Autor Wątek: KOMIKSpec.pl poleca  (Przeczytany 1649 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline deFranco

KOMIKSpec.pl poleca
« dnia: Cz, 15 Wrzesień 2022, 09:14:56 »
Pewnie wielu z nas trafia od czasu do czasu na okładkowe info, że wśród polecających dany
tytuł jest nasze forum. To miłe, ale z czystej ciekawości, wytłumaczy ktoś jak to działa ?
Czy jest jakaś grupa użytkowników (bo chyba nie jeden) która dostaje komiks do wglądu
tuż przed wydaniem ? Kto to zatwierdza ?
Sorry jeśli trochę naiwnie, ale nie orientuję się w tych sprawach, a nie zawadziłoby wiedzieć.

ukaszm84

  • Gość
Odp: KOMIKSpec.pl poleca
« Odpowiedź #1 dnia: Cz, 15 Wrzesień 2022, 09:23:35 »
Pewnie wielu z nas trafia od czasu do czasu na okładkowe info, że wśród polecających dany
tytuł jest nasze forum. To miłe, ale z czystej ciekawości, wytłumaczy ktoś jak to działa ?
Czy jest jakaś grupa użytkowników (bo chyba nie jeden) która dostaje komiks do wglądu
tuż przed wydaniem ? Kto to zatwierdza ?
Sorry jeśli trochę naiwnie, ale nie orientuję się w tych sprawach, a nie zawadziłoby wiedzieć.

A tak z ciekawości podasz jakieś przykłady? Bo ja chyba nie trafiłem, ale pewnie dlatego, że nie przyglądam się temu na okładkach.

Offline Teli

Odp: KOMIKSpec.pl poleca
« Odpowiedź #2 dnia: Cz, 15 Wrzesień 2022, 09:28:47 »
Też pierwsze słyszę o czymś takim. Chętnie bym się dowiedział kto wydał tak perfekcyjny komiks że loża masońska forumowicze zdecydowali się go polecić.

Offline Mateusz

Odp: KOMIKSpec.pl poleca
« Odpowiedź #3 dnia: Cz, 15 Wrzesień 2022, 09:43:05 »
Zakładam, że chodzi o komiksy od wydawnictwa Lost in time, z którym współpracowaliśmy zarówno jako Filmożercy, jak i KOMIKSpec na zasadzie patronatu medialnego. Na innych tytułach znaczek KS nie powinien się pojawiać.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline starcek

Odp: KOMIKSpec.pl poleca
« Odpowiedź #4 dnia: Cz, 15 Wrzesień 2022, 09:48:32 »
Czyli to administratorzy forum KOMIKSpec.pl polecają. W przypadku forum to info o polecaniu jest raczej niefortunne?
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline Rodrigues

Odp: KOMIKSpec.pl poleca
« Odpowiedź #5 dnia: Cz, 15 Wrzesień 2022, 10:06:38 »
Faktycznie, jest taka informacja na komiksie LIT - zobaczcie na końcu oficjalnej prezentacji Jima Hawkinsa:


Online freshmaker

Odp: KOMIKSpec.pl poleca
« Odpowiedź #6 dnia: Cz, 15 Wrzesień 2022, 10:29:44 »
ha ha forum poleca. co to machloja? chyba administrator poleca. ja nie czytałem ale w imię zasad będę odradzał.

Offline Teli

Odp: KOMIKSpec.pl poleca
« Odpowiedź #7 dnia: Cz, 15 Wrzesień 2022, 10:32:37 »
Trzeba to potraktować jako promocję naszego undergroundu oraz czytelnictwa jako takiego. Więcej ludzi tu trafi, zobaczy jakie tu są oszołomy, rzuci komiks w cholerę i wróci do książek :)

Online freshmaker

Odp: KOMIKSpec.pl poleca
« Odpowiedź #8 dnia: Cz, 15 Wrzesień 2022, 10:40:17 »
to niech bedzie reklama forum na komiksie a na forum reklama komiksu. pachnie mi to jakimiś darmowymi egzemplarzami komiksów - jeżeli takie były to chyba powinny trafić do wszystkich? czy tylko do tych co polecają?

Offline Teli

Odp: KOMIKSpec.pl poleca
« Odpowiedź #9 dnia: Cz, 15 Wrzesień 2022, 10:48:26 »
to niech bedzie reklama forum na komiksie a na forum reklama komiksu. pachnie mi to jakimiś darmowymi egzemplarzami komiksów - jeżeli takie były to chyba powinny trafić do wszystkich? czy tylko do tych co polecają?

To ja może polecę z tego miejsca epik Punishera, trzeci tom Knightfalla i wspaniale zrealizowany trzeci tom Batman Black&White z linii Noir :)
To co? Dostanę gratisy? 8) 8) 8)

Offline Mateusz

Odp: KOMIKSpec.pl poleca
« Odpowiedź #10 dnia: Cz, 15 Wrzesień 2022, 10:49:26 »
to niech bedzie reklama forum na komiksie a na forum reklama komiksu. pachnie mi to jakimiś darmowymi egzemplarzami komiksów - jeżeli takie były to chyba powinny trafić do wszystkich? czy tylko do tych co polecają?

Patronat działał na zasadzie dwustronnej reklamy. Na komiksach pojawiła się nazwa KS, która miała przyciągać nowych użytkowników, a komiksy były promowane przez banery na forum.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

ukaszm84

  • Gość
Odp: KOMIKSpec.pl poleca
« Odpowiedź #11 dnia: Cz, 15 Wrzesień 2022, 10:51:04 »
Niektórzy userzy koniecznie chcieli się pozbyć Bazyliszka. A wystarczyło wrzucać na komiksy Egmontu taki znaczek, że forum poleca i sam by odszedł w ramach protestu.

Offline deFranco

Odp: KOMIKSpec.pl poleca
« Odpowiedź #12 dnia: Cz, 15 Wrzesień 2022, 10:56:55 »
Tak, teraz sprawdziłem i faktycznie chodzi tylko o LiT (dzisiaj odebrałem Katedrę Odchłani,
rzuciło mi się w oczy i założyłem temat). Coś mi chodziło po głowie, że u innych też było,
ale najwyraźniej się pomyliłem. Czyli to tylko zwykły patronat medialny i admini nie dostają
wcześniej egzemplarzy tylko polecanie jest obligatoryjnie. No ok.

Online freshmaker

Odp: KOMIKSpec.pl poleca
« Odpowiedź #13 dnia: Cz, 15 Wrzesień 2022, 11:07:50 »
skoro to jest patronat medialny to niech ktoś z forum dostanie ten komiks do recenzji, wrzuci do topiku i rozpocznie dyskusje a nie taka lewizna. była na forum gdzieś informacja że coś polecamy? może przegapiłem?

Offline starcek

Odp: KOMIKSpec.pl poleca
« Odpowiedź #14 dnia: Cz, 15 Wrzesień 2022, 11:48:01 »
Patronat medialny, a polecanie to nie jest to samo. Lipa.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.