Autor Wątek: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)  (Przeczytany 94476 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mappy

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #360 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 19:12:20 »
No Top 10 vol 2.
Jak Timof nie chce reedycji Zagubionych Dziewcząt to do Mistrzów komiksu pasuje jak ulał.

JanT

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #361 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 19:14:52 »
A jak wydają Neonomicon/Providence to nic nie stoi na przeszkodzie  :)

Offline Martin Eden

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #362 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 19:18:44 »
O co było to pytanie na samym początku, na które TK odpowiedział,  że się robi bardzo wolno? Pierwsze sekundy. Nie mogę wychwycić w obu nagraniach.

Offline Szekak

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #363 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 19:22:35 »
Tez to odtwarzalem kilka razy i nic
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Mateusz

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #364 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 19:22:55 »
Chodziło o to, kiedy pojawi się "Biała reduta" Kołodziejczaka.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Online Maragast

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #365 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 19:23:42 »
Ja byłem na miejscu i nie zrozumiałem o czym mówi na początku  ;D

Online Maragast

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #366 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 19:48:41 »
Maragast, dzięki za info o 3 tomie WW - wiedziałem, że będzie pod film :P oby też coś innego wydali

Nie ma sprawy.
Chociaż ja stawiam, że to wyjdzie w styczniu/lutym zaraz po "Najczarniejszej Nocy".

Offline Martin Eden

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #367 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 19:52:57 »
Chodziło o to, kiedy pojawi się "Biała reduta" Kołodziejczaka.

Dzięki za info. Czyli kurtuazyjnie było na początek ☺

JanT

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #368 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 19:55:05 »
Trzeba było zapytać czy dodadzą do WW te 4 zeszyty z crossovera bo jak nie to będzie to samo co z trzecim tomem Catwoman.

Offline carnivale

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #369 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 20:03:57 »
Czyli o Szninkla nikt nie pytał?

Widocznie oprócz Ciebie , mnie i pięciu innych osób nikogo ten komiks nie interesuje.

JanT

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #370 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 20:09:54 »
A może ktoś już ma (bo kilka wydań było) i nie potrzebuje?  :)

ramirez82

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #371 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 20:11:19 »
TK mówił że wszystko Moore'a będą chcieli wydać to po Promethei pewnie będzie Tom Strong https://www.goodreads.com/series/210858-tom-strong-deluxe-editions  :)

Co tam u nas jeszcze nie wyszło?

No Top 10 vol 2.

Może tego składaka DC Universe by Alan Moore by puścili?

Ja bym jeszcze chętnie przygarnął zbiorcze wydanie Tomorrow Stories, ale to nawet w USA dawno nie było wznawiane.


Offline carnivale

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #372 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 20:11:39 »
@JanT  No to o tym pisze. Być może jest małe zapotrzebowanie.

Offline Bazyliszek

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #373 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 20:12:35 »
Wizja ciekawa. Ludzie nakupowali serii, z którymi nie wiadomo, co dalej. Za 9 miechów ma coś ruszyć, ale jeszcze nie jest to pewne, bo pewnie będą chcieli policzyć zyski z DC, to akurat jakoś nie będzie ciężkie, bo ludzie będą rezygnować i nagle Egmont stwierdzi, że DC nie cieszy się popularnością i nie ma sensu dawać dużych projektów, które poza Batmanem są niepewne.

Zaraz się okaże, że przez te 9 miechów pojawi się kolekcja, albo inne wydawnictwo wystrzeli z inicjatywą, która sprawi, że na DC nie będzie już miejsca. Wystarczy, że będzie regularny i sporo tytułów wypuszczać i nabywca się znajdzie. Zamiast przyznać, że serie to zły pomysł i wszystko poszło nie tak i skoncentrować się na czym innym, to oni dalej chcą to doić.

Exactly. Powiedziałbym, że mówiłem, że np Aquaman się nie sprzeda, ale po tegorocznym Katalogu Egmontu i prezentacji TK w ogóle nie jestem w triumfalnym nastroju. Toż to klęska jest. Zamiast jasnych i klarownych list do 150 i 250 numeru pokazywanych z dużym wyprzedzeniem, mamy jakieś "Będą runy OLD DC w przyszłym roku. Może. Nie mogę powiedzieć jakie." Kpina.

I tak - Egmont który do zeszłego roku przez 15 lat nie tykał Conana, nagle mówi, że wyda jeden gruby DH i 2-3 Marvele. Za to w DC w którym mam monopol ucina serie. 100 razy mówiłem że tak właśnie będzie - jeśli nie będzie Kolekcji, nie będzie też komiksów od Egmontu. I proszę - jest potwierdzenie. A jak będę słyszał że Hachette jest złe, bo wydaje tylko fragmenty runów i ucina serie, a Egmont wydaje wszystko, to mu zatkam buzię właśnie zapisem tego spotkania.

Ja bym się na integral Szninkla rzucił. Przykre, że mija kolejny rok i nie dostajemy żadnych pozytywnych informacji na ten temat.

Spoiler: PokażUkryj
« Ostatnia zmiana: So, 27 Kwiecień 2019, 20:15:10 wysłana przez Bazyliszek »

ramirez82

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #374 dnia: So, 27 Kwiecień 2019, 20:18:29 »
Bazyl, tzn że Egmont ucina Odrodzenie, bo dowiedział się, że WKKDC się kończy? Wydawali to tylko dlatego, że czuli na plecach oddech konkurencji?

Bo tak na logikę... wiem, że uznasz to za stek bzdur... ale skoro WKKDC nie jest kontynuowana, skoro serie w Odrodzeniu są przerywane, może faktycznie komiksy DC nie sprzedają się tak dobrze, jakby się wydawało? Przeszło ci to przez myśl? Tego wszystkiego wychodzi tak dużo, że nie sposób by wszystko się sprzedawało, nawet w systemie, że bardziej rentowne serie, ciągną te mniej rentowne. Bo gdy tych mniej rentownych robi się za dużo, to nie ma kto ciągnąć... To wszystko naprawdę nie musi być spiskiem...