Autor Wątek: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta  (Przeczytany 24278 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline freshmaker

Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #90 dnia: Pn, 13 Wrzesień 2021, 20:38:06 »
no tak czyli jeszcze wiele komiksów przed tobą do przeczytania jak już wyrośniesz z superhero

sum41

  • Gość
Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #91 dnia: Pn, 13 Wrzesień 2021, 20:41:45 »
Kurde pochwal sie zbiorami na forum, chetnie zobacze jak wyglada 10 tysiecy zeszytowek.

Gdy tylko zmontuje zaprojektowany regal z elementow zakupionych w Castoramie wrzuce fotki, narazie mam prace przy budowie tarasu i brak czasu na skrecanie.

sum41

  • Gość
Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #92 dnia: Pn, 13 Wrzesień 2021, 20:43:14 »
no tak czyli jeszcze wiele komiksów przed tobą do przeczytania jak już wyrośniesz z superhero

Niechce z nich wyrastac bo daje duzo frajdy i mozna oderwac sie od szarej rzeczywistosci :)

Troche europejczykow i nie superhero tez mam to jakies 10% kolekcji.

Offline turucorp

Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #93 dnia: Pn, 13 Wrzesień 2021, 21:25:00 »
Ja jestem w tej mniejszosci ktora kupuje komiksy dla obrazkow glownie (90% kolekcji)  a mam ich troche bo w zeszytowkach juz przekroczylem  10 tys. wiec troche tych rysunkow widzialem w zyciu :)
Spoko, ale jak to się ma do obraźliwych bzdur, które wypisujesz tutaj w kwestii "rysografów"?

sum41

  • Gość
Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #94 dnia: Pn, 13 Wrzesień 2021, 21:30:18 »
Napisanie co mi to przypomina to juz obrazanie, kurde ale ten swiat staje sie delikatny, nic tylko czekac az beda zamykac za samo pomyslenie o kims czegos....

O Salu Buscemie i jego rysunkach roznie wypisuja ludzie  ale tam jest to infatylne super hero tutaj powazniejsze klimaty...

Offline freshmaker

Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #95 dnia: Pn, 13 Wrzesień 2021, 21:42:54 »
pewnie kiedyś docenisz ze te kilka kresek w albumie jako dedykacja to jednak efekt lat ćwiczeń. te bazgroły jak je określiłeś są bardzo chrakterystyczne i wystarczy jeden rzut oka żeby rozpoznać autora. dedykacje do tego są u nas jeszcze w większości wypadków bezpłatne dzięki uprzejmości autorów, którzy na festiwale przyjeżdzają w gratisie albo za przysłowiowa michę, żeby spotkać się z fanami. doceń to.

sum41

  • Gość
Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #96 dnia: Pn, 13 Wrzesień 2021, 21:48:28 »
Kurde doceniam ale chyba moge napiac co o nich mysle i jak to widze. Picasso obrazy tez bazgroly  a za milony euro sprzedawane, sztuka to umowna rzecz.

Kiedys znajomy z galerii powiedzial mi tak - nieliczy sie talent, tylko to w jakiej galerii wystawisz obrazy lub kto cie wypromuje.

Offline turucorp

Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #97 dnia: Pn, 13 Wrzesień 2021, 21:49:02 »
Napisanie co mi to przypomina to juz obrazanie, kurde ale ten swiat staje sie delikatny, nic tylko czekac az beda zamykac za samo pomyslenie o kims czegos....

O Salu Buscemie i jego rysunkach roznie wypisuja ludzie  ale tam jest to infatylne super hero tutaj powazniejsze klimaty...
Napisałeś chamski tekst i dalej brniesz.
Jakim cudem przyszło ci do głowy, że szybkie (czasami bardzo szybkie, bo kolejka długa, a czasu bardzo mało) "wrysy", będące ekwiwalentem autografu mają być wypasionymi grafikami?
Tu nie chodzi o "delikatność" tylko o elementarną bezczelność, ktoś chce mieć wrys, stoi w kolejce (czasami bardzo długo), rysownik ma kilka minut, mógłby się ograniczyć do podpisu, ale nie, z czystego szacunku dla czytelnika dłubie coś na szybko, czasami lepiej, czasami gorzej, ale jednak. Nikt mu za to nie płaci, ba, w wielu sytuacjach to rysownik jeszcze dopłaca do tego interesu, ale ceni swoich odbiorców i chce im dać coś więcej niż autograf.
I wtedy włazi taki @sum41, cały na biało, i wyskakuje z tą swoją zbulwersowaną gadką o "bazgrołach z nudnej lekcji w szkole". Co to w ogóle za tekst?

sum41

  • Gość
Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #98 dnia: Pn, 13 Wrzesień 2021, 21:53:44 »
Kurde ale sie szybko wpieniasz wyluzuj chopie, tak to widze i tyle.

W Usa tez goscie ktorzy ladnie rysuja na codzien gryzfola na szybko cos, inni daja cynka ze beda na conie wiec dostaja  zamowienia i lafnie dla klienta za kase rysuja. Kto co lubi nie spinaj sie 😊

Offline turucorp

Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #99 dnia: Pn, 13 Wrzesień 2021, 22:08:16 »
Kurde ale sie szybko wpieniasz wyluzuj chopie, tak to widze i tyle.

W Usa tez goscie ktorzy ladnie rysuja na codzien gryzfola na szybko cos, inni daja cynka ze beda na conie wiec dostaja  zamowienia i lafnie dla klienta za kase rysuja. Kto co lubi nie spinaj sie 😊

Nie wpieniam się, jedynie reaguję na bucerę, która tutaj odstawiasz.
Myślisz, że na amerykańskich conach rysownicy sami sobie pokrywają koszty przejazdu i pobytu na imprezie?
I że jeden taki wyjazd kosztuje ich czasami tyle co 50% tego co zarobili na komiksie?
Kiedy do ciebie dotrze, że to nie są grafiki na zlecenie tylko forma autografów?
W którym momencie peron odjechał ci na tyle mocno, że postanowiłeś wypowiedzieć się w kwestii, której kompletnie nie ogarniasz?

sum41

  • Gość
Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #100 dnia: Pn, 13 Wrzesień 2021, 22:11:40 »
Dobra nie wypowiadam sie bo mi peron odjechal a te grafiki sa na szybko i za darmo wiec ich niemoge ocenic tylko je wielbie ponad wszystko 😊 niebij wytlumacz...

Offline Midar

Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #101 dnia: Pn, 13 Wrzesień 2021, 22:13:49 »
Kurde pochwal sie zbiorami na forum, chetnie zobacze jak wyglada 10 tysiecy zeszytowek.
Przejdź się do papierniczego😉

Offline turucorp

Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #102 dnia: Pn, 13 Wrzesień 2021, 22:14:52 »
Dobra nie wypowiadam sie bo mi peron odjechal a te grafiki sa na szybko i za darmo wiec ich niemoge ocenic tylko je wielbie ponad wszystko 😊 niebij wytlumacz...
Po prostu zluzuj te swoje "estetyczne majty" i uświadom sobie, że to autografy a nie grafiki. Tak ciężko to skumać kiedy się ma 10K zeszytówek na półkach?  ::)

Offline Midar

Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #103 dnia: Pn, 13 Wrzesień 2021, 22:17:57 »
Ja jestem w tej mniejszosci ktora kupuje komiksy dla obrazkow glownie (90% kolekcji)  a mam ich troche bo w zeszytowkach juz przekroczylem  10 tys. wiec troche tych rysunkow widzialem w zyciu :)
Jak nie jesteś w stanie docenić artyzmu przynajmniej niektórych wrysów, to Ci te 10 tys. zeszytówek nie pomoże.

sum41

  • Gość
Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #104 dnia: Pn, 13 Wrzesień 2021, 22:35:14 »
Pewnie to jest powodem 😊