Autor Wątek: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta  (Przeczytany 24281 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #165 dnia: Śr, 15 Wrzesień 2021, 19:17:17 »
Pewnie jak mu na Facebooku coś nie tak napiszą to stwierdzi, że w ogóle przestaje rysować :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline turucorp

Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #166 dnia: Śr, 15 Wrzesień 2021, 19:26:48 »
To jest naprawdę dobre.
Kolega sum41 stwierdził, że nie podoba mu się jakość zaprezentowanych tu wrysów.
Pan Turek poczuł się urażony i od tej pory wrysów dawał nie będzie.
Krótko mówiąc z powodu wypowiedzi osoby nie lubiącej wrysów, zostaną ukarane osoby, które wrysy lubią i zbierają.
To trochę głupie karać swoich fanów za wypowiedź jednej osoby, której coś się nie podoba.

Nie doczytałeś, nie będzie „wrysów/rysografów”, będą normalne, starannie i powoli wykonane rysunki i oczywiście autografy.
Nie strzelam żadnego focha, nie czuję się urażony, po prostu stosuję pragmatyczne rozwiązanie.
Skoro mamy tutaj grupę „urażonych estetycznie” oraz „rozbawionych”, to należy docenić ich wysiłki w celu poprawy jakości tego co powstaje podczas sesji na festiwalach.
Doceniam, że ludzie przychodzą po szybki autograf opatrzony równie szybkim rysografem, jednak, skoro jest to później upubliczniane i podlega takiej a nie innej ocenie, to, z mojego punktu widzenia, wymaga odpowiedniego potraktowania.
Ja niestety rysuję bardzo powoli i mozolnie, więc rysunki po prostu zajmą więcej czasu, oczywiście, że będę siedział i dłubał tyle ile trzeba, ale zainteresowani powinni uzbroić się w cierpliwość.

Pan artysta się obraził za wpisy na forum ::)

I po co ta bezsensowny sarkazm?
Ani nie artysta, ani nie obraził  ::)

Pewnie jak mu na Facebooku coś nie tak napiszą to stwierdzi, że w ogóle przestaje rysować :)
Zawsze możesz bez kolejki podeść na festiwalu i powiedzieć mi to bezpośrednio.
« Ostatnia zmiana: Śr, 15 Wrzesień 2021, 19:28:34 wysłana przez turucorp »

Offline xanar

Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #167 dnia: Śr, 15 Wrzesień 2021, 19:34:14 »
No nie żartuj nie będę nigdzie jeździł wyszło mi, że dla mojej grupy wiekowej mam 0,5% szansy umrzeć na wirusa.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline kv

Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #168 dnia: Śr, 15 Wrzesień 2021, 19:40:13 »
Kurczę, ja już nie wiem, który wpis jest na poważnie a który na żarty - już nawet emotikony nie pomagają  ;)

A tak już na poważnie, to moje zrozumienie o wrysach(a nie zbieram ;))  jest takie - zestaw wrysów jest jak album z rodzinnymi zdjęciami - nieważne zdjęcie tylko co się z tym zdjęciem wiąże  :)
W takim przypadku trudno dyskutować o np. ostrości takiego zdjęcia  ;)

Jeśli źle rozumiem...przyjmuję na klatę  :o

Offline Itachi

Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #169 dnia: Śr, 15 Wrzesień 2021, 19:43:25 »
Tak sobie czytam Waszą dysputę o jakości wrysów i zastanawiam się w czym tkwi problem? Jak ktoś ma do przejechania na festiwal kilkaset albo nawet kilkadziesiąt kilometrów, albo jak ktoś czuwa całą noc w celu zdobycia dobrego numerku, albo po prostu ma z tego czysty fun to cieszy się z jakiejkolwiek pamiątki. Nie każdy artysta daje kilka dobrych wrysów, niektórzy wolą zrobić ich 15-25 aby więcej osób miało okazje je zdobyć. Często podobają mi się rysunki w albumach innych osób, bardziej od moich, ale w żaden sposób nie wywołuje to u mnie negatywnych emocji, w sumie jest ciekawy czy tylko ja tak mam czy to jednak pewien psychiczny aspekt ? :) Reasumując liczy się zabawa, dobrze spędzony czas w doborowym towarzystwie i kapitalne pamiątki z festiwali (często mające swoje historie).

Offline turucorp

Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #170 dnia: Śr, 15 Wrzesień 2021, 19:48:20 »
No nie żartuj nie będę nigdzie jeździł wyszło mi, że dla mojej grupy wiekowej mam 0,5% szansy umrzeć na wirusa.
Czyli kolejna „miękka faja” mocna w gębie tylko pod płaszczykiem anonimowości w internecie?   :o
A już liczyłem na fajną i konstruktywną rozmowę    :'(

Kurczę, ja już nie wiem, który wpis jest na poważnie a który na żarty - już nawet emotikony nie pomagają  ;)

A tak już na poważnie, to moje zrozumienie o wrysach(a nie zbieram ;))  jest takie - zestaw wrysów jest jak album z rodzinnymi zdjęciami - nieważne zdjęcie tylko co się z tym zdjęciem wiąże  :)
W takim przypadku trudno dyskutować o np. ostrości takiego zdjęcia  ;)

Jeśli źle rozumiem...przyjmuję na klatę  :o

Ja też tak do tej pory myślałem, ale życie wszystko weryfikuje  ;)
Jak sobie pomyślę, że np. Prosiak czy Gosia Kulik specjalnie jechali z Wrocławia na dosłownie dwie godziny do Wawy, żeby dać ludziom te rysografy, a potem czytam komcie, to mi się podnosi.

Offline xanar

Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #171 dnia: Śr, 15 Wrzesień 2021, 19:55:20 »
No trochę strach, jeszcze mi wbijesz ołówek pod żebra, jak się do ciebie odezwę.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline turucorp

Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #172 dnia: Śr, 15 Wrzesień 2021, 20:04:04 »
No trochę strach, jeszcze mi wbijesz ołówek pod żebra, jak się do ciebie odezwę.

Wolne żarty, w realnym świecie jestem (prawie) pacyfistą, po prostu preferuję kontakt wzrokowy i werbalną wymianę opinii, internet generuje zbyt wiele niedomówień i dzięki anonimowości niektórych rozzuchwala do poziomu, którego normalnie nawet by nie próbowali osiągnąć.
Prosta sprawa, masz problem, przychodzisz, mówisz co i jak, siadamy, rozmawiamy, wymieniamy się argumentami, a ludzie w tzw. międzyczasie dostają rysunki i autografy, w miłej atmosferze.

Offline xanar

Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #173 dnia: Śr, 15 Wrzesień 2021, 20:09:28 »
No właśnie, to o to (prawie) się martwię :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline freshmaker

Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #174 dnia: Śr, 15 Wrzesień 2021, 20:18:13 »
kiedyś po dyskusji na forum była prawie ustawka piotr kowalski vs śledziu. pk do tej pory o tym pamięta. plecy konia.

Offline turucorp

Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #175 dnia: Śr, 15 Wrzesień 2021, 20:22:03 »
kiedyś po dyskusji na forum była prawie ustawka piotr kowalski vs śledziu. pk do tej pory o tym pamięta. plecy konia.

Koniec końców szarpał się z Konewą zamiast ze Śledziem, ale faktycznie, PK zaniżył wtedy niestety standardy  :(

No właśnie, to o to (prawie) się martwię :)

Niby czytasz stosy tego SH zza oceanu, a taki lękliwy? Nie bój nic, takie rzeczy tylko w samoobronie, wbrew pozorom jestem dosyć cywilizowany.

Offline kv

Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #176 dnia: Śr, 15 Wrzesień 2021, 20:23:39 »
Ja też tak do tej pory myślałem, ale życie wszystko weryfikuje  ;)
No to przynajmniej jedno wyjaśnione  ;) wyedukowani +1  :o

PS. @turucorp, jak mawia mój szef , +1 do mocy  ;D


« Ostatnia zmiana: Śr, 15 Wrzesień 2021, 20:25:24 wysłana przez kv »

Offline kierpic

Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #177 dnia: Śr, 15 Wrzesień 2021, 20:29:33 »
Prosta sprawa, masz problem, przychodzisz, mówisz co i jak, siadamy, rozmawiamy, wymieniamy się argumentami, a ludzie w tzw. międzyczasie dostają rysunki i autografy, w miłej atmosferze.
Nie rysunki tylko rysografy/wrysy, dotrze to w końcu do ciebie?  ::)
;)

Offline turucorp

Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #178 dnia: Śr, 15 Wrzesień 2021, 20:39:41 »
;)

A co ja napisałem kilka postów wyżej w kwestii rysunków na festiwalach?
Rysunki, tak, wrysy/rysografy, sorry, ale już nie  :P

sum41

  • Gość
Odp: Komiksowa Warszawa 2021 Start/Meta
« Odpowiedź #179 dnia: Śr, 15 Wrzesień 2021, 20:40:41 »
Kurde i wez tu cos napisz - myslalem ze logiczne bedzie ze jak ktos wrzuca cos do sieci i tym sie poniekad chwali to po to aby inni to widzieli i jakos zareagowali jedni pozytywnie, inni negatywnie, wszystko wszystkim ma sie podobac, swiat bylby nudny... ludzie... :)