Autor Wątek: Komiksowe westerny  (Przeczytany 14851 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline laf

Odp: Komiksowe westerny
« Odpowiedź #60 dnia: Wt, 26 Lipiec 2022, 09:38:57 »
Dajcie proszę znać czy Wounded Mikołaja Spionka jest wart zakupu i czy w planach jest jakaś kontynuacja?

Offline misiokles

Odp: Komiksowe westerny
« Odpowiedź #61 dnia: Wt, 26 Lipiec 2022, 09:51:20 »
Narysowany jest świetnie, gdyż Spionek umie rysować. Po dwóch zeszytach to dość prosta historia zemsty, ale wiadomo poziom Blueberry'ego to nie jest.  Fabuła szybko wylatuje z głowy, ale przy lekturze nic nie zgrzyta, ot kolejny dobrze zrobiony western. Spionek pracuje właśnie nad ostatnim tomem trylogii.

Offline dreamer36

Odp: Komiksowe westerny
« Odpowiedź #62 dnia: Wt, 26 Lipiec 2022, 12:17:38 »
manga Green Blood

Przytoczona tylko raz, co mnie w sumie dziwi...

Fabuła może nie jest jakaś wybitnie odkrywcza, ale wciąga, jest sprawnie poprowadzona, zwroty akcji, itp., do tego nie jest to kolejny japoński tasiemiec - tylko 5 tomików.  Ale....

... ale te rysunki... pierwszy raz miałem uczucie, że komiks to naprawdę może być Sztuka przez duże S. Najbardziej spektakularne są kadry jedno- i dwustronicowe, których jest całkiem sporo (zwłaszcza jak na mangę). Dynamizm pojedynków, budowanie napięcia obrazem i emocjami na twarzach - dla mnie to jest najlepiej narysowana manga, jaką czytałem (żeby nie było - znawcą nie jestem), a zachwyt nad rysunkami w ogóle to tylko Toppi wywołał u mnie na podobnym poziomie. Polecam - nawet jak ktoś nie jest miłośnikiem mangi

Offline nocny

Odp: Komiksowe westerny
« Odpowiedź #63 dnia: Wt, 26 Lipiec 2022, 16:57:52 »
Jestem właśnie w trakcie lektury, ja z mangą mam tyle wspólnego co z mercedesami czyli nic ;) ale jak kiedyś zobaczyłem te rysunki to wziąłem natychmiast wszystkie 5 tomów. Zachwycające!!!

Offline Szekak

Odp: Komiksowe westerny
« Odpowiedź #64 dnia: Wt, 26 Lipiec 2022, 18:51:02 »
Namowiliscie. 8)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Midar

Odp: Komiksowe westerny
« Odpowiedź #65 dnia: Wt, 26 Lipiec 2022, 20:00:55 »
Namowiliscie. 8)
Mnie też, tylko chyba nie jest dostępne. Na gildii tylko jeden tomik.

Offline szulig

Odp: Komiksowe westerny
« Odpowiedź #66 dnia: Wt, 26 Lipiec 2022, 20:55:02 »
Mnie też, tylko chyba nie jest dostępne. Na gildii tylko jeden tomik.
na olx jest troche

Offline Szekak

Odp: Komiksowe westerny
« Odpowiedź #67 dnia: Wt, 26 Lipiec 2022, 21:31:41 »
Na allegro też jest tom 1 nowy za 21,90, reszta tomów też za tyle chyba.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline gloriadeus

  • Wiadomości: 91
  • Polubień: 111
  • Obrona cywilnych ofiar to nie antysemityzm
    • Zobacz profil
Odp: Komiksowe westerny
« Odpowiedź #68 dnia: Wt, 26 Lipiec 2022, 23:10:04 »
Dajcie proszę znać czy Wounded Mikołaja Spionka jest wart zakupu i czy w planach jest jakaś kontynuacja?

WANTED zaskoczył mnie na plus. Podobają mi się rysunki i wciągająca fabuła. Polecam
Osądzić morderców cywili palestyńskich!

Trybunał karny za ludobójstwo na Palestyńczykach!

Wykluczyć Izrael z rozgrywek sportowych!

"Maus. Opowieść ocalałego" nie jest wybitny tylko rozreklamowany, chociaż trzeba oddać Art Spiegelmanowi że jest wybitną świnią.

***** właścicieli TVN

Offline Klima

Odp: Komiksowe westerny
« Odpowiedź #69 dnia: Śr, 27 Lipiec 2022, 05:25:28 »
Na https://mangastore.pl można dostać wszystkie tomy Green Blood po 21,90zł za sztukę.

Offline laf

Odp: Komiksowe westerny
« Odpowiedź #70 dnia: Pt, 05 Sierpień 2022, 12:37:16 »
Ależ westernowo zrobiło się w moim koszyku w sklepie Gildii: najnowszy Sepieri od Screamu, trzeci Cartland od Elemental oraz Bufflo Runner i drugi Toppi od LiT  ;D