Autor Wątek: Kończące się nakłady komiksów  (Przeczytany 221049 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #600 dnia: Pn, 04 Lipiec 2022, 11:12:24 »
Fortnite X Marvel wymieciony, a mi zamowienie w sklepie anukowali bo egzemplarz uszkodzony. 0_o
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline micro

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #601 dnia: Pn, 04 Lipiec 2022, 19:02:32 »
Fortnite X Marvel wymieciony, a mi zamowienie w sklepie anukowali bo egzemplarz uszkodzony. 0_o

mam nadzieje, że Egmont nie zrobi mi psikusa i doda mi tego zeszytu do mojego lipcowego pre-ordera (niestety Imperatyw Thanosa i Venom tom 2 dopiero 27 lipca mają premiere) - pre order robiony w pierwszej połowie czerwca

Offline amsterdream

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #602 dnia: Śr, 27 Lipiec 2022, 07:48:46 »
Tomb raider archiwa tom 1.

Offline amsterdream

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #603 dnia: Pt, 26 Sierpień 2022, 14:18:19 »
Kończy się dodruk Spider-Mana McFarlane`a. Na allegro tylko w sklepie Egmontu jest jeszcze w dobrej cenie: https://allegro.pl/oferta/spider-man-12546878126

ukaszm84

  • Gość
Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #604 dnia: Pt, 02 Wrzesień 2022, 12:37:42 »
Z fb LiT:

Cytuj
Drugi tom kolekcji dzieł Toppiego dopiero niedawno trafił do sprzedaży, a tymczasem żegnamy tom pierwszy. Zapas "Zaczarowanego świata" skurczył się poniżej 25 egzemplarzy w naszym magazynie. Poza tym komiks jest jeszcze dostępny w kilku innych sklepach.
Niezwykle nas cieszy takie przyjęcie powrotu włoskiego klasyka przez polskich czytelników!😊

Offline Toranga

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #605 dnia: Pt, 02 Wrzesień 2022, 21:08:25 »
Na mangarden.pl pojawiły się ostatnie sztuki Kapitan Tsubasa tom 2 w twardej oprawie. Jeśli ktoś się wczesniej nie załapał to jest okazja. Są też jeszcze jakieś egzemplarze tomu 1 na twardo, a wydaje mi się, że też nie było.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #606 dnia: Wt, 06 Wrzesień 2022, 16:35:38 »
Z fb Labrum:

Cytuj
Tom 1 zbiorczego wydania Conana już prawie wyprzedany ale nie przejmujcie się za bardzo ponieważ tom 2 ma lepsze opowiadania a co najważniejsze zawiera komiks Córka Lodowego Olbrzyma, który stał się kultową adaptacją tego opowiadania. Oba tomy nadal dostępne w naszym sklepie 😁

Offline Toranga

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #607 dnia: Cz, 08 Wrzesień 2022, 13:34:30 »
Kończy się dodruk Spider-Mana McFarlane`a. Na allegro tylko w sklepie Egmontu jest jeszcze w dobrej cenie: https://allegro.pl/oferta/spider-man-12546878126

Dziwnie to wygląda, bo na Egmoncie od jakiegoś czasu produkt niedostępny, ale w wielu internetowych sklepach się znowu pojawił...

Offline Szekak

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #608 dnia: Wt, 20 Wrzesień 2022, 17:33:56 »
MW Osamu Tezuki się kończy, a grubasków JPF raczej nie dodrukowuje, więc ostatnia szansa.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Ningobel

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #609 dnia: Wt, 20 Wrzesień 2022, 18:10:53 »
MW Osamu Tezuki się kończy, a grubasków JPF raczej nie dodrukowuje, więc ostatnia szansa.
MW wydało Waneko ;) Choć zrobili dodruk Adolfów, to mały i po długim czasie. Więc nie liczyłbym na dodruk ;) Dodatkowo odnoszę wrażenie że Tezuka się u nas nie sprzedaje :(

Online Alexandrus888

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #610 dnia: Wt, 20 Wrzesień 2022, 20:35:36 »
Zdaje się, że nowość Jaszczu, "Skrawki", jest na wykończeniu, tak przynajmniej twierdził autor na I Targach Zinów.

Offline martin685

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #611 dnia: Pt, 23 Wrzesień 2022, 13:44:37 »
Chyba Zygfryd Alexa Alice'a jest blisko końca, zniknął z incala, zniknął z bonito, na allegro wiszą pojedyncze sztuki, ale gildia jeszcze ma.

Offline Death

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #612 dnia: Pt, 23 Wrzesień 2022, 13:50:16 »
Chyba Zygfryd Alexa Alice'a jest blisko końca, zniknął z incala, zniknął z bonito, na allegro wiszą pojedyncze sztuki, ale gildia jeszcze ma.
Polecam całym sobą. To była niesamowita lektura. Jeden z najlepszych komiksów wydanych przez Ongrysa.

Offline Assur

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #613 dnia: Wt, 04 Październik 2022, 13:03:13 »
Orientuje się ktoś może, czy Egmont ma w planach dodruki Hellboya? Np. Tom 5 wydaje się wyczerpany.

Offline PawelC

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #614 dnia: Wt, 04 Październik 2022, 19:10:43 »
Nie mam żadnych konkretnych informacji, ale imo Hellboy będzie dodrukowywany i utrzymywany w sprzedaży. Całe uniwersum cały czas jest kontynuowane więc raczej kwestia czasu jeśli chodzi o dodruki.