Autor Wątek: KBOOM  (Przeczytany 152453 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nesumi

  • Gość
Odp: KBOOM
« Odpowiedź #570 dnia: Śr, 27 Lipiec 2022, 17:39:00 »
Tak, to jest błąd i zdecydowanie za dużo ich u niektórych wydawców.
U niektórzych wydawców...

Offline kubisz

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #571 dnia: Cz, 28 Lipiec 2022, 09:51:23 »
Cytat: vision2001
Rusza przedsprzedaż w naszym sklepie internetowym i na Allegro ze specjalną zakładką.

„Słyszeliście, co zrobił Eddie Gein?”
No i gitara :D Dzięki za informację.

Offline Takesh

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #572 dnia: Wt, 16 Sierpień 2022, 08:25:43 »
KBoom zaczynając współpracę z Vailantem rozbudziło moje nadzieje na to uniwersum w Polsce, po cichu również licząc na klasyczne historie takie jak Archer and Armstrong w wersji Windsor-Smitha. Niestety zaczeli od późniejszego okresu, pomijając wiele dobrych historii.
Valiant nie przyjął się u nas, a teraz powoli zamyka swoją działalność. Parę dni temu ogłosili, że będą wydać maksymalnie 1 tytuł miesięcznie. Większość twórców i pracowników odeszło. Szkoda. Akurat to uniwersum lubię, jeszcze z lat 90-tych, a po odrodzeniu w 2012 ruszyli z kopyta z dobrymi pozycjami.
Ale nic co dobre nie trwa wiecznie. Wielka szkoda.

https://www.cbr.com/valiant-comics-layoffs-dmg-acclaim/

Offline Simon11

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #573 dnia: Wt, 16 Sierpień 2022, 09:46:53 »
KBoom zaczynając współpracę z Vailantem rozbudziło moje nadzieje na to uniwersum w Polsce, po cichu również licząc na klasyczne historie takie jak Archer and Armstrong w wersji Windsor-Smitha. Niestety zaczeli od późniejszego okresu, pomijając wiele dobrych historii.
Valiant nie przyjął się u nas, a teraz powoli zamyka swoją działalność. Parę dni temu ogłosili, że będą wydać maksymalnie 1 tytuł miesięcznie. Większość twórców i pracowników odeszło. Szkoda. Akurat to uniwersum lubię, jeszcze z lat 90-tych, a po odrodzeniu w 2012 ruszyli z kopyta z dobrymi pozycjami.
Ale nic co dobre nie trwa wiecznie. Wielka szkoda.

https://www.cbr.com/valiant-comics-layoffs-dmg-acclaim/


Ja również żałuję, że nie wydano starszych rzeczy, po które bym z chęcią sięgnął a nowy Valiant zupełnie mnie nie interesował. To jest bardzo ciekawe, że nasi wydawcy uważają lata 90. za coś gorszego lub sądzą, że na te tytuły nie będzie czytelnika. Jest to w opozycji do tego jak sprzedają się komiksy typy Knightfall. Epiki czy X-Men Jima Lee. Warto tez rzucić okiem jak szybko wyprzedają się Epiki i Omnibusy z tych lat.

ukaszm84

  • Gość
Odp: KBOOM
« Odpowiedź #574 dnia: Pt, 02 Wrzesień 2022, 19:17:08 »
Cytuj
A co to trafiło do drukarni? 🥳
I tak jak na załączonym obrazku, praca nad nowym tomem była bardzo intensywna.
Niebawem podamy szczegóły premiery, pokażemy grafikę autorstwa Kuba Babczyński, która znajdzie się na torbach i wrzucimy kolejną pocztówkę od Łazurverse. 😍


Online donT

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #575 dnia: Nd, 04 Wrzesień 2022, 23:11:06 »
Dziwi mnie brak jakichkolwiek opinii o Słyszeliście, co zrobił Eddie Gein? To cholernie mocny tytul i w moim rankingu jeden z najlepszych komiksow jakie przeczytalem w tym roku. Historia ta powoduje nieprzyjemne mrowienie na plecach, a jednoczesnie jest czyms od czego trudno sie oderwac. To wyjatkowa jazda bez trzymanki do zakreconego jak ruski termos, chorego umyslu szalenca. Szalenca tak niesamowicie spaczonego, jakiego swiat wczesniej nie widzial. To historia, ktora zainspirowala tworcow filmowych i dzieki, ktorej powstaly takie tytuly jak Psychoza, Mileczenie Owiec czy Teksanska masakra pila mechaniczna. Wreszcie, jest to opowiesci o czlowieku, ktory juz od najmlodszych lat mial w zyciu pod gorke z ojcem pijokiem i brutalem, oraz zimna, zdystansowana, fanatycznie religijna matka. Choc maly Eddie nie otrzymal od niej zbyt wiele matczynej milosci, to mial on z nia bardzo dziwna relacja, ktora przesladowala go praktycznie przez cale zycie i byla powodem jego wielu bestialskich zachowan. A im byl starszy - tym bylo gorzej, brutalniej i calkowicie nieprzewidywalnie. Jak juz wspomnialem - to nie jest najprzyjemniejszy, najlatwiejszy w lekturze tytul. Wciaga jak cholera jasna, ale ja zmuszalem sie do robienia sobie przerw, by pewne fakty przetrawic. Tego co wyprawial Gein nie da sie wpusic jednym uchem i natychmiast wypuscic drugim. To zostaje w glowie przez dobra chwile. Momentami jest tak obrzydliwie, ze zdecydowanie nie polecam lektury przy jedzeniu. Jezeli lubicie taka tematyke, gwarantuje, ze sie na Słyszeliście, co zrobił Eddie Gein? nie zawiedziecie. Polecam przekonac sie na wlasnej... skorze.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline Castiglione

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #576 dnia: Nd, 04 Wrzesień 2022, 23:51:15 »
U mnie cały czas wisi w schowku, z nowości zamówiłem najpierw "Reckless", chociaż przyznam, że wahałem się pomiędzy tymi dwoma, który wybrać najpierw. Pewnie wpadnie za jakiś czas.

Offline laf

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #577 dnia: Pn, 05 Wrzesień 2022, 08:29:40 »
Dziwi mnie brak jakichkolwiek opinii o Słyszeliście, co zrobił Eddie Gein?

Coś tam już było od kolegi @kubisza. I pokrywa się z Twoja opinią  :D
"Szaleńców nie można oceniać pod kątem moralnym."

"Słyszeliście, co zrobił Eddie Gein?"
No właśnie, słyszeliście? Ja tak, przed przeczytaniem komiksu. A teraz dostałem prawie dokładnie to, czego się spodziewałem. Ale to bardzo dobrze, bo właśnie tego oczekiwałem - reporterskiego studium zbrodni i wiarygodnego przedstawienia drogi, która do niej doprowadziła. Bez zbędnego epatowania jakimiś obrzydliwymi okropieństwami. To było całkowicie zbędne, choć oczywiście w komiksie widzimy efekty szaleństwa Geina. Ale do tego, żebym co najmniej poczuł się nieswojo, wystarczyła poczciwa, lekko uśmiechnięta twarz Geina informującego o tym co zrobił sąsiadów, którzy nie dowierzając obracali to w żart. A przy kilku scenach/kadrach aż mnie ciary przeszły - stąd to "prawie" na początku wpisu. Np. wtedy, kiedy
Spoiler: PokażUkryj
matka Eddiego razem z synami modliła się o śmierć swojego męża. Lub wtedy, kiedy jej but lądował na plecach syna.


Do tej historii i do sposobu jej opowiedzenia świetnie pasują rysunki Powella, tworzą razem z nią spójną całość. A komiks jest po prostu pięknie wydany. Sztos!



Online donT

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #578 dnia: Pn, 05 Wrzesień 2022, 18:47:12 »
U mnie cały czas wisi w schowku, z nowości zamówiłem najpierw "Reckless", chociaż przyznam, że wahałem się pomiędzy tymi dwoma, który wybrać najpierw. Pewnie wpadnie za jakiś czas.

Bierz, nie pozalujesz. Ciezka tematyka, ale komiks swietny.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

ukaszm84

  • Gość
Odp: KBOOM
« Odpowiedź #579 dnia: Cz, 08 Wrzesień 2022, 13:35:27 »
Cytuj
🚨PRZEDSPRZEDAŻ🚨
9 września rusza przedsprzedaż na trzeci tom, naszego milczącego mnicha pt. "Kowboj z Szaolin: Kto powstrzyma panowanie?". 👊
Do zamówień przedsprzedażowych, będziemy dodawać pocztówkę i torbę z cudownymi grafikami wykonanymi przez Łazurverse i Kuba Babczyński. 😍
Proponujemy więc, aż trzy warianty zakupowe w przedsprzedaży:
➡️ komiks + pocztówka
➡️ komiks + pocztówka + torba
➡️ pakiet trzech tomów Kowboja z Szaolin + pocztówka + torba
Premiera zaplanowana na 3 października.
Komiks będzie dostępny przedpremierowo podczas Festiwal Komiksu W Łodzi‼



Cieszę się, że Kboom dość sprawnie wydaje kolejne tomy, choć chyba nie sprzedaje się to jakoś wybitnie. A szkoda, bo to jedna z moich ulubionych serii.

Offline PJP

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #580 dnia: Cz, 08 Wrzesień 2022, 21:31:31 »
Jedynka weszła aż miło. Co do dwójki miłosiernie nie będę komentował...

Offline Leyek

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #581 dnia: Wt, 04 Październik 2022, 17:01:14 »
Cytuj
"Kowboj z Szaolin: Kto powstrzyma panowanie?" w końcu u nas‼
I wygląda tak obłędnie, jak obłędnie prowadzona jest fabuła.
Czyli standardowa jazda bez trzymanki.
Komiks można kupić z pocztówką i torbą w naszym sklepie internetowym i na Allegro, więc zapraszamy do szukania pakietów.
WAŻNE‼ Drukarnia zapomniała zafoliować egzemplarze. Hurtownie będą niezadowolone ale środowisko będzie zadowolone.

Dowcipnisie :)


ukaszm84

  • Gość
Odp: KBOOM
« Odpowiedź #582 dnia: Wt, 04 Październik 2022, 17:04:10 »
Ważniejsze pytanie czy czytelnicy będą zadowoleni ;)

Offline Leyek

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #583 dnia: Wt, 04 Październik 2022, 17:05:14 »
W sumie odczytałem środowisko w kontekście - czytelników, fanów (środowisko komiksowe), a im chyba o to naturalne faktycznie chodziło :)

Offline michał81

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #584 dnia: Pt, 04 Listopad 2022, 09:09:55 »
Zapowiedź że strony fb wydawcy.
Cytuj
  🚨ZAPOWIEDŹ 2023🚨
City of Others to jeden z ostatni komiksów nad którymi pracował legendarny Bernie Wrightson, Steve Niles dostarczył solidną fabułę, a José Villarrubia kolorował.
Dla fanów horrorów, gore i totalnie odjechanych rysunków jest to pozycja obowiązkowa.
Premiera zaplanowana na styczeń 2023.

Inny komiks tego duetu "Frankenstein żyje, żyje!" wysprzedał się już dawno temu, a nasze ekskluzywne wydanie "Potwornej Kolekcji" jest jednym z najchętniej kupowanym tytułem z naszej horrorowej kolekcji. 🧟‍♀️