Autor Wątek: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta  (Przeczytany 24213 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline turucorp

Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #195 dnia: Cz, 16 Wrzesień 2021, 15:25:53 »
Bo strasznie sie emocjonujesz, wiem ze to dla ciebie wazne ale poprostu inni moga miec inna opinie i tyle, ty masz swoja i tyle, swiat nie jest jedno kolorowy choc do tego sie dazy to fakt... :)

Hm… to może podsumujmy:
-twojej opinii na temat autografów z innych grup twórczych, jak rozumiem, nie doczekam się?
-zabierasz głos w temacie, który kompletnie cię nie interesuje, bo masz prawo do „krytyki”, nie ważne jak bardzo oderwanej od rzeczywistości i szkodliwej?
-na konfrontację z ludźmi, którzy zbierają wrysy i autorami, którzy je robią, oczywiście nie masz ochoty, ale pogadać głupoty na forum, jak najbardziej?
-świat nie jest czarno-biały, ale jest kolosalna różnica między konstruktywną krytyką, która ma jakieś racjonalne podstawy i może coś zmienić (najlepiej pozytywnie), a bezsensownymi wpisami na forum, pisanymi tylko po to, żeby coś napisać.
-tak, emocjonuję się i jestem przewrażliwiony, bo widzę ile osób stoi w kolejkach, a po drugiej stronie, ile pochyla się dłubiąc cierpliwie te wrysy, wiem ile radochy wszystkim to sprawia, a potem trafiam na takiego „krytyka”, który nigdzie nie pójdzie, z nikim nie pogada, nad niczym się nie zastanowi, ale ma prawo do „krytyki”, więc „krytukuje”.
EOT na dzisiaj, idę bazgrać, bo samo się nie nabazgroli.

Offline Teli

Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #196 dnia: Cz, 16 Wrzesień 2021, 15:36:22 »
Mi już słów brakuje żeby podsumować to co tu się czasem wyprawia. A nie czekaj...

"- Ale ja nie chciałabym mieć do czynienia z wariatami - rzekła Alicja.
- O, na to nie ma już rady - odparł Kot. - Wszyscy mamy tutaj bzika. Ja mam bzika, ty masz bzika.
- Skąd może pan wiedzieć, że ja mam bzika? - zapytała Alicja.
- Musisz mieć. Inaczej nie przyszłabyś tutaj."

Uff... od razu lepiej. Fakt! Wszyscy tu mają bzika inaczej by tu nie siedzieli tylko czytali komiksy :)

sum41

  • Gość
Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #197 dnia: Cz, 16 Wrzesień 2021, 15:56:17 »
Napisalem ze mi sie nie podobaja i tyle.

99% postow na tym i innych forach to rozpisywanie sie o historiach i scenarzystach lub jakosci wydania, zle wydrukowanych grzbietow, promocji, jakosci druku, pogniecionej kartki, uszkodzonego naroznika itd.  trudno spotkac aby ktos sie rozpisywal o rysunkach tak bardzo mimo iz dla mnie komiks to glownie rysunek.

Wiec chyba to normalne ze tak to skrotowo napisalem :)

Po co mam sie konfrontowac gdybym zobaczyl na zywo te rysunki pomyslal bym ze sa slabe i mnie nie interesuja i poszedl dalej. Jako ze jestesmy na forum zobaczylem, napisalem ze slabe i poszedłem do innych topicow :)

sum41

  • Gość
Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #198 dnia: Cz, 16 Wrzesień 2021, 15:58:23 »
Mi już słów brakuje żeby podsumować to co tu się czasem wyprawia. A nie czekaj...

"- Ale ja nie chciałabym mieć do czynienia z wariatami - rzekła Alicja.
- O, na to nie ma już rady - odparł Kot. - Wszyscy mamy tutaj bzika. Ja mam bzika, ty masz bzika.
- Skąd może pan wiedzieć, że ja mam bzika? - zapytała Alicja.
- Musisz mieć. Inaczej nie przyszłabyś tutaj."

Uff... od razu lepiej. Fakt! Wszyscy tu mają bzika inaczej by tu nie siedzieli tylko czytali komiksy :)

Obysmy tylko nie mieli takiego bzika, choc niektorzy z forumowiczow maja problem z miejscem... :)

Bracia Collyer - mroczna historia legendarnych zbieraczy i ich marnego końca


Offline starcek

Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #199 dnia: Cz, 16 Wrzesień 2021, 18:58:58 »
I lokomotywy, proszę nie zapominać o lokomotywie.[...]
No nie, lokomotywy to w wątku o cenach - bo komiksy drożeją, a lokomotywy.. :-)
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline turucorp

Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #200 dnia: Cz, 16 Wrzesień 2021, 19:06:20 »
No nie, lokomotywy to w wątku o cenach - bo komiksy drożeją, a lokomotywy.. :-)

Mam bardzo wyraźną notatkę sprzed lat:
„Plecy konia z kobietą na lokomotywie/ nie wychodzić z PK na solo/ uważać na schody do basenu, który jest teatrem”

Offline starcek

Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #201 dnia: Cz, 16 Wrzesień 2021, 19:10:41 »
Ooo, pamiętam ten basen.  ;D
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline freshmaker

Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #202 dnia: Cz, 16 Wrzesień 2021, 23:13:40 »
pamiętamy! śledziu i karol konw na cenzurowanym.

Offline Lyricstof

Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #203 dnia: Pt, 17 Wrzesień 2021, 16:02:23 »
No to takie krótkie podsumowanie Komiksowej Warszawy 2021 META ode mnie. Tym razem dla mnie większa równowaga pomiędzy strefą autografów a strefą spotkań. Z czego jestem bardzo zadowolony, a jednocześnie trochę smutny  :'( , bo na niektórych spotkaniach bardzo mało osób było. Dodam ciekawych spotkaniach.

Pozdrawiam wszystkich, z którymi zamieniłem parę słów, a w szczególności znajomych z forum, aż chce się jechać do Łodzi.

Pogoda prawie do końca super była. ;D

Autorom za autografy, rysografy i rysunki wielkie dzięki raz jeszcze. Fajnie, że im się chce, u niektórych widać było, że ten kontakt  z odbiorcą daje im sporo frajdy i jakiejś takiej radości.  8)
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline Eyeless

Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #204 dnia: Śr, 22 Wrzesień 2021, 00:26:17 »
Doklejam swoje dwie zdobycze , jedną nieoczywistą wynikłą z chwili (wolny Joel) i sympatycznej rozmowy na stoisku Screamu (winne dzieciaki zgarniające komplet Dinozaurów)



I wrys od Tony'ego na strefie, na który doczekałem się za 3 razem, poprzednie dwa razy pechowo nie załapałem się jako pierwszy ( dwie ostatnie edycje KW na stoisku)


« Ostatnia zmiana: Śr, 22 Wrzesień 2021, 00:28:01 wysłana przez Eyeless »