Autor Wątek: KBOOM  (Przeczytany 152462 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

majkelus81

  • Gość
Odp: KBOOM
« Odpowiedź #75 dnia: Śr, 20 Luty 2019, 08:36:38 »
Na obecną chwile jest to mało ważne, dlatego że te komiksy w większości znalazły u nas swoich wydawców w tym KBOOM, któremu kibicuje. Powiem więcej wszyscy którzy czekają na Doom Patrol nie powinni się zastanawiać, tylko kupić Umbrella Academy, które wydawca zapowiedziała.

Offline eyesore

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #76 dnia: Śr, 20 Luty 2019, 10:57:27 »
Info od wydawcy odnośnie planów wydawniczych na te półrocze z Valiant'a:

Bloodshot - kwiecień
X-O - czerwiec
Z premierami chcemy wyrobić się odpowiednio na Pyrkon i SzlamFest.
Oprócz ogłoszonych przez nas tytułów na pierwszą połowę 2019, walczymy przy kolejnych produkcjach. Póki co trzymamy je w tajemnicy.

Baaardzo wolno im to idzie, trochę szkoda ale trzymam kciuki za wydawnictwo.

Offline robbirob

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #77 dnia: Śr, 20 Luty 2019, 10:59:50 »
Baaardzo wolno im to idzie, trochę szkoda ale trzymam kciuki za wydawnictwo.
Scream, niewiele większe chyba wydawnictwo wydawało po 3-4 komiksy miesięcznie i w pewnym momencie mieli zadyszkę ostrą (mają dalej?) która wymusiła zmiany planów.
Lepiej więc wolniej, niż utopić pieniądze w pierwszych tomach. Tylko niech nie wchodzą w dużą ilość serii.

Offline eyesore

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #78 dnia: Śr, 20 Luty 2019, 11:11:33 »
Scream, niewiele większe chyba wydawnictwo wydawało po 3-4 komiksy miesięcznie i w pewnym momencie mieli zadyszkę ostrą (mają dalej?) która wymusiła zmiany planów.
Lepiej więc wolniej, niż utopić pieniądze w pierwszych tomach. Tylko niech nie wchodzą w dużą ilość serii.


Właśnie o to mi chodzi, szybciej niech lecą z kolejnymi tomami, np co 3 miesiące. Zbuduja markę solidnego wydawcy a potem mogą wrzucać wiecej inny serii.

Offline amsterdream

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #79 dnia: Śr, 20 Luty 2019, 11:20:05 »
Baaardzo wolno im to idzie, trochę szkoda ale trzymam kciuki za wydawnictwo.

Przy tak nasyconym rynku komiksami superbohaterskimi wejście w Valiant to jak wydawniczy skok na główkę do basenu bez wody. Sam jestem ciekaw co nimi kierowało tym bardziej że Max jak jeszcze się udzielał w przestrzeni publicznej pisał, że Quantum and Woody schodzi dużo poniżej oczekiwań. Mnie nawet ten pierwszy tom do Żółwi dorzucili i zadział jak antyreklama Valianta. Poziom najgorszych Deadpooli.

majkelus81

  • Gość
Odp: KBOOM
« Odpowiedź #80 dnia: Śr, 20 Luty 2019, 11:21:27 »
Ale serię z Vallianta mają być przeplatane innymi komiksami. Pomiędzy Bloodshot - kwiecień i  X-O - czerwiec wchodzi w maju Umbrella Academy tom 1. I sami zapowiadają, że mają jeszcze być jakieś niespodzianki.

Offline robbirob

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #81 dnia: Śr, 20 Luty 2019, 11:23:41 »
Przy tak nasyconym rynku komiksami superbohaterskimi wejście w Valiant to jak wydawniczy skok na główkę do basenu bez wody. Sam jestem ciekaw co nimi kierowało tym bardziej że Max jak jeszcze się udzielał w przestrzeni publicznej pisał, że Quantum and Woody schodzi dużo poniżej oczekiwań. Mnie nawet ten pierwszy tom do Żółwi dorzucili i zadział jak antyreklama Valianta. Poziom najgorszych Deadpooli.

Pełna zgoda, co do Valianta.

Natomiast ich oneshoty mogą się fajnie sprzedawać. Klaus akurat nie dla mnie, ale Dracula i Lemire jak najbardziej.
Podobnie Umbrella (to chyba nie jest długie, tylko dwa tomy).

Offline Szekak

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #82 dnia: Śr, 20 Luty 2019, 11:24:47 »
Widać, że mają głowę na karku bo nawet limitka Draculi w ilości 200 sztuk rozeszła się na pniu, a dla początkującego wydawnictwa taki zastrzyk gotówki na premierę komiksu zawsze jest bardzo przydatny.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Kalander

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #83 dnia: Śr, 20 Luty 2019, 11:25:54 »
Przecież Valiant może się okazać dla Kboomów wygraną na loterii, jeśli ekranizacja Bloodshota wypali i rozpocznie Valiantowe kinowe uniwersum. Muszą tylko przetrwać do tego momentu. A Quantum & Woody jest bardzo mało wymierne jeśli chodzi o resztę Valianta. DOkładnie tak jak napisałeś: to tak, jakbyś zaczął przygodę z Marvelem od najgorszych Deadpooli. Pamiętajmy też, że Fanta ogólnie miała bardzo wysokie oczekiwania wobec sprzedaży i ostatecznie narzekała na sprzedaż wszystkiego, także nie traktujmy tego jako jakiegoś rzeczywistego punktu odniesienia.

majkelus81

  • Gość
Odp: KBOOM
« Odpowiedź #84 dnia: Śr, 20 Luty 2019, 11:25:57 »
Podobnie Umbrella (to chyba nie jest długie, tylko dwa tomy).
Są już 3 (ostatni tom zbiorczy ma zapowiedź na kwiecień tego roku).

Offline eyesore

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #85 dnia: Śr, 20 Luty 2019, 12:03:05 »
Przecież Valiant może się okazać dla Kboomów wygraną na loterii, jeśli ekranizacja Bloodshota wypali i rozpocznie Valiantowe kinowe uniwersum. Muszą tylko przetrwać do tego momentu. A Quantum & Woody jest bardzo mało wymierne jeśli chodzi o resztę Valianta. DOkładnie tak jak napisałeś: to tak, jakbyś zaczął przygodę z Marvelem od najgorszych Deadpooli. Pamiętajmy też, że Fanta ogólnie miała bardzo wysokie oczekiwania wobec sprzedaży i ostatecznie narzekała na sprzedaż wszystkiego, także nie traktujmy tego jako jakiegoś rzeczywistego punktu odniesienia.
No właśnie, po za tym Vailant to chyba dobra odskocznia od trykotów z DC/M. które mają miliard serii, pomysłów, alternatywnych światów, gdzie nawet będą na bieżąco można się pogubić.

Offline moai

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #86 dnia: Śr, 20 Luty 2019, 12:08:32 »
Sam jestem ciekaw co nimi kierowało tym bardziej że Max jak jeszcze się udzielał w przestrzeni publicznej pisał, że Quantum and Woody schodzi dużo poniżej oczekiwań.
Generalnie on duzo pisal, a z rzeczywistoscia to nie mialo nic wspolnego :)
Nawet jezeli Valianty im nie schodza teraz jakos imponujaco (ale tego nie wiemy), to wprowadzenie kolejnych tomow na rynek powinno troszke rozruszac sprzedaz.

Offline robbirob

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #87 dnia: Śr, 20 Luty 2019, 12:11:40 »
Są już 3 (ostatni tom zbiorczy ma zapowiedź na kwiecień tego roku).
To dala nie jest długa seria. Ledwie trzy zbiorcze tomy.
A serial w tym wypadku też zrobi swoje.

Offline Gazza

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #88 dnia: Wt, 26 Luty 2019, 14:06:55 »
Dostałem maila z Gildii, że wysłali mój egzemplarz limitowanego "Drakula".   :o
Jestem w szoku bo premiera miała być dopiero 6 marca.
Też dostaliście takie info?  ???

Bender

  • Gość
Odp: KBOOM
« Odpowiedź #89 dnia: Wt, 26 Luty 2019, 14:09:22 »
Mikro offtop: ale IDW niedługo wypuszcza Draculę także w kolorze, ale softcover. Powinna być w marcowym preorderze.