Autor Wątek: Kończące się nakłady komiksów  (Przeczytany 221018 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Online Mruk

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #210 dnia: Cz, 31 Grudzień 2020, 00:47:42 »
Trochę niemożliwe, artbook miał ile, 700 sztuk (nie pamiętam już dokładnie)?

Nie wiem, czy był podawany kiedykolwiek nakład artbooka, ale jeśli wiedząc, jak świetny to jest album (ma trochę braków, ale i tak rewelacyjny) i wiedząc, że nie da się tego dodrukować - tylko jednorazowe zamówienie i koniec, to chyba trzeba byłoby być kompletnym dyletantem, żeby zamówić 700 sztuk. A nigdy nie uważałem TK za dyletanta.

Tak czy siak nakład artbooka okazał się o wiele za mały.

Chyba, że zamówienie Egmontu było wieksze, tylko ten kurier-cyrklowiec...

Offline Bazyliszek

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #211 dnia: Cz, 31 Grudzień 2020, 01:03:41 »
Przed świętami byłem jeszcze w Centrum Komiksu. To mi pan sprzedawca powiedział, że u nich też się Szninkiel skończył. Ale że nie ma co przepłacać na Allegro, bo w marcu będzie dodruk. Ciekawe, czy to się sprawdzi.


Offline Gazza

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #212 dnia: Cz, 31 Grudzień 2020, 08:02:11 »
O fak!  :o  Normalnie jakby czas się zatrzymał. Tak gdzieś między 1990, a '93 rokiem.   ;D

Offline radef

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #213 dnia: Cz, 31 Grudzień 2020, 08:39:19 »
To mi pan sprzedawca powiedział, że u nich też się Szninkiel skończył. Ale że nie ma co przepłacać na Allegro, bo w marcu będzie dodruk. Ciekawe, czy to się sprawdzi.
Akurat w okolicach marca Egmont zawsze robi dodruki rzeczy, które skończyły się przed Świętami, więc gdyby wtedy pojawił się "Szninkiel" to nie byłoby nic zaskakującego.
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

Offline arczi_ancymon

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #214 dnia: Cz, 31 Grudzień 2020, 09:17:30 »
O fak!  :o  Normalnie jakby czas się zatrzymał. Tak gdzieś między 1990, a '93 rokiem.   ;D

Nawet jeszcze reklama PS3 wisi :D

Offline LordDisneyland

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #215 dnia: Cz, 31 Grudzień 2020, 10:26:42 »
O fak!  :o  Normalnie jakby czas się zatrzymał. Tak gdzieś między 1990, a '93 rokiem.   ;D

To mój ulubiony sklep, także z szacunkiem, panie szanowny :)
,, - Eeeeech.''

Offline Bazyliszek

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #216 dnia: Cz, 31 Grudzień 2020, 10:28:28 »
Akurat w okolicach marca Egmont zawsze robi dodruki rzeczy, które skończyły się przed Świętami, więc gdyby wtedy pojawił się "Szninkiel" to nie byłoby nic zaskakującego.

No to przecież napisałem. Tyle że na dodruk Spider-Mana McFarlane'a czekaliśmy aż do grudnia 2020. W marcu 2020 go nie było, choć skończył się pewnie do września 2019. Zatem pewna doza niepewności istnieje.

Offline freshmaker

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #217 dnia: Cz, 31 Grudzień 2020, 10:34:07 »
ck to kawał historii polskiego komiksu. mocno rozkręcali rynek i organizowali wsk. rozumiem ze skoro wywołuje zdziwienie to nie znacie?

ramirez82

  • Gość
Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #218 dnia: Cz, 31 Grudzień 2020, 10:36:49 »
rozumiem ze skoro wywołuje zdziwienie to nie znacie?

Na pewno wszyscy z całej Polski przyjeżdżają do Wawy, na regularne zakupy w CK ;)

Nie każdy ma w piwnicy tyle słoików co Bazyl, by móc przeprowadzić się do stolicy  ;D
« Ostatnia zmiana: Cz, 31 Grudzień 2020, 10:38:54 wysłana przez ramirez82 »

Offline Gazza

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #219 dnia: Cz, 31 Grudzień 2020, 11:24:07 »
rozumiem ze skoro wywołuje zdziwienie to nie znacie?
Jeśli robię zakupy stacjonarnie to preferuję LCS w Poznaniu. Na marginesie - najlepiej zaopatrzony KiK to też niezła "dziupla". :)

Offline amsterdream

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #220 dnia: Cz, 31 Grudzień 2020, 11:34:09 »
Lucky Luke - 32 - Dyliżans

Offline Bazyliszek

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #221 dnia: Cz, 31 Grudzień 2020, 11:35:52 »
ck to kawał historii polskiego komiksu. mocno rozkręcali rynek i organizowali wsk. rozumiem ze skoro wywołuje zdziwienie to nie znacie?

Widzisz, że to są małomiasteczkowi ludzie, z takich wiosek jak Inowrocław czy Poznań, więc nie wiedzą, co to prawdziwe miasto. :D
Ale ja też w Centrum Komiksów nie kupuję, bo drogo. Nawet za pomięte Spider-Many z TM Semic facet ciągle chce 20 zł. No chyba go pogięło. Zresztą w Komiksolandii w metrze centrum to samo. Sprzedam tylko jednego podwójnego Giganta co mam i lecę na Tamkę.

PS. @ramirez82 - jak się nie pije to się ma.
« Ostatnia zmiana: Cz, 31 Grudzień 2020, 11:43:32 wysłana przez Bazyliszek »

Kapral

  • Gość
Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #222 dnia: Cz, 31 Grudzień 2020, 11:45:28 »
Sprzedam tylko jednego podwójnego Giganta co mam i lecę na Tamkę.

Biznesmen!

Offline freshmaker

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #223 dnia: Cz, 31 Grudzień 2020, 13:35:31 »
wsk to była impreza mocno konkurująca z mfk. a ck zaczynało na ochocie jako pomarańczowa buda. pierwsza w polsce księgarnia komiksowa.

Offline OokamiG

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #224 dnia: Cz, 31 Grudzień 2020, 13:47:15 »
Widocznie zyski ze sprzedaży komiksów nie pozwalają na czynsz w bardziej reprezentatywnym miejscu.