Autor Wątek: Komiksy od „Krakersa"  (Przeczytany 19102 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Krakers

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #165 dnia: Cz, 25 Marzec 2021, 09:51:30 »
Komiks „Opowieści Arbuza Jagody” ukaże się, jeśli będzie co najmniej 50 chętnych na zakup. Informacje o terminie wydania, objętości, cenie, jak zamówić, itd. na mojej stronie:

https://komiks.top/opowiesci-arbuza-jagody-zostana-wydane-drukiem/

Myślę, że to niemożliwe, by tyle osób to chciało, ale spróbować można. Tutaj przykładowa strona z informacjami do dalszej dystrybucji, gdyby ktoś chciał to gdzieś zamieścić.


« Ostatnia zmiana: Cz, 25 Marzec 2021, 09:53:33 wysłana przez Krakers »

Offline Krakers

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #166 dnia: Cz, 25 Marzec 2021, 13:23:31 »
Przed chwilą rozesłałem do osób na liście mailingowej wiadomość zbiorczą. Jeśli ktoś nie dostał - proszę o wiadomość na PW. Generalnie wiadomość zawiera informację o precyzyjnej dacie oddania do druku ostatniego tomu „Sennej zmory głodomora” i datę wydania, propozycję wydania ww. komiksu - by wybadać, czy będzie zainteresowanie, oraz informację, że formularz zamówień na stronie komiks.top przestał działać (już go wyłączyłem) a nowe zamówienia można składać drogą emailową.

JEŚLI KTOŚ W CIĄGU OSTATNIEGO MIESIĄCA ZAMAWIAŁ ZA POMOCĄ FORMULARZA KOMIKS - PROSZĘ O KONTAKT! Zamówienia do mnie nie docierały i dopiero dzisiaj o tym się dowiedziałem.
« Ostatnia zmiana: Cz, 25 Marzec 2021, 13:47:05 wysłana przez Krakers »

Offline michał81

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #167 dnia: Cz, 25 Marzec 2021, 13:30:44 »
Skupiłbyś się bardziej na Kapitanie Marvelu jr, którego chcesz wydać. Wybacz ale Opowieści Arbuza Jagody wyglądają naprawdę słabo. Patrzę na zaprezentowaną stronę i widzę, że większość kadrów jest na zasadzie Ctrl+C -> Ctrl+V. To ja już wole pracę Grega Landa, jeśli ten komiks ma tak wyglądać.
« Ostatnia zmiana: Cz, 25 Marzec 2021, 14:46:01 wysłana przez michał81 »

Offline Krakers

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #168 dnia: Cz, 25 Marzec 2021, 13:48:48 »
Jakby znalazł się majętny wydawca - komiks zostałby narysowany od zera. Ale póki co - proponowana jest drukowana archiwizacja wideokomiksu z możliwymi dodatkowymi obrazkami i poprawkami edytorskimi.

Są już pierwsze zamówienia. Możliwe, że egzemplarze będą kolekcjonersko numerowane, a pierwsza 50-ka zamawiających (jeśli chce) może dostać autografy (być może nawet załapią się na rysunek? Jeszcze nie dogadałem tego z rysownikiem, ale zapytam).

Na razie nie pracuję nad „Kapitanem Marvelem”, bo pracuję nad 4 tomem „Sennej zmory”. Wydanie „Arbuza” to żaden wysiłek (góra 7 dni pracy nad składem do druku) i nie koliduje z planami wydawniczymi innych komiksów.
« Ostatnia zmiana: Cz, 25 Marzec 2021, 14:14:23 wysłana przez Krakers »

Offline Krakers

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #169 dnia: Pn, 29 Marzec 2021, 07:53:47 »
„WŁADZE CHCĄ NAM UKRAŚĆ KOSMOWINDĘ!” - nowy odcinek „Opowieści Arbuza Jagody”. Antyterroryści z Brygady Ocalenia Nauki zajęli dom Emilek w alternatywnej rzeczywistości. Władze oszalały na punkcie kosmowindy i chcą ją dzieciom ukraść. Czy im się uda? Po napisach końcowych dodatkowy obrazek. Wideokomiks dla młodzieży od lat 99.

https://jupi-tupi.pl/wladze-chca-nam-ukrasc-kosmowinde/Zdradzę, że w ciągu najbliższych 10 odcinków czytelnicy „Arbuza” wszystko, co wiedzieli o nim, będą mogli wyrzucić do kosza. Nadchodzi ujawnienie wielkiej tajemnicy Arbuza i istne „trzęsienie ziemi”, wszystko wywróci się do góry nogami i nic już nie będzie takie jak było.
« Ostatnia zmiana: Pn, 29 Marzec 2021, 08:07:38 wysłana przez Krakers »

Offline Krakers

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #170 dnia: Pn, 05 Kwiecień 2021, 03:20:56 »
„PRZYWÓDCA ZIEMI ADOPTOWAŁ EMILKĘ” - nowy odcinek „Opowieści Arbuza Jagody”. Antyterroryści z Brygady Ocalenia Nauki aresztowali Arbuza, Malinę i Emilkę, aby zastawić pułapkę na Zun-Zuna. Władze chcą przejąć przemocą kosmowindę, bo nie posiadają takiej technologii. Czy sytuacja jest beznadziejna? A może – jak sugeruje tytuł – Emilka wszystkich zaskoczy i uratuje przyjaciół? Po napisach końcowych dodatkowy obrazek. Wideokomiks dla młodzieży od lat 99.

https://jupi-tupi.pl/przywodca-ziemi-adoptowal-emilke/


Offline Krakers

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #171 dnia: Pn, 19 Kwiecień 2021, 07:53:21 »
„O RETY! Z SUFITU ZWISA WIELKI JĘZYK!” - nowy odcinek „Opowieści Arbuza Jagody”. „O rety! Co to jest?!”, zawołała Malina o poranku zsuwając się po drabince piętrowego łóżka. „Jak to co? Język”, odparłem z miną speca, który zna się na wszystkim. Co na to spółdzielnia mieszkaniowa? Wideokomiks dla młodzieży od lat 99.

https://jupi-tupi.pl/o-rety-z-sufitu-zwisa-wielki-jezyk/


Offline Krakers

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #172 dnia: Pn, 26 Kwiecień 2021, 07:50:12 »
”GDZIE ONI WSZYSCY ZNIKLI?” - nowy odcinek „Opowieści Arbuza Jagody”. „Napijesz się kawy?”, zaproponowała małemu chłopczykowi z sąsiedztwa nasza mama. Wyglądał jak 5-latek, ale tak naprawdę miał 50 lat i dwójkę dorosłych dzieci. Kilka miesięcy temu odmłodziły go znacznie podziemne potwory i teraz rozkręcał firmę detektywistycznej. Właśnie wpadł na trop seryjnych zaginięć ludzi i potrzebował naszej pomocy. Wideokomiks dla młodzieży od lat 99.
https://jupi-tupi.pl/gdzie-oni-wszyscy-znikli/


Offline Krakers

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #173 dnia: Pn, 03 Maj 2021, 07:48:18 »
„LEPSZY ŚWIAT MOŻE BYĆ KOSZMAREM” - nowy odcinek „Opowieści Arbuza Jagody”. Śledzony mężczyzna pomachał nam z balkonu i zaprosił na górę. Mieszkanie podejrzanego wyglądało zwyczajnie, poza… drzwiami w ścianie, za którymi powinno być dziesięć pięter przepaści w dół. Czy wyrzuci nas nimi? Po napisach końcowych dodatkowy obrazek dla cierpliwych. Wideokomiks dla młodzieży od lat 99.
https://jupi-tupi.pl/lepszy-swiat-moze-byc-koszmarem/


Offline Krakers

Odp: Komiksy od „Krakersa"
« Odpowiedź #174 dnia: Pn, 10 Maj 2021, 07:06:56 »
„POLICJA ZNALAZŁA GŁOWĘ EMILKI” - premiera nowego odcinka „Opowieści Arbuza Jagody”. Mieszkanie Zbigniewa Patatajskiego w obecności Arbuza i pana Stasia przeszukują policjanci. Co znajdą za magicznymi drzwiami? Czy aby na pewno będzie to głowa Emilki? A może worek ziemniaków? Ze względu na czarny humor, odcinek przeznaczony jest dla młodzieży od lat 99.
https://jupi-tupi.pl/policja-znalazla-glowe-emilki/