:42:46 »
Projekt: związek. Jak stworzyć dojrzałą i pełna miłości relację ?
Jestem zaskoczony, że nie słyszałem o tym komiksie. Dobre to?

Offline Leyek


Offline Leyek

Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Odpowiedź #224 dnia: Cz, 21 Maj 2020, 23:40:49 »
Nie mam pojęcia skąd takie komiksy wynajdujecie...

Trudno się nie zgodzić, te pozycje to się nawet chyba nie przewinęły przez sklep Gildii w dziale komiks. To już nawet mangi lepsze ;)

Przy okazji udało mi się powtórzyć numer GoNzA z tematu Studia Lain :) (choć po amatorsku bo tylko 2 like'i a nie 15)