Autor Wątek: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)  (Przeczytany 94472 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline parsom

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #375 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 20:19:00 »
@JanT  No to o tym pisze. Być może jest małe zapotrzebowanie.

Czy ja wiem? JanT pisze o kliku wydaniach. Ale te wydania były takie se. Egmont wydał kolor w trzech zeszytach i wersję czarno-białą w integralu z paskudną okładką. Potem to dodrukowywał, ale i tak było to dość dawno.
A poza tym - ten komiks jest jak Pan Tadeusz - zawsze powinien być dostępny.

Offline Koora

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #376 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 20:29:53 »
Bazyl znowu to samo... Czy Hachette daje jasne i klarowne listy swoich kolekcji w Polsce z wyprzedzeniem?
Też kupuję i jakoś tego nie dostrzegłem przez tyle lat. Znamy kilka numerów do przodu, a reszta to domysły na podstawie list zagranicznych.
Chciałbyś żeby Egmont podał plany wydawnicze na ile lat? 5? 10? Mamy do końca roku. Jak dla mnie jest to wystarczające przy takiej ilości komiksów, które u nas wychodzą. Nie samym Egmontem człowiek żyje :)
Chociaż też dużo od nich kupuję.


Offline Bazyliszek

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #377 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 20:32:51 »
@ramirez82
Jedna Kolekcja spokojnie sobie wychodziła przez 7 lat, druga przez prawie 4 i nagle skończą się, choć jeszcze kilkadziesiąt tomów zostało do końca. Ja nie rozumiem tego ruchu, bo sprzedaż chyba nie ucina się tak nagle. Zresztą nawet jeśli byłaby to kwestia że jest za dużo tytułów spoza Batmana, to po co Egmont wydał trzy tomy Potwora z Bagien?? Skoro sprzedaż spada? Po co wydali Kryzysy?

Offline Gascon200

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #378 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 20:46:23 »
@ramirez82
Zresztą nawet jeśli byłaby to kwestia że jest za dużo tytułów spoza Batmana, to po co Egmont wydał trzy tomy Potwora z Bagien?? Skoro sprzedaż spada? Po co wydali Kryzysy?

Bo Swamp Thing to kawał dobrego komiksu? Bo Kryzysy to ważne eventy w DC?

Chociaż w sumie szkoda, że Eaglemoss ich nie wydaje, więcej miejsca na lepsze komiksy w Deluxe, mogli nie dawać takiej wysokiej ceny do Identity Crisis :)

Offline Moreroms

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #379 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 21:01:09 »
Swamp thing i np teen titana to chyba jednak różne targety (w części się pokrywające, ale nadal różne)

Offline 79ers

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #380 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 22:01:44 »
Nie śledziłem ostatnio forum zbyt dokładnie jakby ktoś życzliwy  pomógł:
* Green Arrow (10.2019) ?
* Nikopola to wreszcie integral w normalnym formacie?
* Sambre to wreszcie zakończenie serii głównej?

Dobre wieści z Usagim, Conanem, Bitwa, Sambre, X-men, Ronin - nie jest źle.

Offline Megatron

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #381 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 22:13:19 »
Widocznie oprócz Ciebie , mnie i pięciu innych osób nikogo ten komiks nie interesuje.

Właśnie też poczułem się jak freak. Oglądam i ludzie pytają o same nieciekawe rzeczy. Przejechała mnie lokomotywa superhero gdy wyszedłem ze swojego bąbla informacyjnego :)

Offline 79ers

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #382 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 22:18:23 »
Szninkiel jest spoko, ale miał już w Polsce kilka wydań i niektórym, tak jak i mnie, wystarczy to co już posiadają.

ramirez82

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #383 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 22:23:25 »
Nie śledziłem ostatnio forum zbyt dokładnie jakby ktoś życzliwy  pomógł:
* Green Arrow (10.2019) ?
* Nikopola to wreszcie integral w normalnym formacie?
* Sambre to wreszcie zakończenie serii głównej?

1. Bardzo chwalony run Lemire z N52 - całość w jednym tomie.
2. Tak.
3. Tak.

Offline Boro

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #384 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 22:34:52 »
Wszystko juz właściwie na temat katalogu zostało powiedziane, ale moją uwagę zwróciły jeszcze:
- z katalogu zniknęły Kajki i Kokosze przetłumaczone na angielski: Flying School (czyli sprawca FiutGate, a później kilka razy przekładany) oraz Big Tournament,
- brak zapowiedzi nowego numeru Fantasy Komiks najprawdopodobniej oznacza, że możemy postawić na nim krzyżyk ... a tymczasem we Francji w maju wychodzi 13 numer świetnej serii Samuraj.

Offline 79ers

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #385 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 22:56:27 »
1. Bardzo chwalony run Lemire z N52 - całość w jednym tomie.
2. Tak.
3. Tak.

Dzięki.
Najbardziej ucieszył mnie właśnie Sambre i Bitwa. Mam nadzieję, że pójdą tym tropem i opublikują również jeszcze ciekawiej ilustrowaną i opowiedzianą Berezynę.
Również żałuję, że nie ma w katalogu Fantasy Komiks, przegapiłem fakt, ze Odyseja Lanfeusta to już 120zł, ale dobrze że jadą dalej i zaczną Trolle. Zastanawia, że Władza Runberga to tylko 2 tomy i nadal nie ma zapowiedzi 3 serii Skargi Utraconych Ziem?  BBPO i uniwersum Hellboya zwalnia, ale może to i dobrze bo trochę ciasno się robi. Brakuje piątego Gnata? Zbliża się 3 Clifton więc może się skuszę na 1-y tom, powstrzymuje mnie Iznogud bo nie wiem co dalej planują zrobić z tą serią.

JanT

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #386 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 23:08:09 »
Właśnie też poczułem się jak freak. Oglądam i ludzie pytają o same nieciekawe rzeczy. Przejechała mnie lokomotywa superhero gdy wyszedłem ze swojego bąbla informacyjnego :)
Napisał Megatron ;)

- brak zapowiedzi nowego numeru Fantasy Komiks najprawdopodobniej oznacza, że możemy postawić na nim krzyżyk ...
Niekoniecznie.

Offline SawiK

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #387 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 23:08:36 »
Old DC jedyny plus tego zaorania odrodzenia/wkkdc. Ciekawe z czym wyskocza obstawiam Batka Alana Granta i eSa Brynea. UDC tez bedzie jechac tymi postaciami.
Zostaje miec nadziejeze na dokoncze tych brutalnie urwanych seri z odrodzenia. Pyrkon mialo byc swieto a nie zmasakrowanie :/
« Ostatnia zmiana: So, 27 Kwiecień 2019, 23:10:38 wysłana przez SawiK »

Offline perek82

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #388 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 00:34:28 »
Zgrzytanie zębami, że zamiast 50 serii z jakiegośtam odrodzenia wydawane będzie 30.
Wy naprawdę kupujecie i czytacie to wszystko na bieżąco? Tak samo z marvelnow 15.0?
Zazdroszczę czasu i gotówki do wydawania.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline Antari

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #389 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 00:37:29 »
Zgrzytanie zębami, że zamiast 50 serii z jakiegośtam odrodzenia wydawane będzie 30.
Wy naprawdę kupujecie i czytacie to wszystko na bieżąco? Tak samo z marvelnow 15.0?
Zazdroszczę czasu i gotówki do wydawania.

Kolego, chyba ci się kraje pokręciły. Tego już było jak na lekarstwo, a obcięli do 3 serii: Batsa, Supka i Ligi.