Autor Wątek: Komiksy od „Krakersa"  (Przeczytany 7948 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Krakers

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #75 dnia: Pn, 21 Wrzesień 2020, 21:11:50 »
W następnym tygodniu „Senna zmora głodomora” trafi do drukarni. Oto zwyczajowa lista inicjałów osób, które zamówiły komiks, a po wysłaniu maila z przypomnieniem jeszcze nie opłaciły:

ABo, MDą, MCu, MFr, ZPi, MP, PPi, RGi, Tka, Mka, Mkr, PLe, MTr

---

Nowy odcinek „Opowieści Arbuza Jagody" pt. „Czy jeż wbije mi się w pupę?” dla zainteresowanych tutaj:

https://komiks.top/czy-jez-wbije-mi-sie-w-pupe/


Offline Krakers

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #76 dnia: Pn, 28 Wrzesień 2020, 12:44:49 »
Trzeci tom „Sennej zmory głodomora” jest na finiszu. Ostatnie poprawki i komiks trafi do drukarni. Wydawca przypomina, że osoby mające problemy z płatnością, mogą płacić w ratach mniejszymi kwotami (do uzgodnienia).

Offline Krakers

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #77 dnia: Wt, 29 Wrzesień 2020, 15:34:06 »
Okładka 3 tomu „Sennej zmory głodomora” została wyedytowana i poprawiona kolorystycznie. Trzeba było zrezygnować z chmur, po żaden kolor tytułu nie wyglądał na ich tle dobrze. Tak wygląda finalnie. Nadwyżka tym razem wyniesie tylko 4 egz. i będzie sprzedawana tylko w pakietach z tomami 1 i 2. Jeśli ktoś chce tylko tom 3, to ma czas do 30 września. Potem może szukać komiksu w księgarniach KiK z Poznania i Wiosna w Tarnowskich Górach (Debeata na Allegro).

« Ostatnia zmiana: Wt, 29 Wrzesień 2020, 16:00:42 wysłana przez Krakers »

Offline Krakers

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #78 dnia: Śr, 07 Październik 2020, 07:38:25 »
Komiks „Buster Brown i gorące przyjęcie" z 1904 roku.


Tom 3 „Sennej zmory głodomora" jest w drukarni.  Za jakiś tydzień powinien się ukazać, jeśli w drukarni nie będzie opóźnień.

Offline Krakers

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #79 dnia: Pn, 12 Październik 2020, 07:28:58 »
Kilka odcinków Arbuza Jagody - pojawia się więcej komiksowych dymków i narracja staje się też bardziej komiksowa, jak połączenie parakomiksu z komiksem.

„Sroka ukradła nam legitymacje!”
Sroka ukradła legitymacje szkolne Arbuza i jego siostry-bliźniaczki Maliny! Czy uda im się je odzyskać?Że co? Miałem mieć na imię… Banan?!
O tym, jak Arbuz dostał na imię Arbuz.Ach, jakie to pyszne!
Arbuz wystąpił w spocie telewizyjnym puddingu Smrodzio firmy Smród Food! Jak było na planie zdjęciowym?Mama, pats! Goły klasnoludek!
Arbuz Jagoda zmniejszył się i musi walczy o przetrwanie w dzikim świecie krzaków, mchów i traw pełnych okrutnych pułapek. A do tego śmiertelnie niebezpieczny przedszkolak z piaskownicy, który chce się nim bawić jak zabawką! Czy dzielny, choć trochę bezmyślny, chłopiec przeżyje do następnego odcinka?Po napisach końcowych ZAWSZE niespodzianka dla cierpliwych.

Kolejny odcinek „Bustera Browna".

Buster Brown idzie do szewca

« Ostatnia zmiana: Pn, 12 Październik 2020, 08:10:21 wysłana przez Krakers »

Offline Krakers

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #80 dnia: Cz, 15 Październik 2020, 12:39:03 »
Dzisiaj kurier przywiózł z drukarni wydrukowane egzemplarze trzeciego tomu „Sennej zmory głodomora”. Wysyłki zaczną się od jutra i potrwają do końca następnego tygodnia.

Tak wyglądają pudła z komiksami.Zdjęcia komiksu tutaj (mam kiepski aparat, więc przepraszam za kiepską jakość, która nie oddaje dobrej jakości druku):

https://komiks.top/komiksy-przyjechaly-z-drukarni-2/

Offline Krakers

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #81 dnia: Pt, 23 Październik 2020, 10:59:15 »
Wszystkie wysyłki 3 tomu komiksu „Senna zmora głodomora” zostały zrealizowane oprócz 4 osób, które powiadomiono telefonicznie o opóźnieniu z powodu reklamacji w drukarni. Ich egzemplarze były poważnie uszkodzone i nie nadawały się do sprzedaży (np. egzemplarz z okładką do góry nogami). Drukarnia pozytywnie rozpatrzyła reklamację a wykonanie dodruku reklamacyjnego przewidziano do 30 października. Wysyłka do nich zaraz po otrzymaniu egzemplarzy z drukarni.

----

Kolejny odcinek przygód Arbuza Jagody pt. „Duch umówił się, że mnie wystraszy!”