Autor Wątek: Kończące się nakłady komiksów  (Przeczytany 221058 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Kadet

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #240 dnia: Wt, 05 Styczeń 2021, 18:00:54 »
Jakiś czas temu sprzedałem - Star Wars Komiks (1/2015) Skywalker atakuje za 102,00, x5 okładkowa.

Może ktoś myślał, że to first printing pierwszego zeszytu od Marvela ;) Okładka z grubsza taka sama...
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Online xanar

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #241 dnia: Wt, 05 Styczeń 2021, 18:29:29 »
A pamietasz jak to bylo w latach 2005 - 2010?
Nie, wtedy miałem inne zainteresowania :) No ale wiadomo jak czegoś mniej na rynku to drożej.

Ten Star Wars Komiks (1/2015) Skywalker jest chyba jako jedyny się wyprzedał i dlatego tak ktoś wylicytował, może jeszcze jakiś Vader też jest oop.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline jotkwadrat

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #242 dnia: Wt, 05 Styczeń 2021, 18:32:06 »
"Płonące wody" trudno trafić. Jakiś czas temu szukałem i w końcu trafiłem na OLX

Offline Death

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #243 dnia: Wt, 05 Styczeń 2021, 19:33:55 »
A pamietasz jak to bylo w latach 2005 - 2010?
A potem wielki kryzys: https://forum.gildia.pl/index.php/topic,32344.msg1125238.html#msg1125238
Teraz, dokładnie dekadę później znowu mógł być. Przez wirusa. Ceny poszły w górę, widać po Egmoncie. Ale chyba nie jest źle. Dekada po kryzysie ilością wydanych komiksów i ich grubością rozwala te pierwsze 10 lat od wydania pierwszych albumów KŚK w pierwszej rundzie. Nasze kolekcje też straciły na wartości, bo opłaca się robić dodruku. Ale chyba fajnie, że nowi czytelnicy mogą sobie poczytać Umowę z Bogiem, Cromwell Stone czy Phenian.

Offline NuoLab

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #244 dnia: Wt, 05 Styczeń 2021, 20:48:54 »
Władców chmielu 2 wymiotło zewsząd, nawet z gildii. Dziwne bo nigdzie tego nie było poza gildią i bonito/arosem. Zbierałem się kupić i kilka dni temu dostępność spadła do 2 tygodni a dzisiaj mi wywaliło z koszyka bo niedostępne. Mam nadzieję że to chwilowe zawirowanie.

Online misiokles

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #245 dnia: Wt, 05 Styczeń 2021, 20:50:13 »
Totalnie nie czaję hajpu na ten komiks.
Jest ok. Ale nic poza tym imo.
Wydaje mi się, że to typ komiksu który bardziej trafia do czytelniczek niż czytelników. Pewnie z tego powodu bardziej podobają mi się Niedoskonałości.

Offline Toranga

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #246 dnia: Wt, 05 Styczeń 2021, 21:33:10 »
Wydaje mi się, że to typ komiksu który bardziej trafia do czytelniczek niż czytelników. Pewnie z tego powodu bardziej podobają mi się Niedoskonałości.

No nie wiem. Ja na KbG trafiłem na typa, który chciał go bronić jak niepodległości,  no bo jak to można krytykować, skoro wszystkie mówio, że dobry
Na czytelniczkę nie wyglądał. Ale może to był wyjątek potwierdzający regułę, albo już po / jeszcze przed terapii hormonalnej 🤔

Offline Koalar

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #247 dnia: Wt, 05 Styczeń 2021, 21:57:25 »
Na mój nos brak Władców Chmielu 2 w sklepach to chwilowa niedostępność (brak w hurtowni czy coś), jedynki też nie ma.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline NuoLab

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #248 dnia: Wt, 05 Styczeń 2021, 22:28:58 »
Jedynki już dawno nie ma, ale dwójka przecież pojawiła się w sprzedaży niecały miesiąc temu.

Online nekro

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #249 dnia: Wt, 05 Styczeń 2021, 22:34:36 »
"Chłopaki" Ennisa 8 i 9 część już chyba zewsząd wymiecione.

Offline Darth_Simon

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #250 dnia: So, 09 Styczeń 2021, 22:55:09 »
Jakby ktoś jeszcze szukał Szninkla to jedna sztuka jest w Gnomie:

https://gnom-sklep.pl/egmont/szninkiel-14891.html
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Online pokia

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #251 dnia: Śr, 13 Styczeń 2021, 17:12:20 »
Zdaje się, że kończy się nakład  komiksu Indyjska włóczęga. Jeden z pretendentów do komiksu roku.
Można jeszcze kupić w normalnej cenie w Tantis, ale Gildia i Egmontu już tego tytułu nie mają.

Online Konrad

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #252 dnia: Pt, 15 Styczeń 2021, 10:59:33 »
W Tantis pojawiło się w nocy kilka egzemplarzy Szninkla, w tej chwili zostały chyba jeszcze 2. Moje już są pakowane.
https://tantis.pl/szninkiel-p2952732?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=ksiazki_komiksy

Natomiast Kurc wspomniał na FB, że nakład 1 tomu Snowpiecera już prawie wyczerpany. Wciąż dostępny prawie we wszystkich księgarniach, ale pewnie nie potrwa to za długo (tym bardziej że za półtora tygodnia premiera drugiego sezonu serialu).
https://www.ceneo.pl/94010404

Offline tB

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #253 dnia: Pt, 15 Styczeń 2021, 11:13:08 »
Dorwać Ramireza #1 pojawiał się w topkach, więc chciałem uzupełnić.
Wygląda na to, że zniknął z hurtowni i są jeszcze jakieś sztuki w niektórych księgarniach na Allegro / Ceneo lub w drugim obiegu.

ramirez82

  • Gość
Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #254 dnia: Pt, 15 Styczeń 2021, 11:22:56 »
Dzięki.

Jakoś zawsze odkładałem zakup na później. Nie spodziewałem się, że tak szybko zejdzie.