Autor Wątek: Kończące się nakłady komiksów  (Przeczytany 223946 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Archie

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #465 dnia: Pn, 01 Listopad 2021, 17:55:25 »
Dzięki za info, zamówione!

Przy okazji - Na Gildii pojawiły się dwa pierwsze tomy Thora Gromowładnego.
« Ostatnia zmiana: Pn, 01 Listopad 2021, 17:57:47 wysłana przez Archie »
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthafuckin' happens. And it can happen to you."

Online licinus

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #466 dnia: Wt, 02 Listopad 2021, 09:46:37 »
Będzie dodruk Kajko i Kokosz - Złota Kolekcja Tom 1? Zwlekałem z zamówieniem i już wymiotło z dyskontów...

Online misiokles

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #467 dnia: Wt, 02 Listopad 2021, 09:49:52 »
Nie ma powodów, dla których miałoby nie być dodruków :)

Offline thecrow21

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #468 dnia: Wt, 02 Listopad 2021, 12:49:55 »
Na alledrogo pojawił się ten KIK, za 86 PLN bodajże)

Offline kenji

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #469 dnia: Śr, 03 Listopad 2021, 19:11:35 »
Będzie dodruk Kajko i Kokosz - Złota Kolekcja Tom 1? Zwlekałem z zamówieniem i już wymiotło z dyskontów...

Również jeszcze nie kupiłem , ale w ogóle nie powinniśmy mieć z tego powodu zmartwień. To jest tytuł , który chyba sprzeda się największej ilości w tym roku jeśli chodzi o Egmont. Moim zdaniem przez najbliższe lata będzie w ciągłej sprzedaży. Wyprzedał się na pniu i czekamy na dodruk

ukaszm84

  • Gość
Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #470 dnia: Śr, 03 Listopad 2021, 19:24:19 »
Również jeszcze nie kupiłem , ale w ogóle nie powinniśmy mieć z tego powodu zmartwień. To jest tytuł , który chyba sprzeda się największej ilości w tym roku jeśli chodzi o Egmont. Moim zdaniem przez najbliższe lata będzie w ciągłej sprzedaży. Wyprzedał się na pniu i czekamy na dodruk

Sądzę, że jest na to duża szansa, ale nie ośmieliłbym się chyba twierdzić, że jest to pewne. Na bieżąco Egmont utrzymuje dostępność miękkookładkowych KiKów, sądzę że te integrale będą traktowane trochę inaczej. Choć mimo wszystko o brak co najmniej jednego dodruku bym się nie obawiał, raczej przez cały przyszły rok (50-lecie KiK) będą chcieli tę dostępność utrzymywać.

Offline adamarluk

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #471 dnia: Śr, 03 Listopad 2021, 20:48:20 »
Egmont ZAWSZE utrzymuje w sprzedaży pierwsze tomy danej serii/cyklu dopóki nie ukaże się tom ostatni.

Offline Leyek

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #472 dnia: Cz, 04 Listopad 2021, 21:48:26 »
Ciekawe jak szybko będzie nowa partia KiKa. Mój egzemplarz z czytam.pl przyszedł mocno poobijany, a na reklamację dostałem odpowiedź, że nie ma w hurtowniach i mogą tylko zaoferować zwrot kasy. Przy braku na rynku to jednak ciut ryzykowne rozwiązanie :)

Offline kv

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #473 dnia: Cz, 11 Listopad 2021, 08:36:34 »
Na Egmont.pl pierwszy tom Abe Sapien wyprzedany.

Offline Szekak

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #474 dnia: Cz, 11 Listopad 2021, 10:27:05 »
Batman Trzech Jokerów wyprzedany.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Online licinus

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #475 dnia: Pt, 12 Listopad 2021, 19:13:07 »
Egmont pozmniejszał nakłady, czy co? Kajko i Kokosz wyprzedane, Trzech Jokerów też, Abe i nawet Avengers tom 1 z Marvel Fresh...

Offline death_bird

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #476 dnia: Pt, 12 Listopad 2021, 20:24:40 »
Widocznie Egmont robi to samo co Multiversum tylko lepiej: Multiversum opowiada o tym jak to wprowadzi element grozy i upadnie przez co nie będzie komiksów. Egmont zaś wprowadza element grozy poprzez szybsze wyczerpywanie nakładów tym samym zmuszając do natychmiastowego zakupu świeżo wypuszczonych komiksów. ;)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Online LukCook

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #477 dnia: Pt, 12 Listopad 2021, 20:38:15 »
Nie przejmowałbym się brakiem standardowych tytułów Egmontu, będą dodruki.

Offline Castiglione

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #478 dnia: Pt, 12 Listopad 2021, 22:28:31 »
Egmont pozmniejszał nakłady, czy co? Kajko i Kokosz wyprzedane, Trzech Jokerów też, Abe i nawet Avengers tom 1 z Marvel Fresh...
KiK i "Trzech Jokerów" uwierzyłbym, że po prostu lepiej się sprzedały. Co do reszty ciężko stwierdzić, szczególnie ten Abe mnie zaskakuje.

Offline kv

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #479 dnia: So, 13 Listopad 2021, 10:38:00 »
Abe Sapien w innych księgarniach jeszcze dostępne, choć na Bonito tylko 23 sztuki.
Może Egmont wypchnął wszystko co miał u siebie i będzie jakiś dodruk bo normalnie Egmont utrzymuje dostępność tomów serii, których następne tomy ma w planach.