Autor Wątek: KBOOM  (Przeczytany 152411 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Bender

  • Gość
Odp: KBOOM
« Odpowiedź #210 dnia: Pt, 30 Sierpień 2019, 20:44:55 »
Nie do końca kumam koncept limitowanej okładki autorstwa innego rysownika przy takim tytule (jakkolwiek dobra by nie była). A jest lepsza niż autora oryginału, który moim zdaniem jest jednak przereklamowany. Sporo detalu który robi robotę, ale ta maniera maskuje jednak dramatycznie słabą anatomię. Jak parzę na twarze, ręce, postaci to jest naprawdę tak sobie. Ale rozumiem czemu może się podobać i pewnie sam to wezmę.

Offline celtic

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #211 dnia: Pt, 30 Sierpień 2019, 20:54:54 »
Kasprzak i Rosiński nie są "wielkimi artystami komiksowymi w Polsce".

Zaś Truścinski chyba nie chciałby rysować komiksów dla IPN-u :)

Tak że trzymajmy się może faktów.

Jak wyżej :) Słowa "w Polsce" Ci umknęły :)

Plus Kowalski jednak nie jest wielkim artystą, choć go lubię.
Widzę że kolega nowy, kiedy to odstawiłeś Kaczorki i zacząłeś czytać komiksy dla dorosłych?
Sorki za sarkazm, ale powstrzymać się nie mogłem.
Nie IPN, a CD PROJEKT, dalej myślisz że TRUST realizując zamówienie CD PROJEKTU nie zrobiłby większej kariery? WIEDŹMIN TRUŚCIŃSKIEGO jest mega, no ale go nie ma, bo przecież trzeba było zrobić komiks o... dobra nie dokończę bo szkoda mi słów.
Lubię Kowalskiego i nie wiem co Produktywni do Niego mieli, ale widać gdzie Produktywni są teraz, a gdzie Kowalski.
Żal że taki Myszkowski którego uwielbiam nie zrobił większej kariery i porzucił komiks.

Co tu dużo mówić, zaczynasz robić komiksy dla Fanzinów i Zinów i innych magazynów, od razu postrzegasz się jako wielkiego artystę. Czy to nie brak pokory?
Trzy Cienie - 10/10
Opowieści z czasów Kobry -8/10
Twierdzi Pereira -10/10
Bezprawie - 7/10
Locke & Key #1-6 - 9/10
Niezwyciężony - 7/10

Kapral

  • Gość
Odp: KBOOM
« Odpowiedź #212 dnia: Pt, 30 Sierpień 2019, 22:34:15 »
Widzę że kolega nowy, kiedy to odstawiłeś Kaczorki i zacząłeś czytać komiksy dla dorosłych?

Pozwolisz, że nie skomentuję. Nie ten poziom.

Nie IPN, a CD PROJEKT, dalej myślisz że TRUST realizując zamówienie CD PROJEKTU nie zrobiłby większej kariery?

W tej części odpowiadałem na post użytkownika Death, a nie twój. Mowa była o Wyrzykowskim. Naucz się czytać i właściwie cytować.

Offline misiokles

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #213 dnia: Pn, 02 Wrzesień 2019, 12:17:53 »
Przerywając akademickie ględzenia chcę napisać, że można już na gildii zamawiać Frankensteina z okładką Trusta.

Midar

  • Gość
Odp: KBOOM
« Odpowiedź #214 dnia: Pn, 02 Wrzesień 2019, 12:25:27 »
Przerywając akademickie ględzenia chcę napisać, że można już na gildii zamawiać Frankensteina z okładką Trusta.
Niestety, cena okładkowa, zero rabatu. Pewnie pomyłka, ale limitka ma 100 stron, a regularna 104. Formaty też różne.

Online vision2001

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #215 dnia: Pn, 02 Wrzesień 2019, 12:53:57 »
Niestety, cena okładkowa, zero rabatu.
Mogę się mylić, ale myślę, że KBOOM dało warunek sprzedaży bez rabatów. To samo zrobili u siebie na stronie, a inne pozycje mają rabatu.
No, chyba, że takiego "układu" nie było i gildia.pl zaraz wrzuci jakiś rabat na poziomie 15%.
Nakład pewnie trochę będzie przez to schodził.

Offline pMk_91

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #216 dnia: Pn, 02 Wrzesień 2019, 12:54:35 »
Niestety, cena okładkowa, zero rabatu. Pewnie pomyłka, ale limitka ma 100 stron, a regularna 104. Formaty też różne.

Raczej to nie pomyłka, kojarzę na facebooku chyba była informacja że limitka będzie sprzedawana po okładkowej.

Offline KubciO

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #217 dnia: Pn, 02 Wrzesień 2019, 12:58:27 »
Raczej to nie pomyłka, kojarzę na facebooku chyba była informacja że limitka będzie sprzedawana po okładkowej.
Dobrze kojarzysz. Na poprzedniej stronie w moim poście informacja przekopiowana z Fb - "Sprzedaż w cenie okładkowej - 70 pln".
Niestety, cena okładkowa, zero rabatu. Pewnie pomyłka, ale limitka ma 100 stron, a regularna 104. Formaty też różne.
Na Gildii? Może poprawili, bo teraz jest identycznie: 104 strony i 199x305 mm.
« Ostatnia zmiana: Pn, 02 Wrzesień 2019, 13:02:03 wysłana przez KubciO »

Midar

  • Gość
Odp: KBOOM
« Odpowiedź #218 dnia: Pn, 02 Wrzesień 2019, 13:14:29 »
Dobrze kojarzysz. Na poprzedniej stronie w moim poście informacja przekopiowana z Fb - "Sprzedaż w cenie okładkowej - 70 pln".Na Gildii? Może poprawili, bo teraz jest identycznie: 104 strony i 199x305 mm.
Poprawili.

Kboom pisało, że okładkowa, ale liczyłem, że gildia chociaż te 8% da 😀. I tak zamówiłem, taka okładka jest dla mnie warta te dodatkowe 20 PLN.  No, i będzie można dać Truścińskiemu do zrobienia wrysu, skoro teraz jest współtwórcą albumu.

Itachi

  • Gość
Odp: KBOOM
« Odpowiedź #219 dnia: Pn, 02 Wrzesień 2019, 18:30:32 »
Nie wiem, nie znam się ale może po prostu brak % rabatu jest % od ceny regularnej który powędruje do autora okładki?

Offline Szekak

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #220 dnia: Pn, 02 Wrzesień 2019, 18:53:37 »
Możliwe, bo KBOOM przy okazji Draculi sprzedawał wersję limitowaną z rabatem normalnym.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Jaxx

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #221 dnia: Pt, 13 Wrzesień 2019, 11:35:17 »
Na bonito pojawiła się limitka Franka:

https://bonito.pl/k-1600717-frankenstein-zyje-zyje-okladka-limitowana

O ile to nie błąd, to jednak limitkę z rabatem da się kupić :)

Offline KubciO

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #222 dnia: Pt, 13 Wrzesień 2019, 19:02:30 »
Podwodny spawacz to znakomity komiks jest. I faktycznie ładnie wydany, chyba najlepszy offset jaki widziałem w ostatnim czasie. [...] HC i przyjemny papier w Spawaczu nie uszły mej uwadze. :)
Niedawno przeczytałem. Zgadzam się w pełni ze słowami Death'a. Podobało mi się. Lubię rysunki Lemire'a, a do tego ten papier. Och..jak przyjemnie było przewracać kartki. Za sam sposób wydania (ach ten offset) tego komiksu należą się brawa wydawnictwu.

PS Z tyłu znalazłem literówkę: ze wstępu Famona Lindelofa. Tak, wiem. Czepiam się. :P

Offline Death

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #223 dnia: Nd, 15 Wrzesień 2019, 13:04:51 »
Na bonito pojawiła się limitka Franka:

https://bonito.pl/k-1600717-frankenstein-zyje-zyje-okladka-limitowana

O ile to nie błąd, to jednak limitkę z rabatem da się kupić :)
Moim zdaniem błąd. Oni dokładnie pisali ile i gdzie będzie limitek Frankensteina. Część w Gildii, część w sklepie wydawcy i część na Mfk.
Niedawno przeczytałem. Zgadzam się w pełni ze słowami Death'a. Podobało mi się. Lubię rysunki Lemire'a, a do tego ten papier. Och..jak przyjemnie było przewracać kartki. Za sam sposób wydania (ach ten offset) tego komiksu należą się brawa wydawnictwu.
Fajnie, że mamy w Polsce tyłu wydawców. Każdy ubogaca rynek jakąś perełką. Od jednego wezmę to, od drugiego tamto i czytam praktycznie same znakomite komiksy. Żadnych wpadek, chyba że na własne życzenie.

Offline am666

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #224 dnia: Śr, 16 Październik 2019, 07:38:11 »
Kboom ogłaszało czy zamierza wydawać Bloodshota po zakończeniu Odrodzenia? Po czwartym tomie jest mini seria Bloodshot USA a póżniej Salvation. Zapowiadali gdzieś czy chcą wydawać wcześniejsze serie Duane Swierczynskiego z 2012 roku lub sam początek z roku 1993?