Autor Wątek: KBOOM  (Przeczytany 152426 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline KubciO

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #15 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 11:48:41 »
Z rabatem 30% na gildii nie będzie tragedii. Mam nadzieję jedynie, że ich komiksy będą się dobrze sprzedawać. Tego im życzę.

Przy okazji chciałem zapytać o Klausa. Dobre to? Czy osoba lubująca się ogólnie w fantasy (high, hero, dark, urban) będzie się cieszyć lekturą?

Offline Murazor

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #16 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 12:16:11 »
Z rabatem 30% na gildii nie będzie tragedii. Mam nadzieję jedynie, że ich komiksy będą się dobrze sprzedawać. Tego im życzę.
Otóż to, jak urosną to i nakład się zwiększy, a ceny zmniejszą ;)

majkelus81

  • Gość
Odp: KBOOM
« Odpowiedź #17 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 12:50:06 »
Przy okazji chciałem zapytać o Klausa. Dobre to? Czy osoba lubująca się ogólnie w fantasy (high, hero, dark, urban) będzie się cieszyć lekturą?
Myślę że tak, tym bardziej że jak na Morrisona to jest tu jego mało. Znając jego odjechane pomysły, to aż byłem zaskoczony, że to wyszło spod jego ręki. OK, dwa specjalne, których nie ma w tym wydaniu (i pewnie będą w kolejnym zbiorczym - ma taką nadzieję) to już Morrison z jego szalonymi pomysłami, tu jest naprawdę spokojnie. Rysunkowo jest bardzo dobrze. Rysunki Dana Mory pasują bardzo do tej stylistyki baśni jakim jest ten komiks. Natomiast samo wydanie prezentuje się bardzo zacnie z tymi złoceniami kartek. 

Offline KubciO

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #18 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 13:09:56 »
Myślę że tak
Dzięki za odpowiedź. W takim razie do następnego zamówienia sobie dorzucę rzeczony tytuł.

Offline asx76

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #19 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 13:50:09 »
Z rabatem 30% na gildii nie będzie tragedii. Mam nadzieję jedynie, że ich komiksy będą się dobrze sprzedawać. Tego im życzę.


Ja również, natomiast jakby nie patrzeć, to mimo wszystko drogo. No, ale "lepszy rydz niż nic" ;)

Offline KubciO

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #20 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 14:11:55 »
Info z Fb:
Cytuj
Już niedługo nasze marcowe tytuły trafią do przedsprzedaży w sklepach, a my tymczasem prezentujemy małą niespodziankę!
Jutro około godziny 15:00 na Gildia.pl - Księgarnia internetowa oraz w naszym sklepie internetowym (https://kboom.pl/sklep/) ruszy przedsprzedaż limitowanej okładki do Draculi!
Cała w czerni i bieli, ozdobiona tylko grafikami.
Limitki coraz lepiej się u nas czują. 8)

Offline Gazza

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #21 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 15:15:44 »
Regularna podobała mi się, ale limitką kupili mnie absolutnie! Ciekawe czy cena pozostanie...

Itachi

  • Gość
Odp: KBOOM
« Odpowiedź #22 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 15:17:18 »
Okładka bardzo klimatyczna, trzeba będzie jutro zamówić.

Offline komiksowe_warianty

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #23 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 15:24:38 »
Niby nic specjalnego, a jednak mnie to kupiło. Trzeba jutro zapolować.

sum41

  • Gość
Odp: KBOOM
« Odpowiedź #24 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 20:25:35 »
Thx mkolek, fajnie ze tu jestes bo zawsze masz mega wiedze i jestes pomocny. Bym dal polubienie ale niewiem jak  8)

Wystarczy kliknąć ten bordowy kciuk w dolnej cześci danego posta.  ;)


Aha a ja myslalem ze to dane wlasnie lajki  :)

Offline KubciO

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #25 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 21:03:26 »
Obie okładki razem dla porównania:





No limitka zdecydowanie wygrywa.

sum41

  • Gość
Odp: KBOOM
« Odpowiedź #26 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 21:07:08 »
Limitka pewnie tylko w gildi, troche lipa bo tam nie zamawiam a koszt wysylki jednej rzeczy psuje wszystko :-\

Offline komiksowe_warianty

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #27 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 21:16:33 »
Sprzedaż ruszy również na stronie wydawnictwa. Limitowane wydanie będzie miało nakład 200 sztuk.

Offline KubciO

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #28 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 21:47:05 »
Limitka pewnie tylko w gildi, troche lipa bo tam nie zamawiam a koszt wysylki jednej rzeczy psuje wszystko :-\
RUCH w Gildii 5,99 zł - nie najgorzej.
Limitowane wydanie będzie miało nakład 200 sztuk.
Ciekawe, czy wyprzeda się szybciej niż Strażnicy Masery (jeśli dobrze pamiętam, to też było 200 sztuk). 8)

Offline LordDisneyland

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #29 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 21:47:41 »
Od 20 lat mam wydanie francuskie z jeszcze inną okładką, wreszcie mogę kupić wersję polskojęzyczną, a wydawnictwo mi utrudnia, bo muszę wybierać....ale chyba żony Drakuli ;) przeważą.
,, - Eeeeech.''