Autor Wątek: Kończące się nakłady komiksów  (Przeczytany 221081 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mack3

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #60 dnia: Pn, 22 Lipiec 2019, 13:22:31 »
Chyba ostatnie miejsce, gdzie można kupić Szninkla w cenie okładkowej (599 zł)
https://www.centrumkomiksu.pl/szninkiel-ekskluzywne-wydanie-zbiorcze,3,4183,8927

Do koszyka można wrzucić tylko jeden egzemplarz, więc to może być ich ostatni.

Offline mack3

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #61 dnia: So, 24 Sierpień 2019, 14:56:13 »
http://www.incal.com.pl/kategorie/komiksy/1,10,tytul,desc/?szukaj=lucyfer&x=0&y=0

to chyba ostatnia księgarnia, gdzie można jeszcze dostać 1. i 5. tom Lucyfera

Offline parsom

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #62 dnia: So, 24 Sierpień 2019, 15:09:14 »
O ile można - kupiłem u nich ostatnio Portugalię i Człowieka z Ciguri, których jak się po kilku dniach okazało nie mieli.

Offline bibliotekarz

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #63 dnia: So, 24 Sierpień 2019, 18:45:22 »
O ile można - kupiłem u nich ostatnio Portugalię i Człowieka z Ciguri, których jak się po kilku dniach okazało nie mieli.
Właśnie przymierzam się by złożyć u nich zamówienie, bo znalazłem kilka komiksów, których nie ma nigdzie indziej. Ale zastanawiam się czy one nie wiszą po prostu wciąż na ich stronie bo nie jest aktualizowana. Szkoda wtedy wysyłać kasę i marnować czas. Miał ktoś jeszcze z nimi podobne problemy?
Batman returns
his books to the library

Offline parsom

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #64 dnia: So, 24 Sierpień 2019, 19:10:59 »
Bierz za pobraniem - najwyżej nie wyślą. Ich strona rzeczywiście wygląda na nieaktualizowaną, chociaż niby działają, bo napisali mi, że nie mają tych tytułów.

Offline Lyricstof

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #65 dnia: So, 24 Sierpień 2019, 21:24:53 »
Chyba ostatnie miejsce, gdzie można kupić Szninkla w cenie okładkowej (599 zł)
https://www.centrumkomiksu.pl/szninkiel-ekskluzywne-wydanie-zbiorcze,3,4183,8927

Do koszyka można wrzucić tylko jeden egzemplarz, więc to może być ich ostatni.

E, chyba nie :)

https://www.gildia.pl/komiksy/398107-szninkiel-wydanie-kolekcjonerskie
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline mack3

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #66 dnia: Nd, 25 Sierpień 2019, 01:17:31 »
E, chyba nie :)

https://www.gildia.pl/komiksy/398107-szninkiel-wydanie-kolekcjonerskie
Ten Szninkiel w gildii już kilka razy pojawiał się i znikał. Pewnie jakiś zawieruszony, albo zrezygnowany egzemplarz. Jak pisałem swój komentarz (22 lipca) to na pewno na gildii nie było.
Za to widzę, że w Centrum Komiksu już nie mają

Offline Lyricstof

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #67 dnia: Nd, 25 Sierpień 2019, 09:28:03 »
A nie przeczę, więcej niż pewne, że tak mogło być  ;)
To może być "Ostatni Szninkiel" albo "Zagubiony Szninkiel", a może nawet "Zaginiony Szninkiel". Trzeba się śpieszyć,  :-\ prawdopodobnie jedna z ostatnich szans w tej cenie. Na Allu ceny w okolicach tysiąca.  :o
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline mack3

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #68 dnia: Nd, 25 Sierpień 2019, 13:32:24 »
A nie przeczę, więcej niż pewne, że tak mogło być  ;)
To może być "Ostatni Szninkiel" albo "Zagubiony Szninkiel", a może nawet "Zaginiony Szninkiel". Trzeba się śpieszyć,  :-\ prawdopodobnie jedna z ostatnich szans w tej cenie. Na Allu ceny w okolicach tysiąca.  :o
Na allu w tej chwili jest kilka egzemplarzy między 150 zł a 200 zł powyżej okładkowej, więc nie przesadzałbym z tym "okolicach tysiąca". I moim zdaniem przez pewien czas - ze względu na wysoki nakład - te komiksy nie będą chodzic w okolicach tysiąca. Co nie zmienia faktu, że lepiej kupić w okładkowej niż w okładkowej + 150 zł.
Całkiem możliwe (to tylko moja opinia), że księgarnie mają zabunkrowane jeszcze po kilka-kilkanaście egzemplarzy na MFKiG i możliwe, że - JEŚLI tam się nie sprzedadzą - to znów coś wyląduje na gildii, planecie czy centrum komiksu... co nie zmienia faktu, że zapewne wielu tych egzemplarzy już nie zostało, więc jeśli ktoś jest zainteresowany to nie ryzykowałbym czekania z zakupem na np. Boze Narodzenie.
W ogóle nie za bardzo rozumiem ideę tego Twojego wpisu.

Offline Lyricstof

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #69 dnia: Pn, 26 Sierpień 2019, 00:45:26 »


I jeszcze jeden za 750.
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline bibliotekarz

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #70 dnia: Pn, 26 Sierpień 2019, 12:20:59 »
Wartość przedmiotu to cena przy której popyt spotyka podaż a nie za ile się coś wystawi, bo widzę że po raz kolejny ktoś chyba nie bardzo to rozumie. Istotne jest więc jedynie to w jakich cenach egzemplarze na allegro udało się sprzedać a nie za ile są wystawiane. Wystawić sobie mogę i za milion złotych.
Batman returns
his books to the library

Offline starcek

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #71 dnia: Pn, 26 Sierpień 2019, 22:25:16 »
Jeśli Rosiński ma być w Łodzi, to jest jeszcze na pewno sporo schomikowanych egzemplarzy, które z podpisem zostaną wystawione za jeszcze więcej.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline Koalar

pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline radioblackmetal

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #73 dnia: Cz, 24 Październik 2019, 17:46:02 »
Batman Metal tom 1 chyba już tylko na allegro. Wolałem nie czekać na ewentualny dodruk
Tolerancja nie oznacza akceptacji.


The darkness will swallow everything

Offline stachel

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #74 dnia: Pt, 25 Październik 2019, 16:08:05 »
Da się gdzieś kupić jeszcze w cenie <= okładkowej Strażników Moore'a? Szukam po księgarniach i Allegro, ale niestety nic nie mogę znaleźć :/