Autor Wątek: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)  (Przeczytany 94321 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline radef

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #465 dnia: Pn, 29 Kwiecień 2019, 12:26:39 »
Aldebranem w HC (co zresztą było tutaj omawiane/przewidywane).
Aldebaran został zapowiedziany w Łodzi, więc to też jest trochę negatywna niespodzianka. Zapowiedziane we wrześniu 2018, a do końca 2019 nie pojawi się kontynuacja (Betelgeza).
Sorrki, nie jestem jego fanem, po tym jak na stoisku komiksowym opi3rD0lił matkę dzieciaka, która napomknęła coś negatywnego o PiS. A ten wystrzelił z mordą, że "prezydent Duda to wykształcony człowiek, przynajmniej ma jakieś wykształcenie, a nie jak ten poprzedni sowiecki agent".
A co się dziwisz, przecież on i cały Egmont, wiele obecnemu rządowi zawdzięcza. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie - kto wprowadził "Szkołę latania" (wyłączne prawa Egmont) jako lekturę szkolną?

Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

JanT

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #466 dnia: Pn, 29 Kwiecień 2019, 12:31:11 »
Z zapowiedzi wynika lekkie, ale zauważalne wycofanie. Katalog nie zaskakuje poza Sandman Universe (nie jest dobre, więc może być wtopa) i Aldebranem w HC
A Green Arrow w DC Deluxe, Captain America i Punisher tom 7 to co? :)

Offline wonap

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #467 dnia: Pn, 29 Kwiecień 2019, 12:38:37 »
Hmm wyciągac jakąś matkę co mówi o PIS (na konwencie dotyczącym komiksów?) aby skrytykować linię wydawniczą Egmontu to niezły polot. Co ma to wspólnego z Katalogiem Egmontu jak i propozycją wydań na ten rok?

Offline Szekak

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #468 dnia: Pn, 29 Kwiecień 2019, 12:46:32 »
Sorrki, nie jestem jego fanem, po tym jak na stoisku komiksowym opi3rD0lił matkę dzieciaka, która napomknęła coś negatywnego o PiS. A ten wystrzelił z mordą, że "prezydent Duda to wykształcony człowiek, przynajmniej ma jakieś wykształcenie, a nie jak ten poprzedni sowiecki agent".
Serio, stałem obok, czerwony od bolszewizmu z żenady.
Jprdl, trzeba było zareagować... ten koleś to dno i metr mułu.
Piękno jest w oczach patrzącego.

JanT

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #469 dnia: Pn, 29 Kwiecień 2019, 13:01:45 »
Nawet szanowny JanT przekonuje, że oczekiwanie na ostatni tom Invincible może doprowadzić do jego niewydania. Serio? Jak jedna osoba może wpłynąć na cykl wydawniczy?
Jeśli myślisz że miałem na myśli tylko jedną osobę to spoko :) Zwłaszcza że moja odpowiedź była do cytatu z formą "musimy"
« Ostatnia zmiana: Pn, 29 Kwiecień 2019, 13:04:49 wysłana przez JanT »

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #470 dnia: Pn, 29 Kwiecień 2019, 13:10:53 »
Podjąłem dzisiaj decyzję, że brakujące tomy z Rebirth dokupuję po angielsku. Od Egmont będę kupował teraz tylko zamknięte serie, już wydane w komplecie. Kupowałem całe Rebirth, mój znajomek również. Zostaliśmy na lodzie. Wystarczyłaby jakaś jasna deklaracja, ale nie, trzeba czekać. Kołodziejczak to dno totalne jeśli chodzi o PR i marketing.

Offline Red Fury

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #471 dnia: Pn, 29 Kwiecień 2019, 13:37:47 »
Podjąłem dzisiaj decyzję, że brakujące tomy z Rebirth dokupuję po angielsku. Od Egmont będę kupował teraz tylko zamknięte serie, już wydane w komplecie. Kupowałem całe Rebirth, mój znajomek również. Zostaliśmy na lodzie. Wystarczyłaby jakaś jasna deklaracja, ale nie, trzeba czekać. Kołodziejczak to dno totalne jeśli chodzi o PR i marketing.

Ja też Nightwinga, Green Arrowa, Teen Titans dokupię resztę po angielsku bo akurat na te serie nie liczę na wznowienie w jakiejkolwiek formie zwłaszcza po ukończonych i zamkniętych runach.

Jeśli chodzi o Hala i korpus to można się wstrzymać. Być może (istnieje mikroskopijny cień szansy - mam taką cichą nadzieję), że jeśli się Blackest Night dobrze sprzeda to może dociągną Hala do końca. Ja poczekam z Halem jeszcze.

Gorzej sprawa ma się z Aqumanem, WW i Flashem bo co niby Egmont będzie czekał aż jakiś film się ukaże z tymi bohaterami by ponowny hype sprawił by poodmykać serie. Słabo to widzę.
It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.

Online xanar

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #472 dnia: Pn, 29 Kwiecień 2019, 13:38:23 »
Podjąłem dzisiaj decyzję, że brakujące tomy z Rebirth dokupuję po angielsku. Od Egmont będę kupował teraz tylko zamknięte serie, już wydane w komplecie. Kupowałem całe Rebirth, mój znajomek również. Zostaliśmy na lodzie. Wystarczyłaby jakaś jasna deklaracja, ale nie, trzeba czekać. Kołodziejczak to dno totalne jeśli chodzi o PR i marketing.
Przecież była jasna deklaracja, że "zwijamy niektóre serie".
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline misiokles

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #473 dnia: Pn, 29 Kwiecień 2019, 13:47:36 »
Najgorszy manager ever. Tak, Egomont gdyby nie TK to powinien mieć aktywa rzędu KGHiM.

Offline mack3

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #474 dnia: Pn, 29 Kwiecień 2019, 13:57:08 »
Trzeba przyznać, że umieszczenie napisu "ostatni tom" na tych seriach, gdzie niby jest jeszcze jakaś szansa na kontynuację i się zastanawiają nad tym to, że tak się wyrażę, mocno przeciętne posunięcie marketingowe  ;D
Albo robią decyzję i to komunikują jasno, albo jeszcze się zastanawiają, ale wtedy nie piszą "ostatni tom".

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #475 dnia: Pn, 29 Kwiecień 2019, 14:01:24 »
Cytuj
Sorrki, nie jestem jego fanem, po tym jak na stoisku komiksowym opi3rD0lił matkę dzieciaka, która napomknęła coś negatywnego o PiS. A ten wystrzelił z mordą, że "prezydent Duda to wykształcony człowiek, przynajmniej ma jakieś wykształcenie, a nie jak ten poprzedni sowiecki agent".
Serio, stałem obok, czerwony od bolszewizmu z żenady.

  Jprdl, trzeba było mu wymierzyć błyskawiczną sprawiedliwość sierpem i młotem.

sum41

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #476 dnia: Pn, 29 Kwiecień 2019, 14:22:42 »
Przecież była jasna deklaracja, że "zwijamy niektóre serie".


OK ale które? na takim spotkaniu chyba przydało by sie konkretnie powiedzieć.

JanT

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #477 dnia: Pn, 29 Kwiecień 2019, 14:28:06 »
Teen Titans dokupię resztę po angielsku
Teen Titans wydadzą do resetu numeracji i niewykluczone że to "nowa" seria będzie w Uniwersum.

Wonder Woman wydali cały run Rucki a potem jest słabizna. Jest szansa że wrócą z runem Wilson bo też jest zresetowana numeracja.
« Ostatnia zmiana: Pn, 29 Kwiecień 2019, 14:41:44 wysłana przez JanT »

Offline isteklistek

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #478 dnia: Pn, 29 Kwiecień 2019, 14:32:33 »
A nad czym tu debatować? Batman Knightfall, No man's Land; Śmierć Supermana, Wonder Woman run Pereza - na tym powinni się skoncentrować. Kiedy mają zamiar zacząć? 100 naboi, Kaznodzieja, Transmetropolitan dali tempo i zamknięte dość szybko tak samo powinno być tutaj.

Offline Red Fury

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #479 dnia: Pn, 29 Kwiecień 2019, 14:50:30 »


OK ale które? na takim spotkaniu chyba przydało by sie konkretnie powiedzieć.

Obstawiam, na logikę, że te przy których widnieje ostatni tom w katalogu. Szkoda, że nie padło o to pytanie na spotkaniu, ale pewnie i tak dużo byście się nie dowiedzieli.

@JanT   Teen Titans (VOL 1 Full Throttle) pisze obecnie Adam Glass (nazwisko niezbyt chodne) i nie sprzedaje się to w USA jakoś wybitnie zatem obstawiam, że się nie ukaże Dobrym rozwiązaniem jest zainwestowanie w wersję amerykańską, jeśli was ten tytuł interesuje. Prędzej obstawiam że może pojawi się Young Justice Bendisa, ale to wszystko jest takie gdybanie. Zwłaszcza, że TK wspomniał, że chcą się koncentrować przy obecnej nowej linii wydawniczej DC jedynie na głównych bohaterach.
« Ostatnia zmiana: Pn, 29 Kwiecień 2019, 14:54:51 wysłana przez Red Fury »
It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.