Autor Wątek: Komiksy od „Krakersa"  (Przeczytany 101084 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rodrigues

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #450 dnia: So, 07 Maj 2022, 16:12:18 »
2 i 4, z naciskiem na tą pierwszą. Choć trzebaby popracować nad kolorystyką tytułu.

Dla mnie również 2 i 4, ale z przewagą na 4.

Offline PawelC

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #451 dnia: So, 07 Maj 2022, 19:21:14 »
Ostatnia wersja autorska najlepsza, te stocki od Alexandrusa czy Twoje też spoko, ale kurka, to przygotowana przez Rodrigues'a totalnie mnie kupuje, ja bym taką chciał.

Offline Castiglione

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #452 dnia: So, 07 Maj 2022, 22:53:45 »
Jak dla mnie którykolwiek z rysunków autora > foto ze stocka.

Offline Krakers

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #453 dnia: Nd, 08 Maj 2022, 13:22:27 »
Drukarnia jeszcze nie wyceniła mi publikacji, ale wiem jakie ceny ma konkurencja, więc mogę już podać ceny „Kolonizacji kosmosu”. Niestety, ceny w drukarniach poszły w górę i cena wzrosłą o 4 zł. Odradzam i polecam przesyłki kurierskie, paczkomaty i Orlen Paczkę.

„Kolonizacja kosmosu” – 79 zł (komiks ukaże się w czerwcu 2022 r.).

Koszty wysyłki

– 0 zł – odbiór własny w Tarnowskich Górach (można przysłać własnego kuriera)

– 12 zł – Orlen Paczka

– 16 zł – firma kurierska i paczkomaty

– 20 zł – Poczta Polska (zwykła paczka pocztowa)

Koszty pakowania

– 0 zł – standardowe pakowanie lub odbiór osobisty bez pakowania

– 10 zł – superpakowanie
Strona „Krakersa” - komiks.top

Offline Krakers

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #454 dnia: Pn, 09 Maj 2022, 13:11:45 »
Ponieważ kilka osób pyta, kiedy ukaże się „Retro” wyjaśniam:

Planowana data wydania „Retro” to grudzień 2022 r. Plansze są łatwiejsze do retuszu, na planszach jest mniej dymków i obrazków niż w komiksach McCaya, więc ewentualne poślizgi zależą od szybkości tłumaczenia.

Na razie nie zajmuję się „Retro”, chcę szybko wydać „Kolonizację”, bo aktualnie na głowie mam problemy z ABW, bo podobno mogę doprowadzić do upadku rządu PiS-u lub państwa polskiego, czy jakoś tak.
Strona „Krakersa” - komiks.top

Offline Alexandrus888

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #455 dnia: Pn, 09 Maj 2022, 16:34:04 »
Można już wpłacać za Kolonizację? Czy cena jest jeszcze płynna do momentu odpowiedzi z drukarni?

Offline Krakers

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #456 dnia: Pn, 09 Maj 2022, 18:01:22 »
Można już wpłacać. Rozesłałem w tej sprawie mailing. Jeśli zamawiałeś - sprawdź zakładkę ze spamem.
Strona „Krakersa” - komiks.top

Offline Krakers

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #457 dnia: Pn, 16 Maj 2022, 17:04:41 »
Jak na razie wpłat niewiele, więcej osób nie wpłaciło niż wpłaciło. Dziś zaczyna się pierwsza korekta. Potem druga i do druku.
Strona „Krakersa” - komiks.top

Offline Krakers

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #458 dnia: Pt, 20 Maj 2022, 17:00:35 »
Druga korekta „Kolonizacji kosmosu” Rafała Śladowskiego już zrobiona. Jeszcze ostatnie prace nad tylną okładką i album będzie gotowy do druku. Tymczasem połowa zamawiających jeszcze nie opłaciła komiksu. Komiks można też zamawiać dopóki nie trafi do drukarni (będzie niewielka nadwyżka na wypadek uszkodzonych egzemplarzy, która będzie później dostępna po wydaniu). Finalna cena to 79 zł (z powodu wysokiej inflacji). Data oddania do drukarni to 1 czerwca. Data wydania i wysyłki - ok. 15 dni później (zależy od drukarni).
https://komiks.top/formularz-zamowienia/

Strona „Krakersa” - komiks.top

Offline Pawel.M

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #459 dnia: Pt, 20 Maj 2022, 22:55:30 »
Można już wpłacać. Rozesłałem w tej sprawie mailing. Jeśli zamawiałeś - sprawdź zakładkę ze spamem.
Zamawiałem, Sprawdziłem całą skrzynkę - ostatniego maila od Ciebie mam z 6 listopada 2021 (z potwierdzeniem zamówienia).

Offline Krakers

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #460 dnia: So, 21 Maj 2022, 19:45:21 »
Do wszystkich osób, które jeszcze nie wpłaciłem,wysłałem dzisiaj dodatkowe maile, oraz dzwoniłem telefonicznie do tych, do których udało mi się dodzwonić. Tymczasem próbuję nadać okładce ciekawszy wygląd. Oto moje dzisiejsze próby. Co o nich myślicie? Grzbiet i tył będą czarne.


« Ostatnia zmiana: So, 21 Maj 2022, 19:48:07 wysłana przez Krakers »
Strona „Krakersa” - komiks.top

Offline Leyek

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #461 dnia: So, 21 Maj 2022, 20:16:04 »
Czerwony (czy tam bordowy) tytuł spoko. Ale ten dodany lecący/spadający ludzik to tragedia. Nijak tu nie pasuje. Moje zdanie to zostaw rysunek tak jak był, bo łatwo jest przedobrzyć.

Offline Alexandrus888

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #462 dnia: So, 21 Maj 2022, 20:54:56 »
Jestem tego samego zdania co Leyek. Ludzik jest oderwany kompletnie od rzeczywistości :/ A czarny kolor tytułu wydaje się... za ciężki?

ukaszm84

  • Gość
Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #463 dnia: So, 21 Maj 2022, 20:57:01 »
Zgadzam się z poprzednikami. Ta poprzednia wersja była naprawdę spoko, niewiele więcej moim zdaniem da się z tym zrobić, szkoda czasu na kombinowanie.

Offline roble

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #464 dnia: So, 21 Maj 2022, 21:01:33 »
Pierwszy projekt spoko, ten bez planety też spoko. Dla ludzika sprzeciw.
Panie Michale procedura zamawiania jest trochę problematyczna dla mnie bo nie mam dostępu do komputera. Myślę że sprzedałoby się więcej egzemplarzy gdyby było jak w innych sklepach, klik, enter, klik, enter, blik i enter.. :) Wystarczy może że zrobię przelew z moimi danymi?