Autor Wątek: KBOOM  (Przeczytany 152590 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

talibo

  • Gość
Odp: KBOOM
« Odpowiedź #225 dnia: Śr, 16 Październik 2019, 07:44:33 »
Kboom ogłaszało czy zamierza wydawać Bloodshota po zakończeniu Odrodzenia? Po czwartym tomie jest mini seria Bloodshot USA a póżniej Salvation. Zapowiadali gdzieś czy chcą wydawać wcześniejsze serie Duane Swierczynskiego z 2012 roku lub sam początek z roku 1993?
Myślę że wszystko zależy od tego jak zostanie przyjęty film z Vin Dieselem, który będzie mieć premierę w przyszłym roku.

Offline am666

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #226 dnia: Śr, 16 Październik 2019, 07:47:31 »
Dzięki za odpowiedź,  nawet nie wiedziałem że szykuje się film (zawsze to dodatkowa promocja komiksu).

talibo

  • Gość
Odp: KBOOM
« Odpowiedź #227 dnia: Śr, 16 Październik 2019, 08:22:36 »
Dzięki za odpowiedź,  nawet nie wiedziałem że szykuje się film (zawsze to dodatkowa promocja komiksu).

Obecnie film jest już na etapie post produkcji, pewnie niedługo będzie można spodziewać się jakiegoś trailera.

Tu trochę więcej z planu zdjęciowego: https://teaser-trailer.com/movie/bloodshot/

A tu prawdopodobny wygląd bohatera na podstawie zaprezentowanej figurki: https://www.ign.com/articles/2019/10/07/vin-diesel-bloodshot-movie-action-figure

Offline stachel

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #228 dnia: Pt, 18 Październik 2019, 19:02:56 »
Wiadomo co się stało z Divinity? Miał się ukazać w czerwcu, później przełożyli na 3 kwartał. Mamy jednak już październik, a zapowiedzi dalej brak :/

Offline TranwaY

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #229 dnia: Wt, 22 Październik 2019, 22:36:55 »
A wiadomo coś o drugim tomie "Umbrella Academy"? Smutno temu jednemu tomowi...

Offline moai

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #230 dnia: Pt, 25 Październik 2019, 06:38:16 »
A wiadomo coś o drugim tomie "Umbrella Academy"? Smutno temu jednemu tomowi...
Już nie pamiętam dokładnie (a pytałem się u źródła), ale chyba w tym roku powinien jeszcze się ukazać.

Offline Konrad

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #231 dnia: So, 02 Listopad 2019, 20:05:56 »
DIVINITY z premierą 13 grudnia 2019



Cytuj
NIECH ZIEMIANIE PRZYGOTUJĄ SIĘ NA SPOTKANIE NOWEGO BOGA.
JEST KOMUNISTĄ.
W szczytowym okresie zimnej wojny Związek Radziecki zatwierdził niebezpieczną misję. Jej celem była wyprawa tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden człowiek – daleko w kosmos. Zagubiona pośród gwiazd ekspedycja odkryła coś nieznanego. Po tym wydarzeniu jeden z kosmonautów powrócił na Ziemię. Wylądował w Australii. Nieliczne z osób, które zdołały do niego dotrzeć, twierdzą, że stał się bóstwem. Że potrafi zmieniać materię i zaginać czasoprzestrzeń siłą woli. Superbohaterowie działający na Ziemi czekają na jego decyzję. Nie wiedzą czy zaproponuje im współpracę, czy może przyjdzie im walczyć o życie w starciu z boską mocą.

Scenarzysta bestsellerowych komiksów Matt Kindt (WALECZNI, MIND MGMT) oraz rysownik Trevor Hairsine (X-Men: Mordercza geneza) prezentują nową szokującą wizję na miarę XXI wieku!

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach miniserii DIVINITY #1–4 oraz
niemal trzydzieści stron dodatków.

Scenariusz: Matt Kindt
Rysunki: Trevor Hairsine
Tłumaczenie: Tomasz Sidorkiewicz
Wydawnictwo KBOOM
Liczba stron: 124
Format: 170x260mm
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Papier: kredowy
Druk: kolor
ISBN 978-83-954323-4-7
Wydanie pierwsze
Cena okładkowa: 49,00 zł
Premiera: 13 grudnia 2019


Offline Konrad

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #232 dnia: Śr, 13 Listopad 2019, 18:54:52 »
Z FB KBOOM można dowiedzieć się, że planują na styczeń 3 premiery:
- Umbrella Academy: Dallas
- X-O Manowar 3
- ? - ujawnią pewnie jutro

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: KBOOM
« Odpowiedź #233 dnia: Cz, 14 Listopad 2019, 11:27:07 »
Mogliby się wziąć za Ninjaka, Harbinger i generalnie za przedstawienie polskim czytelnikom postaci Toyo Harady. Ninjak pewnie by się nieźle sprzedał, patrząc na to jak popularny w Polsce jest np. Deadpool. Oby tylko nie tykali tej grubej superbohaterki, ale na kanwie mody na SJW jest to niestety niewykluczone.

ramirez82

  • Gość
Odp: KBOOM
« Odpowiedź #234 dnia: Cz, 14 Listopad 2019, 11:34:20 »
Ninjak pewnie by się nieźle sprzedał, patrząc na to jak popularny w Polsce jest np. Deadpool.

Jeśli był mega popularny film o Ninjaku, który nakręciłby hype na niego, to pewnie tak...

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: KBOOM
« Odpowiedź #235 dnia: Cz, 14 Listopad 2019, 15:25:24 »
Ok, masz rację, lepiej niech nie wydają nic nowego.

Offline am666

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #236 dnia: Cz, 14 Listopad 2019, 17:10:21 »
Mogliby się wziąć za Ninjaka, Harbinger i generalnie za przedstawienie polskim czytelnikom postaci Toyo Harady. Ninjak pewnie by się nieźle sprzedał, patrząc na to jak popularny w Polsce jest np. Deadpool. Oby tylko nie tykali tej grubej superbohaterki, ale na kanwie mody na SJW jest to niestety niewykluczone.
Harbinger czytałem na razie tylko do Harbinger Wars (trzy tomy, w tym crossover z Bloodshotem) ale zamierzam sprawdzić cały run oraz ciąg dalszy w postaci  Imperium. Ciekawa wariacja na temat X-Menów. Polecam również Bloodshota autorstwa Duane Swierczynskiego, fajna i przyjemna lektura (film będzie opierał się na jego runie). Kolejne tomy słabsze ale trochę powyżej średniej. Od jakiegoś czasu bardzo ograniczyłem czytanie superhero ale w wykonaniu Valianta czyta się to bardzo przyjemnie i z pewnością łatwiej wejść w te uniwersum niż DC czy Marvela.

Offline Konrad

Odp: KBOOM
« Odpowiedź #237 dnia: Cz, 14 Listopad 2019, 20:33:36 »
Z FB KBOOM można dowiedzieć się, że planują na styczeń 3 premiery:
- Umbrella Academy: Dallas
- X-O Manowar 3
- ? - ujawnią pewnie jutro

Trzecią zapowiedzią na styczeń jest 4 (a więc ostatni) tom serii Bloodshot Odrodzenie

ramirez82

  • Gość
Odp: KBOOM
« Odpowiedź #238 dnia: Cz, 14 Listopad 2019, 20:47:47 »
Meh. Liczyłem na coś ciekawego spoza Valiant.

Itachi

  • Gość
Odp: KBOOM
« Odpowiedź #239 dnia: Nd, 17 Listopad 2019, 10:54:22 »
W mordeczkę.

Po perturbacjach wczoraj w końcu w moje łapki wpadł Frankenstein. Miałem zaplanowaną lekturę w przyszły weekend ale jak tylko zobaczyłem plansze i niezbyt obszerną ilość tekstu to zmieniłem zdanie i bardzo dobrze!

Dla KBOOM w tym miejscu robię niski pokłon ponieważ oddali nam do użytku chyba najlepiej dopracowany album nie licząc tych wysokobudżetowych. Oddanie okładki limitowanej warsztatowi Truścińskiego było strzałem w dziesiątkę, ja normalnie nie mogę oderwać od niej oczu. Absolutny top w tym roku, jeżeli chodzi o pomysł na wydania jak i samo wykonanie.

Sam komiks jest zaskakujący dobry, rozwarstwianie duszy głównego bohatera, jego walka z przeznaczeniem wypada przekonująco i że tak napiszę cholernie wiarygodnie. Udało się uchwycić punkcik, łącząc w nim elementy grozy (szczególnie w drugiej części) z bardzo dobrze rozpisanym scenariuszem, w którym nie odniosłem wrażenie, że po raz enty czytam o tym samym, rozwałkowanym tuż mocno temacie.

A sama warstwa graficzna to jest coś niesamowitego, będę do tego komiksu wracać bardzo często, aby nasycić wzrok pięknem bijącym z kart komiksu.

Dla mnie to 10/10 łącząc wszelkie aspekty do jednej oceny.