Autor Wątek: Komiksy od „Krakersa"  (Przeczytany 102284 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #480 dnia: Śr, 29 Czerwiec 2022, 21:49:40 »
Ktoś kto zamawiał przez Paczkomat może potwierdzić czy dostał/nie dostał dziś maila z informacją o przesyłce?

Ja nie dostałem (a Inpost raczej zawsze informuje) i nie wiem czy się martwić czy może w przypadku przesyłek od osób fizycznych już nie jest taki dobry przepływ informacji od Inpostu jak w przypadku przesyłek komercyjnych :)

Inpost informuje mailem dopiero jak przesyłka jest odebrana przez kuriera z paczkomatu albo od nadawcy. Ja w aplikacji widzę, że paczka została do paczkomatu nadawczego dzisiaj włożona, więc po prostu kurier jej jeszcze nie wyjął stamtąd.

Online Leyek

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #481 dnia: Śr, 29 Czerwiec 2022, 21:56:25 »
Dzięki za info.
Kolejna firma idzie w super apki-srapki. Z poziomu konta przez przeglądarkę internetową nic nie można podejrzeć/zrobić.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #482 dnia: Śr, 29 Czerwiec 2022, 22:02:44 »
Akurat apkę Inpostu polecam z powodu funkcjonalności, której nie dałoby się zrobić w przeglądarce. Wygrywasz życie jak idziesz do paczkomatu a tam ktoś nadaje kilka / kilkanaście paczek albo ktoś się miota przy wyświetlaczu z czymś a ty w apce sobie otwierasz skrytkę i masz wywalone :P

Online Leyek

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #483 dnia: Śr, 29 Czerwiec 2022, 22:17:15 »
U mnie na telefonie przestał kiedyś nagle działać Sklep Play i nic nie mogę zainstalować. A pełnego resetu telefonu nie mam zamiaru robić, bo potem za dużo odzyskiwania wszystkiego. I teraz nie mając smartfona z apkami coraz bardziej człowiek jest wykluczony. Tutaj promocja tylko przez apkę, na allegro monety za zakup w apce, na autostradzie a2, żeby przejechać trzeba mieć apkę (niby można kupić winietki na Orlenie ale nawet na takim 5 km od autostrady ich nie ma), itd.

Offline Alexandrus888

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #484 dnia: Cz, 30 Czerwiec 2022, 03:52:48 »
A nie możesz z neta ściągnąć bezpośrednio pliku apk i go zainstalować? Nie wiem jak działa że scrashowanym sklepem play, ale wydaje mi się, że powinno pójść  ;)

Offline misiokles

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #485 dnia: Cz, 30 Czerwiec 2022, 07:11:59 »
Jak podałeś maila i Michaś wklepał go do etykiety nadania (a pewnie to zrobił) to dostaniesz maila z linkiem do śledzenia paczki.

Online Leyek

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #486 dnia: Cz, 30 Czerwiec 2022, 09:20:30 »
A nie możesz z neta ściągnąć bezpośrednio pliku apk i go zainstalować? Nie wiem jak działa że scrashowanym sklepem play, ale wydaje mi się, że powinno pójść  ;)

Uwierz mi próbowałem ;) Różne wersje, starsze, nowsze. Instalować się instalował, ale przy uruchomieniu i tak się zawieszał.

Offline Krakers

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #487 dnia: Cz, 30 Czerwiec 2022, 09:36:22 »
@Leyek
Wysłałem ci PW z linkiem do śledzenia paczki. Na chwilę obecną (godz. 9.30) jeszcze nie wyjęli z paczkomatu. Powinieneś dostać powiadomienie e-mailowe (sprawdź zakładkę ze spamem na tlen.pl) i na komórkę.

JEŚLI KTOŚ NIE DOSTAŁ AUTOMATYCZNEGO POWIADOMIENIA Z NUMEREM PRZESYŁKI - niech pisze, to wyślę mu mailem lub przez PW.

Zostały 2 ostatnie egzemplarze - jeden ze śladami kleju na dwóch sąsiednich stronach i jeden z niewielkim rozdarciem przy zgięciu na tylnej wyklejce (kartce łączącej środek z okładką).
Strona „Krakersa” - komiks.top

Online Takesh

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #488 dnia: Cz, 30 Czerwiec 2022, 10:15:33 »
Ja już mam. Nie czytałem, tylko przekartkowałem. Edytorsko standard krakersowy. Intensywne kolory, fajna czerń. Kto zna, ten wie co go czeka.

A teraz tradycyjne pytanie co dalej? Tamte wcześniejsze propozycje aktualne? Bo kilka perełek tam się przewijało, które z chęcią bym nabył w krakersowym standardzie.

Offline Krakers

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #489 dnia: Cz, 30 Czerwiec 2022, 10:38:52 »
Kolejny komiks to antologia „Retro”. Jeśli zainteresowanych tomem 1 będzie na 100 egz. lub więcej, będzie tom 2, 3 itd., jak długo będzie ponad 100. Jeśli mniej niż 100 egz. wtedy będzie tylko jeden tom i być może zmienię zawartość.

Został ostatni egzemplarz komiksu ze śladami kleju na dwóch sąsiednich stronach.
« Ostatnia zmiana: Cz, 30 Czerwiec 2022, 11:04:59 wysłana przez Krakers »
Strona „Krakersa” - komiks.top

Offline misiokles

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #490 dnia: Pt, 01 Lipiec 2022, 19:24:11 »
Mój egzemplarz właśnie dotarł. Ładne wydanie!

Offline Krakers

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #491 dnia: Pt, 01 Lipiec 2022, 19:53:39 »
Autor napisał coś podobnego w mailu. Jest bardzo zadowolony - traktuje album jako miłe zwieńczenie komiksowej działalności, bo nie zamierza rysować nowych komiksów. Ale myślę, że jakby ktoś zaproponował mu rysowanie za pieniądze, to pewnie by do komiksów powrócił.
Strona „Krakersa” - komiks.top

ukaszm84

  • Gość
Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #492 dnia: Pt, 01 Lipiec 2022, 20:29:28 »
Też mi się podoba wydanie, bardzo lubię ten papier, świetnie oddaje kolory a jednocześnie nie błyszczy się jak typowa kreda. Tylko ta ulotka w środku zupełnie niepotrzebna, abstrahując zupełnie od poglądów, nie sądzę żeby komukolwiek, kto kupuje komiks było to potrzebne, a to tylko dodatkowy koszt. No, ale nie jest to nic, co by mnie odstręczało, na retro bardzo czekam.

Offline Krakers

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #493 dnia: So, 02 Lipiec 2022, 09:33:08 »
Koszt żaden, bo drukuję na laserówce, ale skoro tak cię drażni, wrzuć ją proszę do skrzynki na listy sąsiada. Może doceni?

18 osób jeszcze nie odebrało przesyłek. Wysłałem im wczoraj wieczorem maile z informacją, że paczka czeka na odebranie.
« Ostatnia zmiana: So, 02 Lipiec 2022, 11:33:12 wysłana przez Krakers »
Strona „Krakersa” - komiks.top

Online Leyek

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #494 dnia: So, 02 Lipiec 2022, 14:39:46 »
Koszt żaden, bo drukuję na laserówce, ale skoro tak cię drażni, wrzuć ją proszę do skrzynki na listy sąsiada. Może doceni?

Prędzej sąsiad się obrazi ;)