Autor Wątek: KBOOM  (Przeczytany 152479 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline KubciO

KBOOM
« dnia: Pn, 04 Luty 2019, 18:30:40 »
Podwodny Spawacz od KBoom
Którego premiera została przed chwilą zapowiedziana na 4 marca.


Na 4. marca zapowiedziano także premierę Draculi



Dla mnie obie pozycje obowiązkowe.

Offline asx76

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #1 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 18:43:15 »
Kurczę pieczone, znowu ten Lemire... ;) Oczywiście zakup obowiązkowy! :)


Offline Gazza

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #2 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 19:45:40 »
Jutro zamawiam dotychczasowe Valianty z KBoom. Zapowiedzi również na liście zakupowej.
Nie śledzę newsów o samym wydawnictwie, ale liczę, że radzą sobie i nie znikną z porozpoczynanymi seriami... 🤔

sum41

  • Gość
Odp: KBOOM
« Odpowiedź #3 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 20:39:05 »
Wiadomo po ile bedzie Dracula?

majkelus81

  • Gość
Odp: KBOOM
« Odpowiedź #4 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 20:40:51 »
Wiadomo po ile bedzie Dracula?

Liczba stron: 138
Format: 205x305 mm
Oprawa: twarda
Papier: kredowy
Druk: czerni i biel
Cena okładkowa: 79,00 zł

sum41

  • Gość
Odp: KBOOM
« Odpowiedź #5 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 20:50:00 »
Thx mkolek, fajnie ze tu jestes bo zawsze masz mega wiedze i jestes pomocny. Bym dal polubienie ale niewiem jak  8)

Offline KubciO

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #6 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 20:51:51 »
To ja jeszcze dane Podwodnego Spawacza zaserwuję:

Liczba stron: 240
Format: 175x265 mm
Oprawa: twarda
Druk: czerń i biel
Cena okładkowa: 99,00 zł

Offline Mateusz

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #7 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 21:05:59 »
Thx mkolek, fajnie ze tu jestes bo zawsze masz mega wiedze i jestes pomocny. Bym dal polubienie ale niewiem jak  8)

Wystarczy kliknąć ten bordowy kciuk w dolnej cześci danego posta.  ;)
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Online Murazor

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #8 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 21:15:55 »
To ja jeszcze dane Podwodnego Spawacza zaserwuję:
Cena okładkowa: 99,00 zł
Kupujcie te ich komiksy - niech zwiększa nakłady i zmniejszą ceny :P

Offline Gazza

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #9 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 22:16:44 »
Jutro zamawiam. Ale okładkowa Spawacza to chyba va bank na popularność Jeffa... ???

Offline Moreroms

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #10 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 10:05:34 »
No właśnie, cena.
Spodziewałem się trochę niższej.
Warto brać Podwodnego? Ktoś może napisać coś więcej o tym komiksie?
« Ostatnia zmiana: Wt, 05 Luty 2019, 10:07:52 wysłana przez Moreroms »

Offline robbirob

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #11 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 10:50:43 »
Jutro zamawiam. Ale okładkowa Spawacza to chyba va bank na popularność Jeffa... ???
No właśnie też jestem tą ceną zszokowany. Tym bardziej, że KBoom, które ma niższe rabaty tak,  jak NSC, nie obniża dzięki temu cen komiksów, jak robi to własnie Non Stop Comics

P.S. Pierwszy post na forum - fajnie tu, znajomo :)

Offline Kalander

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #12 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 11:04:17 »
Sprawdziłem sobie z ciekawości, jak wyglądają ceny wydań oryginalnych. Porównałem sobie Spawacza i Hrabstwo Essex i oryginalnie też mają taką samą cenę okładkową, tak jak będzie u nas. Także jak dla mnie nie ma co narzekać na cenę, tylko kupować, bo to podobno jeden z lepszych Lemire'ów.

majkelus81

  • Gość
Odp: KBOOM
« Odpowiedź #13 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 11:10:59 »
Tym bardziej, że KBoom, które ma niższe rabaty tak,  jak NSC, nie obniża dzięki temu cen komiksów, jak robi to własnie Non Stop Comics
Porównujecie tego małego wydawcę do wydawcy za którym stoi  jeszcze większy wydawca? To jakby porównać Taurusa do Egmontu. Może stąd te niższe ceny. Na pewno mniejsze nakłady, a co za tym idzie cena wyższa.
Co z tego, że to Lemire. Nie mamy danych sprzedażowych z innych wydawnictw (dla przypomnienia Czarny Młot wcale jakoś nigdzie nie łapie się do topek sprzedażowych, po mimo bardzo dobrych recenzji). Może wydawca zobaczył jaka jest prawdziwa sprzedaż po pierwszych miesiącach i zweryfikował ceny, aby nie zakończyć żywota w najbliższym czasie.

Offline robbirob

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #14 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 11:19:34 »
Tym bardziej, że KBoom, które ma niższe rabaty tak,  jak NSC, nie obniża dzięki temu cen komiksów, jak robi to własnie Non Stop Comics
Porównujecie tego małego wydawcę do wydawcy za którym stoi  jeszcze większy wydawca? To jakby porównać Taurusa do Egmontu. Może stąd te niższe ceny. Na pewno mniejsze nakłady, a co za tym idzie cena wyższa.
Co z tego, że to Lemire. Nie mamy danych sprzedażowych z innych wydawnictw (dla przypomnienia Czarny Młot wcale jakoś nigdzie nie łapie się do topek sprzedażowych, po mimo bardzo dobrych recenzji). Może wydawca zobaczył jaka jest prawdziwa sprzedaż po pierwszych miesiącach i zweryfikował ceny, aby nie zakończyć żywota w najbliższym czasie.
Ależ ja to wszystko wiem. Ba, nawet więcej (bo rozmawiałem z człowiekiem z NSC na Pyrkonie). Ale z drugiej strony nie musi mnie to obchodzić jako czytelnika. Stwierdzam fakt - czarno-biały komiks w tej cenie, to dość dużo. Tylko tyle i aż tyle.