Autor Wątek: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)  (Przeczytany 94395 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Eragon

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #390 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 00:47:11 »
Zgrzytanie zębami, że zamiast 50 serii z jakiegośtam odrodzenia wydawane będzie 30.
Wy naprawdę kupujecie i czytacie to wszystko na bieżąco? Tak samo z marvelnow 15.0?
Zazdroszczę czasu i gotówki do wydawania.
Tak, kupowałem wszystko z Odrodzenia poza HQ, Suicide squad i All star batman. Dla mnie to nie było ,,jakieś tam'' Odrodzenie tylko właśnie główny cel wydawania kasy na przyjemności(komiksy)....Kto co lubi.
« Ostatnia zmiana: Nd, 28 Kwiecień 2019, 01:06:19 wysłana przez Eragon »
Fan ,,majtek na głowie'' ;)

Offline Koro

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #391 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 07:18:30 »
Czy ktoś może pytał / TK wspominał, o Green Lantern Morrisona?

JanT

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #392 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 07:32:04 »
Zgrzytanie zębami, że zamiast 50 serii z jakiegośtam odrodzenia wydawane będzie 30.
Tu chodzi o urwanie serii w bardzo złym momencie.

3 serii: Batsa, Supka i Ligi.
5 serii: Batman, DC, Supek, AC, Liga. Do tego na pewno jeszcze kilka dojdzie.

Offline Red Fury

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #393 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 08:56:20 »
Tu chodzi o urwanie serii w bardzo złym momencie.
5 serii: Batman, DC, Supek, AC, Liga. Do tego na pewno jeszcze kilka dojdzie.

Ja kupowałem 7 serii z Odrodzenia i byłem zachwycony tymi seriami. Nie były to dla mnie "jakieś tam serie", tylko takie, które dostarczały mi dużo radości. Tak kupuję i czytam wszystko i jestem na bieżąco z DC i z tego co widzę jest więcej takich osób, najwyrażniej jednak za mało by je utrzymać.

W sumie Action Comics Bendisa i jego Supek to de facto to samo. Action jest jakby uzupełnieniem, dopowiedzą tego co dostajemy więc można uznać obydwie te serie jako całość. W przeciwieństwie do Rebirth gdzie była bardzo wyczuwalna granica między Action i Supkiem. Jeśli chodzi o Bendisa to Action
Spoiler: PokażUkryj
stał się komiksem obyczajowym z elementami dramatu małżeńskiego w tle
a Superman
Spoiler: PokażUkryj
 dziwną rozwałką z elementami akcji i dramtu rodzinnego w tle.


Kilka na pewnie dojdzie.

Tak już na tę chwilę mogę wam już powiedzieć jakie dojdą : Heroes in Crisis ( czyli de facto liga na tropie przestępstwa), Batman Who Laughs( czyli Batman znowu - ma znakomitą sprzedaż w USA), Batman: Curse of White Knight ( Batman znowu, ale jest to 2 część White Knighta więc logiczne, że się powinno pojawić) i być może dostaniemy  Young Justice od Bendisa bo z tego co widzę Egmont wydaje wszystko Bendisa jak leci.

Monogamia jednym słowem, dlatego boli skończenie kolekcji DC, gdzie jednak różnorodność była wyczuwalna i można było sobie coś wybrać a nie tylko Batman, Supek i Liga. Inne postacie z uniwersum DC, cóż może mam nadzieję, że będą się pojawiać w Deluxach ( i nie tylko starsze wydania utytłanych scanrzystów), może nie, ale formy Rebirth dla wielobarwnych innych postaci z uniwersum DC już nie uświadczymy.
« Ostatnia zmiana: Nd, 28 Kwiecień 2019, 09:15:32 wysłana przez Red Fury »
It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.

Małpisyn

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #394 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 09:11:03 »
Nie mogę tego nie powiedzieć: Batman to nie Batek, Superman to nie Supek, a pieniądze to nie pieniążki.

JanT

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #395 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 09:20:21 »
Inne postacie z uniwersum DC, cóż może mam nadzieję, że będą się pojawiać w Deluxach
Ile razy i w ilu miejscach trzeba powtarzać że w przyszłym roku wracają do Old DC?

Green Arrow i Green Lantern też będą w Deluxach.

Nie mogę tego nie powiedzieć: Batman to nie Batek, Superman to nie Supek
Takie zwroty padają nawet w komiksach :)

Online xanar

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #396 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 09:23:39 »
Green Arrow i Green Lantern też będą w Deluxach, nawet w tym roku.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Gascon200

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #397 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 09:25:18 »
Czy ktoś może pytał / TK wspominał, o Green Lantern Morrisona?

Jeśli Hala Jordana kasują to na Green Lanterna nie ma co liczyć w najbliższym czasie.


Poza tym, przecież są inne postacie w Deluxach - Wonder Woman, Catwoman, Green Arrow, Shazam.

JanT

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #398 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 09:25:57 »
Jeśli Hala Jordana kasują to na Green Lanterna nie ma co liczyć w najbliższym czasie.
Hal nie był Morrisona :) To maja być tylko 2 tomy to może wydadzą w jednym. W Rebirth kasują a w Deluxie dają.
« Ostatnia zmiana: Nd, 28 Kwiecień 2019, 09:27:31 wysłana przez JanT »

Online xanar

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #399 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 09:30:33 »
Deluxy dobre bo OHC  :)
Przecież oni Bamtman Morrisona nie wydali (chyba, ze to ten dziwny projekt co ma być), to co dopiero Latarnie, które się nie sprzedaj.
Twój komiks jest lepszy niż mój

JanT

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #400 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 09:34:29 »
które się nie sprzedaj.
a w Deluxie dają.
:)

Cały Rebirth przycięli żeby puszczać od jedynki w Uniwersum. To już jest wyolbrzymianie że te wszystkie serie się nie sprzedają.

ramirez82

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #401 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 09:37:02 »
Najlepiej jakby Egmont wyrzucił Batmana z DC Deluxe, dając mu osobną serie, w ktorej mielibyśmy Morrisona, No Man's Land, Knightfall, Black & White, Granta/Breyfogle, Moencha/Jonesa i co tam jeszcze jest fajnego. Wtedy w DC Deluxe byłoby wiecej miejsca na inne rzeczy. Zresztą widać, że w tym roku tylko jeden Batman w DC Deluxe i wieksza rożnorodność: Shazam, Green Arrow, Planetary, dwa eventy, w tym jeden z GL. Zle by było?

Offline Red Fury

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #402 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 09:39:53 »
Jeśli Hala Jordana kasują to na Green Lanterna nie ma co liczyć w najbliższym czasie.


Poza tym, przecież są inne postacie w Deluxach - Wonder Woman, Catwoman, Green Arrow, Shazam.

Szczerze nie sądzę by wydali Rebirth w formie Deluxe, bo właśnie o Rebirth i postacie z Rebirth związane głównie mi się rozchodzi. Dlatego wspomniałem o monogamii. Chyba źle mnie zrozumieliście. To GA i BN zapowiedziane to dla mnie są starsze komiksy sprzed 2016 roku, zatem stricte klasyki pod deluxe. Fajnie, że wychodzą, tak samo jak stare komiksy z Catwoman w Deluxe. Jednakże to małe pocieszenie dla mnie fana Rebirth.
It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.

JanT

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #403 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 09:44:02 »
Jednakże to małe pocieszenie dla mnie fana Rebirth.
No dla fana Rebirth to słabo. Trzeba mieć nadzieję że Egmont czymś zaskoczy w tych kolejnych seriach z Universum.

Online xanar

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #404 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 09:44:09 »
:)

Cały Rebirth przycięli żeby puszczać od jedynki w Uniwersum. To już jest wyolbrzymianie że te wszystkie serie się nie sprzedają.

TK powiedział na spotkaniu "Oczywistym jest, że gdyby te wszystkie serie sprzedawały się znakomicie, to byśmy ich nie zwijali"
Twój komiks jest lepszy niż mój