Autor Wątek: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta  (Przeczytany 24034 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #75 dnia: Nd, 12 Wrzesień 2021, 19:31:38 »
Zazdroszczę Panowie dobrego, komiksowego dnia (weekendu). Mam nadzieję że kolejna impreza odbędzie się już z moim udziałem. Będę wypatrywać Waszych relacji i zdobyczy z KW.

Offline Koora

Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #76 dnia: Nd, 12 Wrzesień 2021, 21:10:08 »
Na początek pozdrowienia dla forumowiczów Midar, Szekak, Freshmaker, Lyricsoft, Kierpic, Vision2001, Teli i innych, których jeszcze z ksywek nie zapamiętałem ;)
Impreza bardzo udana, świetna atmosfera, super pogoda. Już nie mogę się doczekać wyjazdu do Łodzi.

A poniżej moje zdobycze.

Filipe Abranches




Tony Sandoval




Ernesto Gonzales



Krzysztof Łuczyński



Berenika Kołomycka


Joel Alessandra



Ingo Romling



Ciąg dalszy nastąpi, bo to jeszcze nie wszystko.






Offline freshmaker

Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #77 dnia: Nd, 12 Wrzesień 2021, 22:04:43 »
sandoval i joel bardzo udane!

Offline Koora

Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #78 dnia: Nd, 12 Wrzesień 2021, 22:53:39 »
Pora na ciąg dalszy.

Ingo Romling


Ze Burnay


Pavel Cech


Hubert Ronek


Michał Śledziński


Piotr Nowacki



Marcin Podolec


Igor Wolski


Robert Sienicki


Luko Czakowski


I wrysy w Ostatnim Drzewie









Offline Leyek

Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #79 dnia: Pn, 13 Wrzesień 2021, 00:36:06 »
komiksów ukazuje się tyle ze nie da rady tego wszystkiego kupić i przeczytać .

Kupić zawsze się da :)
Przeczytać jak ktoś jest rentierem pewnie też by dało radę ;)

sum41

  • Gość
Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #80 dnia: Pn, 13 Wrzesień 2021, 10:18:12 »
Sorry panowie ale wiekszosc tych wyrysow wyglada jak bazgroly z nudnej lekcji w szkole - wiem ze kazdy ma swoj urok, styl i konwencje ale tak to odbieram. Mignola np dla mnie gryzdoli od niechcenia choc Hellboya w innej kresce bym nie chcial dostac bo on pieknie operuje czernia i biela... taki paradoks :)

Offline turucorp

Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #81 dnia: Pn, 13 Wrzesień 2021, 14:20:01 »
Sorry panowie ale wiekszosc tych wyrysow wyglada jak bazgroly z nudnej lekcji w szkole - wiem ze kazdy ma swoj urok, styl i konwencje ale tak to odbieram.

Rozumiem, że równie błyskotliwie odniesiesz się do autografów pisarzy czy aktorów?  ::)

Offline Dracos

Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #82 dnia: Pn, 13 Wrzesień 2021, 14:25:42 »
Też nie bardzo rozumiem zarzut przecież te wyrysy to taki autograf, a że od rysownika to jest w formie graficznej. Nikt nie będzie cyzelował wyrysu jak w kolejce x osób czeka, najważniejsze że swoim oryginalnym stylem się "podpisze"

Offline kenji

Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #83 dnia: Pn, 13 Wrzesień 2021, 14:32:59 »
Koora wrzucil wrys od Pawla Czecha. Przypomniało mi się ze autor miał być na festowalu a jago komiks „A” miał być wydany na tą imprezę. Czy może coś mi się pomieszało ….

Wydał to ktos ?   




Online Midar

Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #84 dnia: Pn, 13 Wrzesień 2021, 14:56:27 »
Koora wrzucil wrys od Pawla Czecha. Przypomniało mi się ze autor miał być na festowalu a jago komiks „A” miał być wydany na tą imprezę. Czy może coś mi się pomieszało ….

Wydał to ktos ?
Komiks „A” wydał w formie gratisu Timof i był za darmo na festiwalu. Autor robił przez wiele godzin wrysy, a jego inwencja twórcza była nieograniczona. Pisałem o tym na forum w czwartek.

Offline Koora

Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #85 dnia: Pn, 13 Wrzesień 2021, 15:02:22 »
Autor robił przez wiele godzin wrysy, a jego inwencja twórcza była nieograniczona.

Jeden powie, że inwencja twórcza była nieograniczona, a drugi, że to bazgroły z nudnej lekcji w szkole ;)
No nie dogodzisz Panie!

A tak na poważnie to faktycznie każdy wrys był inny.

Offline freshmaker

Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #86 dnia: Pn, 13 Wrzesień 2021, 16:56:18 »
przed kol sum41 jeszcze wiele komiksów do przeczytania. ja tez jak miałem 12 lat to np bisley mnie odrzucał.

Offline kierpic

Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #87 dnia: Pn, 13 Wrzesień 2021, 18:47:09 »
Mam nadzieję, że nie obrazicie się jak niektórzy z Was zobaczą siebie na zdjęciu. Jeżeli komuś się to nie podoba, to proszę dać znać na PW, to usunę takie zdjęcie. Poniżej zdjęcia z piątku i soboty, wyłączając te ze Śledziem, który będzie bohaterem następnego zrzutu, razem z kilkoma zdjęciami z niedzieli.

















sum41

  • Gość
Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #88 dnia: Pn, 13 Wrzesień 2021, 20:31:46 »
przed kol sum41 jeszcze wiele komiksów do przeczytania. ja tez jak miałem 12 lat to np bisley mnie odrzucał.

Ja jestem w tej mniejszosci ktora kupuje komiksy dla obrazkow glownie (90% kolekcji)  a mam ich troche bo w zeszytowkach juz przekroczylem  10 tys. wiec troche tych rysunkow widzialem w zyciu :)

Offline Szekak

Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #89 dnia: Pn, 13 Wrzesień 2021, 20:37:44 »
Kurde pochwal sie zbiorami na forum, chetnie zobacze jak wyglada 10 tysiecy zeszytowek.
Piękno jest w oczach patrzącego.