Autor Wątek: Komiks w mediach  (Przeczytany 24625 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

John

  • Gość
Odp: Komiks w mediach
« Odpowiedź #15 dnia: So, 07 Wrzesień 2019, 22:38:46 »
Nawet w Playboyu czasem polecają komiksy.


John

  • Gość
Odp: Komiks w mediach
« Odpowiedź #17 dnia: Pn, 16 Wrzesień 2019, 14:37:25 »
Słyszałem coś o tym. Ponoć wzięła się stąd, że Kijuc na swoim zlocie mówił coś o zabijaniu lesbijek i gejów przez Boga, a potem karuzela w mediach poszła jak rollercoaster. Czy ktoś może potwierdzić takie słowa, czy znowu będziemy się opierać że wszystko co ktoś napisze na swoim Twitterze z automatu jest prawdą? Pytam bez żadnej szydery, lubię prace Kijuca od strony rysowniczej, nie zamierzam wnikać w jego poglądy, dopóki nie nawołują do przestępstwa, jak nasz kolega Apasz marzący o fabrykowaniu dowodów przeciwniko prezydentowi Warszawy. Niezależnie od tego jak Kijuc ideologicznie jest ode mnie daleko, chciałbym wiedzieć czy słusznie mu się obrywa, czy stał się piniatą do obijania, aż wylecą z niego cukierki wojenki ideologicznej. Jedną z wielu piniat.

Offline Nawimar III

Odp: Komiks w mediach
« Odpowiedź #18 dnia: Pn, 16 Wrzesień 2019, 14:45:13 »
John: " Ponoć wzięła się stąd (...)"
 
Mógłbyś rozwinąć temat (np. w osobnym temacie dotyczącym twórczości Jakuba)? Linki z potwierdzeniem tego typu domniemanych stwierdzeń oczywiście bardzo mile widziane.

John

  • Gość
Odp: Komiks w mediach
« Odpowiedź #19 dnia: Pn, 16 Wrzesień 2019, 14:54:15 »
Odpuszczę sobie pisanie o tym w temacie o Kijucu, niech jego twórczość i publiczne wypowiedzi kreują wizerunek, a nie to co ktoś kiedyś tam gdzieś powiedział lub napisał (prędzej pewnie napisał). W każdym razie ja nie będę powielał rzeczy których nie można potwierdzić. Wysyłam Ci własnie PW z linkiem o którym prosisz, jeśli chcesz to go udostępnij na forum.

Zresztą tu nie ma o czym pisać - ktoś coś kiedyś gdzieś, alergicznie reaguje na traktowania wszystkiego co wyczytamy na cudzych, prywatnych blogach jako niekwestionowanej prawdy. PW już wysłane, ocenisz sam, bo chyba siedzisz głębiej w polskim ogródku komiksowym.

Offline Nawimar III

Odp: Komiks w mediach
« Odpowiedź #20 dnia: Pn, 16 Wrzesień 2019, 15:01:22 »
Szkoda, bo użyte przez Ciebie sformułowanie przypisujące Jakubowi przekonanie "(...) o zabijaniu lesbijek i gejów przez Boga (...)" zabrzmiało bardzo kategorycznie. Co prawda nie znam i nie śledzę wszystkich wypowiedzi tego autora, ale te które dotąd poznałem wskazywały, że jest on bardzo daleki od przypisywania Bogu zabijania kogokolwiek. Dlatego tym bardziej byłem tego ciekaw. Oczywiście dziękuję za link.

Offline PJP

Odp: Komiks w mediach
« Odpowiedź #21 dnia: Nd, 22 Wrzesień 2019, 09:09:20 »

Offline Szekak

Odp: Komiks w mediach
« Odpowiedź #22 dnia: Nd, 22 Wrzesień 2019, 10:08:50 »
Szkoda, bo użyte przez Ciebie sformułowanie przypisujące Jakubowi przekonanie "(...) o zabijaniu lesbijek i gejów przez Boga (...)" zabrzmiało bardzo kategorycznie. Co prawda nie znam i nie śledzę wszystkich wypowiedzi tego autora, ale te które dotąd poznałem wskazywały, że jest on bardzo daleki od przypisywania Bogu zabijania kogokolwiek. Dlatego tym bardziej byłem tego ciekaw. Oczywiście dziękuję za link.
Podobnie wykrzykiwal ten prwcownik Ikeai, rowniez o tym, ze jego "kolega" z pracy sprowadzi na siebie smierc od boga wlasnie przez to, ze jest gejem. Moze to Kijuc? :p
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline vertogo

Odp: Komiks w mediach
« Odpowiedź #23 dnia: Nd, 22 Wrzesień 2019, 11:30:12 »
Piszą, że Kijuc to prawdziwy patriota, to by wyjaśniało dlaczego Superman z okładki przypomina tzw Sebę, i nawet logo na klacie by się zgadzało ;-)

Offline Gazza

Odp: Komiks w mediach
« Odpowiedź #24 dnia: Nd, 22 Wrzesień 2019, 21:26:04 »
I już wiem czyj wariant AC kupić. 👍👌👏

Offline PJP

Odp: Komiks w mediach
« Odpowiedź #25 dnia: Pt, 18 Październik 2019, 21:50:00 »
I śmieszno i straszno :)
Sztuka Komiksu - Comic Art
5 godz. ·
ANTYNAGRODA KORNIKA! 🙂
W dziesiątkach listów pytaliście dlaczego nie ma jeszcze antynagrody dla Najgorszych polskich komiksów. Wychodząc naprzeciw waszym oczekiwaniom stworzyliśmy "Nagrodę Kornika"!
Nagrody będą przyznawane za Najgorsze polskie komiksy na razie online, jednak dzięki niespodziewanemu wsparciu kilku światłych ludzi w przyszłości może się ona bardziej urealnić niż zakładaliśmy.😁
Wybaczcie, że jesteście zmuszeni oglądać te obrzydliwości, ale to właśnie korniki najbardziej odpowiadają obrzydliwością tym kiczowatym quasi-komiksom, bezrefleksyjnie promowanym przez polski grajdołek.
https://www.facebook.com/Sztuka-Komiksu-Comic-Art-300279073764151/

Offline Hans

Odp: Komiks w mediach
« Odpowiedź #26 dnia: Nd, 20 Październik 2019, 22:46:15 »
I śmieszno i straszno :)
Sztuka Komiksu - Comic Art
5 godz. ·
ANTYNAGRODA KORNIKA! 🙂
W dziesiątkach listów pytaliście dlaczego nie ma jeszcze antynagrody dla Najgorszych polskich komiksów. Wychodząc naprzeciw waszym oczekiwaniom stworzyliśmy "Nagrodę Kornika"!
Nagrody będą przyznawane za Najgorsze polskie komiksy na razie online, jednak dzięki niespodziewanemu wsparciu kilku światłych ludzi w przyszłości może się ona bardziej urealnić niż zakładaliśmy.😁
Wybaczcie, że jesteście zmuszeni oglądać te obrzydliwości, ale to właśnie korniki najbardziej odpowiadają obrzydliwością tym kiczowatym quasi-komiksom, bezrefleksyjnie promowanym przez polski grajdołek.
https://www.facebook.com/Sztuka-Komiksu-Comic-Art-300279073764151/

Czytam to i powiem, że momentami mam nawet niezły ubaw.
Na gościa jak i jego fanpage były spore najazdy na niektórych grupach i chyba koleś się wkurzył i nie odpuszcza tak łatwo. Czasami faktycznie przegina, ale widzę też sporo racji.
Dla mnie ten fanpage nie odbiega niczym od KGB ( :) czyli KBG).

Offline turucorp

Odp: Komiks w mediach
« Odpowiedź #27 dnia: Pn, 21 Październik 2019, 08:16:25 »
Czasami faktycznie przegina, ale widzę też sporo racji.
Przytoczysz konkretnie jakieś "racje" czy tylko tak tu się dla sportu odezwałeś?

Offline misiokles

Odp: Komiks w mediach
« Odpowiedź #28 dnia: Pn, 21 Październik 2019, 09:43:36 »
Też jestem ciekaw tych 'sporo racji'. Gość narzeka na bazgraninę rysunkową, ale jakoś nie widać by specjalnie kupował polskie maonstreamowe komiksy i rozkładał je na czynniki pierwsze - pastwi się tylko nad tytułami 'głośnymi'.

Offline turucorp

Odp: Komiks w mediach
« Odpowiedź #29 dnia: Pn, 21 Październik 2019, 10:46:51 »
pastwi się tylko nad tytułami 'głośnymi'.
To nie "pastwienie się" tylko zwykły rzyg, bez znajomości tematu, pełen błędów merytorycznych, totalnie chamski i niemerytoryczny, anonimowy paszkwil.