Autor Wątek: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)  (Przeczytany 93682 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sum41

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #435 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 14:14:12 »
Z tym wydaniem Jutice League Dark to kolejne gdybanie czy jest szansa - no bo potwierdzenia w sprawie Odrodzenia to u E. Ze swieca szukac.

sum41

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #436 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 14:16:39 »
Jak jestem niedzielnym czytelnikiem, to mam w d... jakieś runy i chcę czytać historie, które bronią się same z siebie, bez brnięcia w jakieś pseudogenezy, które się często kupy nie trzymają.
Ludzie, to są komiksy super hero, nie żadne szekpsiry, tu nie ma co aż tak rozdzierać szat. Którego walnięcia w mordę nie zrozumiesz, jak nie przeczytasz wcześniejszych odcinków?
Oczywiście rozumiem frustrację związaną z niedokończaniem itd. Ale - co za dużo:

To z serialu Gra o Tron  obejrzyj tylko finalowy odcinek ostatniego sezonu.

Z takim podejsciem potem sie dziwic ze tna okladki czy cale serie....

Offline parsom

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #437 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 14:35:32 »
Widzisz w którymś z tych uciętych komiksów chociaż zbliżony do Gry o tron poziom fabularny? Gratuluję, zazdroszczę.

Offline misiokles

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #438 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 14:36:34 »
Biznes też trzeba prowadzić długofalowo, przewidując konsekwencje swoich działań. Jak kolejny raz urwą serie "w połowie" to ludzie trzeci raz nie dadzą się nabrać (albo chociaż nie powinni się dać). I mogą kolejnego restartu nie kupić.

Heh, Marvel i DC co roku tnie i ucina niesprzedające się serie. Można tego konsekwencje zastosować do czytelników w USA także. A jednak póki co te firmy działają długofalowo. Wiadomo były gorsze i lepsze decyzje po drodze. Ale i wciąż istnieją. Egmont również sobie poradzi, gdyż głód superbohaterszczyzny w narodzie jest wielki.

JanT

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #439 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 14:38:29 »
Widzisz w którymś z tych uciętych komiksów chociaż zbliżony do Gry o tron poziom fabularny?
A czytałeś te komiksy czy Bazylujesz? :)

Offline Cypher

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #440 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 14:39:04 »
Jak jestem niedzielnym czytelnikiem, to mam w d... jakieś runy i chcę czytać historie, które bronią się same z siebie, bez brnięcia w jakieś pseudogenezy, które się często kupy nie trzymają.
Ludzie, to są komiksy super hero, nie żadne szekpsiry, tu nie ma co aż tak rozdzierać szat. Którego walnięcia w mordę nie zrozumiesz, jak nie przeczytasz wcześniejszych odcinków?
Oczywiście rozumiem frustrację związaną z niedokończaniem itd. Ale - co za dużo:

Bo Szekspire to wydawał jednotomowce, ale jakby tak leciał kolejnymi tomami i np. taki Sen Nocy Letniej Tom 2 byłby średni a Sen Nocy Letniej tom 3 byłby słaby, to Egmont mógłby nie wydać ostaniej części ... bo się nie sprzedaję/słabo się sprzedaje.

Spoko, niech kasują, ja tam wyprowadzam uderzenie wyprzedzające, Batmana już nie kupuję (Catwoman mnie irytuje), Detective Comics mówię pass, ostatniego Superman (z Bizzaro) odpuszczam, muszę zobaczyć co w ostanim zbiorczym Justice League. Szkoda, że koniec z GL i Harley, gdy ta nawiedza Apokolips. Dokupię w inglisz. Nie zamierzam czekać ... bo może wydadzą w nastepnym roku.

Sporo różnego dobra i u nas i za granicą, to gdzieś przeskoczę.

Ten Cap taki dobry? Czytałem to co było WKKM i pamiętam 0(zero), a więc słabo mi wrył w pamięć.

Plus dla Egmontu za kolejnego Leo.

Offline parsom

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #441 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 14:43:43 »
A czytałeś te komiksy czy Bazylujesz? :)

Bazyluję.

sum41

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #442 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 14:56:07 »
Bazyluję.

Dzis kazda zeszytowka ma byc przelomowa, dajaca do myslenia, emocjonalna, piekna, nostalgiczna, frapujaca poprostu dzielem sztuki.

Chyba sluchasz 3 medrcow i ich podcastow, gdzie dla nich wiekszosc to g...wno a moim zdaniem panowie ci maja przesyt i nie czerpia z tego przyjemnosci czy zabawy jak za mlodu.

Offline parsom

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #443 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 15:01:48 »
Dobra, dać im Nobla i Oskara. A najlepiej po dwa. Takie genialne dzieła zasługują na to, żeby umieścić je w odbudowanej Bibliotece Aleksandryjskiej.

Offline Szekak

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #444 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 15:05:24 »
Tak czytam o tym new52, ale skad wgl pomysl, ze mieliby wrocic do new52? Fajnie by bylo, ale nie chce mi sie w to wierzyc.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline amsterdream

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #445 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 15:15:47 »
Może i nie sprzedawało się to świetnie ale na pewno też żadna seria nie przynosiła strat.

A skąd to wiesz? Może większość przynosiła?

JanT

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #446 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 15:20:19 »
Tak czytam o tym new52, ale skad wgl pomysl, ze mieliby wrocic do new52?
Też się dziwię :) Jak będzie powrót do Nowe DC to pewnie tylko tak jak z tym Green Arrow w DC Deluxe. Dawajta Swamp Thinga Snydera :)
« Ostatnia zmiana: Nd, 28 Kwiecień 2019, 16:00:20 wysłana przez JanT »

ramirez82

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #447 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 15:58:41 »
Wtopili, bo wychowali ludzi na Batmanie, a oni się do niego przyzwyczaili, przeczytali sporo historii i zazwyczaj jest to ich pierwsza opcja wyboru.

Tobie się wydaje, że przez te wszystkie lata, Egmont (a jeszcze wcześniej TM-Semic) wydawał najwięcej Batmana, bo taką miał zachciankę? Batman jest najpopularniejszym bohaterem DC, nie tylko u nas, a poza komiksami przez lata przyczyniało się do tego wiele rzeczy, filmy Burtona, serial animowany, później trylogia Nolana, gry Rocksteady. Sprzedaje się go najwięcej, to najwięcej go wydają. Już w latach wydawania Nowego DC były sygnały, że te mniej popularne postacie, których czytelnicy tak się domagają, nie sprzedają się dobrze, Catwoman i Wonder Woman w DC Deluxe potwierdziły to, teraz to samo jest w Odrodzeniu. Szkoda, że tak jest, ale to nie jest kwestia jakiegoś "wychowania na Batmanach".

Może i nie sprzedawało się to świetnie ale na pewno też żadna seria nie przynosiła strat.

Pozwolę sobie na cytat z innego tematu.  8)

Poproszę o jakieś info. Zwykłe widzimisię niczym nie podparte  :)

Jak będzie powrót do Nowe DC to pewnie tylko tak jak z tym Green Arrow w DC Deluxe. Dawajta Swamp Thinga Snydera :)

Też myślę, że na jakiś znaczący powrót do N52 nie ma co liczyć. Ten Swamp Thing pewnie najbardziej realny. Choć taki Batman & Robin, czy Batwoman z tego okresu przydałyby się...
« Ostatnia zmiana: Nd, 28 Kwiecień 2019, 16:08:11 wysłana przez ramirez82 »

Offline Gascon200

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #448 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 16:53:18 »
Już w latach wydawania Nowego DC były sygnały, że te mniej popularne postacie, których czytelnicy tak się domagają, nie sprzedają się dobrze, Catwoman i Wonder Woman w DC Deluxe potwierdziły to, teraz to samo jest w Odrodzeniu.

Też myślę, że na jakiś znaczący powrót do N52 nie ma co liczyć. Ten Swamp Thing pewnie najbardziej realny. Choć taki Batman & Robin, czy Batwoman z tego okresu przydałyby się...


Ogółem zgadzam się z tym co piszesz, poza jednym - nie wiadomo czy Catwoman i WW się sprzedały czy nie. Gdyby się nie sprzedawały, to by nie było 2 i 3 tomu Kocicy (od początku był planowany tylko run Brubakera) czy 2 tomu Wonder Woman (3 Tom będzie, Maragast to potwierdził, po prostu od prawie 2 lat w Ameryce nie ma 3 tomu, premiera chyba w sierpniu.

Tego Batman i Robin czy Batwoman by się raczej sprzedały (przynajmniej to pierwsze), bo w nazwie jest ''Bat'' :)  liczyłbym jeszcze na Animal Mana Lemire'a ewentualnie, chociaż prędzej wydadzą tego Morrisona.

ramirez82

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #449 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 17:01:58 »
Ogółem zgadzam się z tym co piszesz, poza jednym - nie wiadomo czy Catwoman i WW się sprzedały czy nie.

Na którymś spotkaniu TK mówił, na tych przykładach, że te mniej znane tytuły w DC Deluxe sprzedają się dużo słabiej.

Piszę z pamięci, bo widzę, że nie znajdę kiedy i na którym spotkaniu to powiedział...  :-\
« Ostatnia zmiana: Nd, 28 Kwiecień 2019, 17:03:58 wysłana przez ramirez82 »