Autor Wątek: Komiksy od „Krakersa"  (Przeczytany 102542 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Martin Eden

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #765 dnia: Wt, 09 Styczeń 2024, 14:48:53 »
Dzięki za status.
Czy planujesz jakieś info zwrotne do tych, którzy opłacali, czy też nie powinni się oni przejmować brakiem potwierdzenia (zawsze jest obawa czy doszło itd.)?

Offline Krakers

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #766 dnia: Wt, 09 Styczeń 2024, 16:37:23 »
W ciągu ostatniego roku miałem awarię komputera. Padł mi dysk, na którym miałem zamówienia, listę mailingową i wiele innych rzeczy (m.in. pliki robocze do „Arbuza Jagody”). Odtwarzałem je ręcznie mail po mailu, wiadomość po wiadomości, ale mogło się zdarzyć, że kogoś niechcący pominąłem (za co z góry przepraszam).

Dlatego jeśli ktoś składał zamówienie i nie dostał do dzisiaj maila z informacją o koncie do wpłaty, proszę o kontakt.

A tak wygląda spis treści. Cały album ma 180 stron, z czego klasyczne komiksy science-fiction 94 strony, a inna fantastyka (fantasy, paranormalne, etc.) 36 stron.

« Ostatnia zmiana: Wt, 09 Styczeń 2024, 17:01:12 wysłana przez Krakers »
Strona „Krakersa” - komiks.top

Offline Krakers

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #767 dnia: Wt, 09 Styczeń 2024, 21:14:47 »
Dostałem informację, że księgarnia Wiosna (Debeata na Allegro) ma ostatni egzemplarz Arbuza Jagody na sprzedaż. Jakby ktoś chciał, podaję linka.
https://allegro.pl/oferta/krakers-55-2021-arbuz-jagoda-i-tajemnice-zun-zuna-11341863229
Strona „Krakersa” - komiks.top

Offline pablomas

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #768 dnia: Śr, 10 Styczeń 2024, 23:39:15 »
No i poszło,zamówione R1 +R2
Teraz tylko czekać 🙂

Offline Krakers

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #769 dnia: Nd, 21 Styczeń 2024, 19:24:43 »
Antologia komiksów z lat 1940. i 1950. z domeny publicznej już na finiszu. Została już zrobiona finalna korekta i od jutra, 22 stycznia, będzie ustalany finalny nakład.

Do tłumaczenia skierowano już zeszyt z Kapitanem Marvelem Jr. Będą w nim dwie opowieści – jedna na 9 stron i druga na 10.

Poniżej przedstawiam finalną okładkę Retro 2 i projekt roboczy zeszytu z Marvelem jr.



Strona „Krakersa” - komiks.top

Offline Krakers

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #770 dnia: Pn, 22 Styczeń 2024, 13:54:51 »
Nie zapłaciło 18 osób, do większości się dodzwoniłem, do 3 nie udało się, ale wysłałem im maile.

Jedna osoba próbowała mnie namówić na sprzedanie jej pierwszego zeszytu z Kapitanem Marvelem jr., ale odmówiłem, bo byłoby to nieuczciwe względem osób, które kupiły „Arbuza Jagodę” tylko dla tego komiksu. Nie chodzi o pieniądze, tylko o zasadę.

Jest tylko jedna jedyna możliwość, aby zdobyć „Kapitana Marvela Jr. walczącego pod Stalingradem” - kupić na „Allegro” w sklepie Debeata ostatni znajdujący się w sprzedaży egzemplarz „Arbuza Jagody i tajemnic Zun-Zuna” i dogadać to ze mną. Przypominam, że komiks ten jest spersonalizowany - jeden z bohaterów drugoplanowych nazywa się z imienia i nazwiska tak samo jak czytelnik.
« Ostatnia zmiana: Pn, 22 Styczeń 2024, 14:04:40 wysłana przez Krakers »
Strona „Krakersa” - komiks.top

Offline Krakers

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #771 dnia: Wt, 23 Styczeń 2024, 07:56:15 »
Ostatni „Arbuz” w Debeacie się już sprzedał. Więc oferta z „Marvelem 1” już nieaktualna.
Strona „Krakersa” - komiks.top

Offline Krakers

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #772 dnia: Pt, 26 Styczeń 2024, 09:53:29 »
Komiksy są w drukarni (oprócz zeszytu z Kapitanem Marvelem Jr., który jest w fazie tłumaczenia i składania - za jakieś 2 tygodnie trafi do druku, jeśli nie uda się ich zsynchronizować czasowo, wtedy wysyłka zamówień „Retro + Marvel” będzie opóźniona). Muszę im jeszcze dosłać egzemplarz wzorcowy, żeby pasował do poprzednich albumów serii. Tak wygląda okładka z przodu i tyłu. Jakbyście zauważyli jakiś błąd - piszcie! Jest jeszcze kilka dni na poprawki, zanim skierują do druku.

Strona „Krakersa” - komiks.top

Offline Castiglione

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #773 dnia: Pt, 26 Styczeń 2024, 10:36:46 »
Fajnie to wygląda.

Online Szekak

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #774 dnia: Pt, 26 Styczeń 2024, 14:11:04 »
Nie lepiej zrezygnowac na okladce z tej zoltej ramki?
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline vision2001

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #775 dnia: Pt, 26 Styczeń 2024, 15:28:01 »
Nie lepiej zrezygnowac na okladce z tej zoltej ramki?
Ale ta żółta ramka, to spad drukarski.

Online Szekak

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #776 dnia: So, 27 Styczeń 2024, 10:00:18 »
A to git :D
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Krakers

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #777 dnia: Nd, 28 Styczeń 2024, 07:37:31 »
Antologia komiksowa „Retro – 2” i dodruk „Retro – 1” trafiły do drukarni. Druk powinien zająć około dwóch tygodni.

Zeszyt komiksowy „Kapitan Marvel Jr i ukryty skarb” został już przetłumaczony i rozpoczyna się etap nanoszenia literek. Do druku może trafić za półtora tygodnia, co oznacza, że może ukazać się później niż oba „Retro”.

Wysyłka komiksów będzie więc dwuetapowa – zależna od dat wydań.

Poniżej projekt okładki trzeciego zeszytu z Kapitanem Marvelem Jr. Nakład wyniesie 80 egz. i będą numerowane egzemplarze.

Będzie ok. 10 egzemplarzy nadwyżek komiksów (zabezpieczenie na wypadek uszkodzonych egzemplarzy). Można wpisywać się na listę chętnych, ale jeszcze nie można wpłacać. Cena „Retro - 2” - ponieważ komiks trafił już do drukarni - wzrasta dzisiaj do 110 zł (cena 105 zł obowiązywała dla przedsprzedaży).

Strona „Krakersa” - komiks.top

Offline Krakers

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #778 dnia: Nd, 28 Styczeń 2024, 12:56:30 »
Ponieważ albumy „Retro” tomy 1 i 2 są w fazie druku, a pojawiają się nowi chętni i może zabraknąć egzemplarzy w stanach nadających się do sprzedaży, dlatego ich sprzedaż została wstrzymana do zakończenia wysyłek - wtedy egzemplarze nadwyżkowe zostaną uwolnione do sprzedaży. Można za to wpisywać się na listę chętnych na nie, ale należy pamiętać, że komiksy wysyłane są w stanach od najlepszego do najgorszego, i to, co zostanie, to będą resztki z możliwymi skazami.
Strona „Krakersa” - komiks.top

Offline Krakers

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #779 dnia: Pt, 02 Luty 2024, 10:32:25 »
Dostałem informację z drukarni, że planowany termin wysyłki z drukarni do wydawnictwa albumów „Retro – 1” i „Retro – 2” to 19 lutego 2024 r.

Zakończył się etap nanoszenia literek w zeszycie „Kapitan Marvel Jr i skarb kapitana Kidda” (poprzedni tytuł brzmiał „Kapitan Marvel Jr i ukryty skarb”, ale nowy jest według mnie ciekawszy), i rozpoczął się etap korekty.

Poniżej nowa wersja okładki.

« Ostatnia zmiana: Pt, 02 Luty 2024, 10:49:05 wysłana przez Krakers »
Strona „Krakersa” - komiks.top